Şimdi Ara

Satılık Sustalı Bıçak | Boşel ve Diger Skinler / %17/%24 İndirimle Steam Bakiyesine Cevrilebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Satılık Sustalı Bıçak | Boşel ve Diger Skinler / %17/%24 İndirimle Steam Bakiyesine Cevrilebilir

Sustalı Bıçak | Boşel satılmıstır. Digerlerinin satısı takas banları bitince yapılmak uzere devam etmektedir.

Merhaba,

Steam hesabımda bulunan Sustalı Bıçak | Boşel Gorevde Kullanılmıs (Float 0,21) skini satıyorum. Su anki Steam pazar fiyatı 1.225 TL. Ben %35 indirimli olarak 800 Tl istiyorum. Bu fiyat uzeriden herhangi bir pazarlık dusunmuyorum. Ayrıca yine asagıda detaylarını verdiğim skinleride satacagım 3-7 gun arası takas banları var. Ilgılenen arkadas olursa takas bitince alısverisi tamamlayacak sekilde simdiden uzerinde konusabiliriz.

Bıcak icin Steamde hemen sat fiyatı 1.130 TL. Skini alıp Steam uzerinden anında satsanız (ki maksimum 1 gun icinde en dusuk fiyat olan 1.230 a satabilirsiniz) Steam % 15 komisyon kesiyor ve yaklasık 961 Tl Steam bakiyeniz oluyor. Odediginiz 800 uzerinden hesaplarsanız yaklasık %17 indirimli olarak Steam bakiyesine cevirmis oluyorsunuz. Eger 1 gun icinde satmayı dusunur ve 1.230 TL' den satarsanız yaklasık 1.046 TL Steam bakiyeniz olur. Bu rakamda yaklasık %24 indirimli Steam bakiyesine denk geliyor. Aynı islemi asagıda skinler icinde yaparak indirimli Steam bakiyesine sahip olabilirsiniz. Asagıdaki excel tablosunda ilgili hesaplamaları ve ne kadar steam bakiye indirimi alacagınızı gorebilirsiniz.

Satılık Sustalı Bıçak | Boşel ve Diger Skinler / %17/%24 İndirimle Steam Bakiyesine Cevrilebilir

StatTrak™ AWP | Asiimov Gorevde Kullanılmıs (Float 0,30) - Takas banı yok hemen yollanabilir - Su Anki Steam fiyatı 1.665 TL - Ben %31 indirimli olarak 1.150 TL istiyorum.

AK-47 | Asiimov Gorevde Kullanılmıs (Float 0,26) - Takas banı 5 gun sonra bitecek - Su Anki Steam fiyatı 285 TL - Ben %30 indirimli olarak 200 TL istiyorum.

SSG 08 | Ejder Ateşi Fabrikadan Yeni Cıkmıs (Float 0,05) - Takas banı 5 gun sonra bitecek - Su Anki Steam fiyatı 175 TL - Ben %23 indirimli olarak 135 TL istiyorum.

SSG 08 | Ejder Ateşi Fabrikadan Yeni Cıkmıs (Float 0,04) - Takas banı 7 gun sonra bitecek - Su Anki Steam fiyatı 175 TL - Ben %23 indirimli olarak 135 TL istiyorum.

Referansı benden yüksek olan arkadaşlara önce skini yollayabilirim. Diğer durumda önce ödemeyi alıp (Vakıfbank/YKB) daha sonra ürünü yollayacağım. Veya iki tarafında uygun bulduğu birini middleman olarak kullanabiliriz. (Lütfen referans olarak başka sitelerdeki referanslarınızdan vb. şeylerden bahsetmeyin. Satışımı DH üzerinden yapıyorum. Haliyle ilgilendiğim referans DH üzerindeki referanslarınızdır. Ayrıca lütfen daha önce yaptığınız 10-20 TL' lik alışverişleri referans olarak sunmayı düşünmeyin) Profilim üzerinden daha önceki alımlarımı/satışlarımı incelemeniz nasıl alışveriş yaptığım hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

İlgilenen arkadaşlar özel mesaj atabilir veya bu başlık üzerinden ulaşabilir.

Herkese iyi forumlar dilerim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 800 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Hepsini almak istesek inidirim olurmu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.