Şimdi Ara

silinebilir (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
51
Favori
220.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oceqn

quote:

Orijinalden alıntı: bitli kene

Kardeşim Allah senden razı olsun. Yıllardır hiç bir işe yaramayan kortizonlu kremlerle alamadığım sonucu 3 günde coresatin sayesinde aldım. Yüzüm bebek gibi oldu çok memnunum. Gerçekten sağol @oceqn

iyileşmene sevindim dostum. bu illeti çeken herkese acil şifalar.
    bu arada kremi halen kullanıyorum ve herşey kontrol altında. mükemmel bi krem.(coresatin sarı)

Kremi kullanmama rağmen yaklaşık 1 haftadır yüzümde acaip kızarıklıklar oluşmaya başladı :( eskisi gibi pul pul olmuyor ama kızarma mevcut ne yapacağımı bilmiyorum. özellikle duştan sonra yüzüm kıpkımızı. her gören yüzüne noldu demeye başladı. Noldu da krem ekisini itirmeye başladı of

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitli kene -- 4 Eylül 2014; 15:12:33 >

• ayı geçkin süredir kullanıyorum. Hayatımın en rahat dönemini geçirtti bu krem. Tamamen geçirmiyor ama çok rahatlatıyor.
  • Arkadaşlar bende bir çok şampuan kullandım. En sonunda PİRDOLİN ŞAMPUAN'da karar kıldım. Bana iyi geldi fakat 3 ayda bir başka bir şampuanda dönüşümlü kullanmak gerekiyormuş. Tek sorun o 2. şampuanı bulamadım. Ama Pirdolin saç derime iyi geliyor. Ayrıca 15 gün önce yeni bir krem keşfettim. La Roche Posay Kerium DS krem. Nemlendirici ve seboreik dermatit için formüllenmiş. Kızarıklığı geçirmesede pullanmayı yok etti. Günlük nemlendirici olarak kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca yüzüm çok kızardığı ve alev alev yanarak kaşındığı zamanlarda Dermabel Merhem sürüp 3 saat kadar bekletiyorum. İnanın yanmaya kaşınmaya çok iyi geliyor ve kızarıklığı alıyor. Dermabel'in iki çeşiti var; krem ve merhem. Siz MERHEM olanı isteyeceksiniz. Fiyatı 8TL civarı fakat her zaman kullanmayın. Fazla kızardığında ve kaşındığında sürün.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oceqn

quote:

Kardeşim Allah senden razı olsun. Yıllardır hiç bir işe yaramayan kortizonlu kremlerle alamadığım sonucu 3 günde coresatin sayesinde aldım. Yüzüm bebek gibi oldu çok memnunum. Gerçekten sağol @oceqn

iyileşmene sevindim dostum. bu illeti çeken herkese acil şifalar.
    bu arada kremi halen kullanıyorum ve herşey kontrol altında. mükemmel bi krem.(coresatin sarı)

Kremi kullanmama rağmen yaklaşık 1 haftadır yüzümde acaip kızarıklıklar oluşmaya başladı :( eskisi gibi pul pul olmuyor ama kızarma mevcut ne yapacağımı bilmiyorum. özellikle duştan sonra yüzüm kıpkımızı. her gören yüzüne noldu demeye başladı. Noldu da krem ekisini itirmeye başladı of

dostum coresatin in nerdeyse ilk tüpü bitmek üzere bnde. düzenli kullanmıyorum artık sadece kızarıklık olduğunu hissettiğimde kullanıyorum ve son derece memnunum. özellikle strese dikkat et. umarım faydası olur zira ben halen memnunum kremden.

• bitli kene kullanıcısına yanıt
    herkese clear sac kremini ozellikle erkek icin olanini oneririm.hem sactaki hem de yuze surulunce yuzdeki egzemalar-2dk.bekletin durulayin fazla surmenize gerek yok- super iyilesiyor.ben de madagaskar nickli birinden ogrendim ona dua ediyorum.
  • Merhaba , clear kremden bahsetmişsin üstad, biraz daha detaylandırırmısın -tam adı ne kadar sürdüğümüz ne kadar süreyle kullandığımız hergün mü kaç günde bir-

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kremi kullananlar yorumlarını paylaşabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: serick

herkese clear sac kremini ozellikle erkek icin olanini oneririm.hem sactaki hem de yuze surulunce yuzdeki egzemalar-2dk.bekletin durulayin fazla surmenize gerek yok- super iyilesiyor.ben de madagaskar nickli birinden ogrendim ona dua ediyorum.

