Şimdi Ara

Sıfır Hiç Açılmamış Seagate Consellation 2TB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
2.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Sıfır Hiç Açılmamış Seagate Consellation 2TB
    Sıfır crucial mx300 1tb modelidir,kutusunda hiç açılmamıştır.21.03.2017 Bimeks faturalıdır.Garantisi 3 yıl Türkiyede geçerlidir.

Fiyat 1000 Tl Takas yoktur. Faturası ile gönderilecektir. SATILDI

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sıfır kutusunda xbox gamedrive 2tb modelidir.Hiç açılmamış olup vatan faturalıdır.Faturası ile gönderilecektir.

Fiyat 320 Tl SATILDI

------------------------------------------------------------------------------------------------

Sıfır statik poşetinde açılmamış seagate consellation 2tb 7200rpm hdd.ST32000644NS kodlu üründür.Kutulanıp güvenli bir şekilde gönderilir.Faturası ile gönderilecektir.

Fiyat 200 Tl

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Ankara ici elden,diger illere kargo seklinde alisveris gerceklestirilebilir.(kargo alici odemeli)

Sorunuz olursa konuya mesaj atarak veya pm atarak ulasabilirsiniz.

Herkese iyi forumlar
    Fiyat : 200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara,Etimesgut Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• seagate consellation 2tb şu an 289 tl, fiyatını güncelleyin isterseniz. Link
    kolay gelsin
  • sparlexna kullanıcısına yanıt
    Guncelledim hocam,eyw.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sparlexna

seagate consellation 2tb şu an 289 tl, fiyatını güncelleyin isterseniz. Link
    kolay gelsin

Adam 100 liralık hdd yi 320 ye satıyor ona takılmadın da buna mı takıldın

• valla sıfırı 349tl şu an (ki sözde indirimli hali) eğer xbox 2tb olandan bahsediyorsanız. 2tb hddyi kolay kolay 100tlye bulamazsınız eğer ölü falan değilse.

adettendir hdd sıfır linki. Link Xbox

Konu sahibine iyi satışlar yeniden.
  • Bebim alis fiyatim,aliciyi niye etkilemesi gerekiyor anlamiyorum cidden.Belki puanla aldim,belki.hediye geldi.Yine ayni sekilde ucretsiz mi vermem gerekiyor,ya da illa aldigim fiyattan mi vermem gerekiyor?Alacak olan ya da dusunen zaten mesaj atar,fiyati konusur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.