Şimdi Ara

Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
13
Favori
22.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yalnız ben kaynak aradım ama bulamadım. Sanki değiştirip paylaşılmış bir şey gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Yalnız ben kaynak aradım ama bulamadım. Sanki değiştirip paylaşılmış bir şey gibi duruyor.

Evet bende bulamadım. Umarım fake değildir haber ya.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Biz 3 kişi aradık ama bulamadık. Sadece bir yerde japonca dili ayrıntılarıyla eklenecek falan yazıyodu. Öğeyi denetle kurbanı olduk sanırım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Biz 3 kişi aradık ama bulamadık. Sadece bir yerde japonca dili ayrıntılarıyla eklenecek falan yazıyodu. Öğeyi denetle kurbanı olduk sanırım.

Bir kişiden aldığım bilgiye göre Türkçe dil desteği için twitch'de bazı creator'lar çalışıyor, uğraşıyormuş oyun yapımcısıyla iletişime geçip. Ben de tabii tam mevzuyu bilmediğim için creator'ler kim dedim. Twitch'de sea of thieves oynayarak yayın açan kişilermiş ve sea of thieves yetkilileri ile iletişime geçip "content creator" unvanı istiyorlarmış.. Yetkililer bilgisini kabul görürse veriyormuş. Böylelikle creator oluyorlar ve oyun hakkında bilgi sahibi olduğunu ve oyunu temsil ettiğini gösteriyormuş.

Umarım doğrudur artık ne diyelim.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

İnsallah güzel haberleri görürüz yakında. Her ne kadar çoğu etkinliği bitirsem de Türkçe desteğiyle tekrar girip o zevki tatmaya değer.

• Türkçe hakkında kesin bilgi yok mu şimdi?

• Türünün en iyisi, dlc'yi sabırsızlıkla bekliyorum

• Gerçekten çok orijinal ve çok özene bezene yapılmış bir oyun. Çok değişik mekanikleri ve sosyal sistemi var. Son dönemin en orijinal oyunlarından biri.

Türkçe konusunda, şu an oyunun başarım kısmı PC'de full Türkçe halde. Pirate's Log bölümü full Türkçe halde. Xboxda nasıl bilmem. Ama demek ki geliyor.

Ayrıca oyunun HDR desteği dillere destan. En iyi birkaç oyundan biri bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 25 Haziran 2021; 15:14:39 >
  • Dante kullanıcısına yanıt

Henüz göremedim. Sadece Pirate's Life kısmını bitirdik dün arkadaşla. Başarım dediğiniz Steam'deki başarım kısmı ise bende hâlâ ingilizce gözüküyor. Sizin bahsettiğiniz hangi kısım? Dediğiniz gibi Türkçe eklenmeye başlamışsa bu yılın en güzel haberi olabilir bu.

Oyun gerçekten şaheser bu arada. İndirimsiz fiyatını bile sonuna kadar hak ediyor.

• quote:

Henüz göremedim. Sadece Pirate's Life kısmını bitirdik dün arkadaşla. Başarım dediğiniz Steam'deki başarım kısmı ise bende hâlâ ingilizce gözüküyor. Sizin bahsettiğiniz hangi kısım? Dediğiniz gibi Türkçe eklenmeye başlamışsa bu yılın en güzel haberi olabilir bu.

Oyun gerçekten şaheser bu arada. İndirimsiz fiyatını bile sonuna kadar hak ediyor.

Hayır Steam değil oyunun içinde Pirate Log kısmı var. Menuden girdiğimiz. Orası full Türkçe bende. Oyunda bir başarı elde ettiğimizde sol üstte çıkan başarımlar da Türkçe olarak çıkıyor. Game pass versiyonu.

Direkt oyunun içinde bu kısımların yapılması Türkçe geleceğine dair büyük işaret. Ama her zaman derim bir şeyin Türkçe gelmesini beklemek yerine ingilizce öğrenilmesi herkesin her konuda hayatını kolaylaştırır. Malum ekonomisi batık, çalıp çırpılan bir 3. dünya ülkesiyiz ve kimsenin dilimizi umursamaması çok doğal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 25 Haziran 2021; 15:42:17 >

• son sot yayınında batu bozkan türkçe gelecek demişti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Anladım. Olsun bu haberi duymak bile güzel. Twitter'dan paylaşan arkadaşa inanmadım ama şu an acayip mutlu oldum. Teşekkürler  

• quote:

Anladım. Olsun bu haberi duymak bile güzel. Twitter'dan paylaşan arkadaşa inanmadım ama şu an acayip mutlu oldum. Teşekkürler  

Şöyle göstereyim

Sağolun hocam, arkadaş şimdi Steam versiyonunda oyundaydı. Ona sordum ama Steam'de henüz Türkçe olmamış. Elbet gelir. Çok iyi haber oldu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 25 Haziran 2021; 15:59:15 >
  • torkema61 kullanıcısına yanıt

Seslendirmesi Johnny Depp mi hocam. Fragmanında öyle gelmişti.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Sesini hiç benzetemedim Depp'e. Muhtemelen bir başkası yapmış.

• torkema61 kullanıcısına yanıt

Eski eşi ile mahkeme sorunları yüzünden Disney tarafında oynadığı rollerden alınmıştı. Demek ki verdikleri karar devam ediyor. Sağlık olsun, sepetimde şuan.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Sizden sonra baktım, adam Disney'den ayrılmış. Oyununda falan değilim şu adama üzüldüm.  

• Şu oyunu o kadar isteyerek ve severek aldım steame ilk geldiğinde full fiyatından. Fakat oyun resmen solo katili. Solo oynamak istiyorsan ya oyuna 500-600 saat gömeceksin pro olup oyunun bütün mekaniklerini öğreneceksin diyorlar ya da trio-quad takımlara patates olacaksın diyor. Ben oyunu sakinlemek denizde özgürce gezmek için almıştım ama maalesef solo oynanmıyor. Ama bence en az 2-3 arkadaşla bu oyun efsane oynanır zevkten dört köşe eder. Ayrıca grafiklere yorum bile yapmıyorum zaten müthiş. Keşke oyuna pve haritaları getirseler de 2-3 sandık kasıp görev yapıp keyiflensek.

• quote:

Orijinalden alıntı: smalhero

Şu oyunu o kadar isteyerek ve severek aldım steame ilk geldiğinde full fiyatından. Fakat oyun resmen solo katili. Solo oynamak istiyorsan ya oyuna 500-600 saat gömeceksin pro olup oyunun bütün mekaniklerini öğreneceksin diyorlar ya da trio-quad takımlara patates olacaksın diyor. Ben oyunu sakinlemek denizde özgürce gezmek için almıştım ama maalesef solo oynanmıyor. Ama bence en az 2-3 arkadaşla bu oyun efsane oynanır zevkten dört köşe eder. Ayrıca grafiklere yorum bile yapmıyorum zaten müthiş. Keşke oyuna pve haritaları getirseler de 2-3 sandık kasıp görev yapıp keyiflensek.

Oyun solo oynanıyor fakat dikkatli olmak lazım. oyuncu kitlesi toxic olduğu için uzaklarda başka oyuncuların gemisi gözüktüğü zaman muhattap olmamak lazım çünkü gemiyi kaybetme riski çok yüksek. Solo başlangıçta planlanmıştır diye düşünüyorum ancak oyunun mantığına ters kalıyor, sonuçta korsanlık oyunu bir gemiyi de tek başına idare edebilmek ne kadar mantıklı bilemiyorum. Oyuna olan destek devam ederse belki bu konuda bir şeyler yapabilirler.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.