Hocam sizinde mi saçlarda var bu hastalık?
  • quote:

hocam tam adı söylermisiniz
  • StereoLove kullanıcısına yanıt
    clear koyu mavi erkek sac sampuani ile basinizi yikayin iyilestiginizi goreceksiniz ben de oyle oldu ama sampuan degistirmeyin devamli benim hep clear bir ara head and shoulders yaptim egzamalar geri dondu yuzume de 1-2 findik tanesi kadar sampuandan surup 2 dk bekletip duruluyorum yaniyor ve tamamdir her gun degil hastalik azinca yapiyorum.gecmis olsun.
  • quote:

clear koyu mavi erkek sac sampuani ile basinizi yikayin iyilestiginizi goreceksiniz ben de oyle oldu ama sampuan degistirmeyin devamli benim hep clear bir ara head and shoulders yaptim egzamalar geri dondu yuzume de 1-2 findik tanesi kadar sampuandan surup 2 dk bekletip duruluyorum yaniyor ve tamamdir her gun degil hastalik azinca yapiyorum.gecmis olsun.

tamamdır not aldım teşekkür ederim size de geçmiş olsun
  • Mr.G kullanıcısına yanıt
    merhaba siteye yazdim evet bende de cokkkkkk uzun zamandir vardi lutfen dene ben cok rahatladim.gecmis olsun.
  • ahmettly A kullanıcısına yanıt
    siteye yazdim lutfen deneyin siz de .gecmis olsun.
  • quote:

merhaba siteye yazdim evet bende de cokkkkkk uzun zamandir vardi lutfen dene ben cok rahatladim.gecmis olsun.

Aslında ben çözümden önce saçınız döküldü mü bu hastalıktan dolayı onu sormak istedim
  • kardeşimin kasında dökülmede var
    kaşırken koparmışta olabilir
    saclarını da sürekli kasıyor eli hep kafasında

naapabiliriz
  • havalar soğudukça bakıyorum ki konuya ilgi yine çoğalmış. konuyu açmamın üzerinden 1 seneden fazla olmuş ve özel mesaj atan arkadaşlar var halen kullanıyormusun faydasını gördün mü diye.
    evet 1 seneyi geçiktir kullanmaya devam ediyorum ve defalarca tecrübeyle tasdik ettim ki kesinlikle strese bağlı bir rahatsızlık. coresatin ile kontrol altına alabilirsiniz. daha bu hafta yine farkettim ki yaptığım görevden dolayı bi kaç gün stres durumu yaşadım ve anında çenemde baş gösterdi. coresatini artık her zaman değil meydana çıktığında kullanıyorum ve 2-3 günde hallediyor. herkese acil şifalar..

Edit: saçında sorun olanlar için tekrarlıyorum ben head & shoulders ın 2 li bakım mavi şeritli şampuanı ile hallettim saçımda senelerdir dermatit falan yok. yalnız şampuanınızı değiştirmeyin kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceqn -- 6 Kasım 2014; 22:44:46 >
  • Coresatin sarı bende kullandım ve ilk kullandığımda işte budur dedirtti bana, yalnız kardeşim sonralarda ilk kullandığım gibi bir sonuç vermedi ve vermiyorda, pullanma vs ortadan kalktı. Fakat kıpkırmızı oluyor sürdüğüm bölgeler sd nin kırmızılığının dışında kendisi benim cildimi kızartıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serick S kullanıcısına yanıt
    yuzunuz icin de sudo krem oneriyorum cok super bir krem deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmettly

Coresatin sarı bende kullandım ve ilk kullandığımda işte budur dedirtti bana, yalnız kardeşim sonralarda ilk kullandığım gibi bir sonuç vermedi ve vermiyorda, pullanma vs ortadan kalktı. Fakat kıpkırmızı oluyor sürdüğüm bölgeler sd nin kırmızılığının dışında kendisi benim cildimi kızartıyor

malesef aynı sorun bende de var. bakırköyde lepra deri hastalıkları hastanesine gidicem. çok popüler bir doktor varmış. umarım bi çare bulur...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.