Şimdi Ara

[SATILDI] XFX RX580 8GB GTS Black Edition OC+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 [SATILDI] XFX RX580 8GB GTS Black Edition OC+
    Merhaba.

Ürünün garantisi geçen ay bitmiştir. Cooler Master Silencio toz filtreli kasada serin bir şekilde kullanılmıştır. Kutusu ve içeriği tamdır, temiz ve sorunsuz bir karttır. Ben de forumda ilk elden aldım, herhangi bir sorun yaşamadım. Mersin içi elden test ve teslim imkanı vardır, Mersin dışı önce havale sonra kargo şeklinde satıştadır. Fiyat pazarlıksız ***TL'dir, takas düşünmüyorum.

İyi alışverişler.

ek açıklama: arkadaşlar kartla ilgili bir sıkıntım yok, 2-3 aydır kutusunda duruyor zaten vega64 kullanıyorum şu an. satış sebebim de iş yerimin ücretsiz izin vermesi ve maaşları bugün itibariyle 15 gün geciktirmiş olması. alan arkadaş 2 gün boyunca tüm testlerini yapsın, herhangi bir sorunla karşılaşırsa anında iade edebilir o konuda rahat olun lütfen.

"furkizan" arkadaşıma satılmıştır, hayırlı olsun.

[SATILDI] XFX RX580 8GB GTS Black Edition OC+ [SATILDI] XFX RX580 8GB GTS Black Edition OC+ [SATILDI] XFX RX580 8GB GTS Black Edition OC+ [SATILDI] XFX RX580 8GB GTS Black Edition OC+ [SATILDI] XFX RX580 8GB GTS Black Edition OC+
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Mersin Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hocam merhaba. Kartın ısı değerleri nasıldı? Zahmet olmazsa paylaşır mısınız?

Aynı markanın RX 590'ı uzay montajda bile 79-80 dereceyi görüyor diye biliyorum. Bu yüzden biraz ön yargılıyım. Merak ettim.
  • Köl Tigin K kullanıcısına yanıt
    Bunun için önerdiğiniz bir test varsa yapayım. Bir arkadaş furmark istedi onu yapacağım bugün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 650 tl verebilrim hocam

• Güzel fiyat, hayırlı satışlar. Ölücüler toplanmış, daha da fazla inme bence hatta hiç inmesen bile iyi.

• Neredeyse her ilana yüzde 15 20 daha azını teklif eden al satçılara itibar etmemek lazım. Ama yine de fiyatı da forumun ekosistemi çerçevesinde konumlandırmak lazım bence. Az mı çok mu zamanla belli olur zaten.

• Mr NO kullanıcısına yanıt
    Furmark yeterli olacaktır hocam, teşekkür ederim ilginiz için. Furmark kadar ısıtan başka bir stres testi daha yok diye biliyorum.
  • Ölücü değil de al satci arkadaşlar var buradan alıp yine satacaklari için kar payını düşüp teklif yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala mevcutsa pm lütfen

1920*1080 MSAA kapalı

1920*1080 MSAA: 2x

• Ustadim birde 8x msaa ve 15 20 dakika stress testi yaparmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowdancer36 -- 30 Mart 2020; 12:17:58 >
    Bilgi için teşekkürler hocam sağ olun. Biraz ısınan bir kart anladığım kadarıyla.
    Isınan bir kart mi ?

• bu aralar doom eternal, world of warplanes, snipper elite 3 oynuyorum. oğlum da fortnite ve cod warzone oynuyor. amd'nin kendi overlay'inden bakarım arada bir oyunlardayken, ctrl+alt+shit+o kombinasyonuyla açılıyor; genel itibariyle 65-70 derece arası çalışan bir kart. 70 derecenin üstüne pek görmedim oyunlarda ama yaz mevsiminde çıkabilir tabi, kasa havalandırması önemli burada. daha önce msi rx580 kullandım, onda da 65-70 arası olurdu hep sıcaklık, şu an vega64 var o biraz daha serin çalışıyor. orta-üst seviye kartlarda bu sıcaklıklar normal bence. bugün oyun oynarken bir kaç video çekeyim ekleyeyim overlay görünürken..
    Hocam ben yanlış anlaşıldım. 70 derece iyi bir sıcaklık.

• Ah xfx olmasaydı...
  • satılmış kart satıcı öyle bilgi verdi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.