Şimdi Ara

[SATILIK SKINLER, KEYLER(7,75)]Sürekli Güncellenen Satis listesi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
970
Cevap
13
Favori
34.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AK-47 | Aquamarine Revenge (Exterior view): Minimal Wear @mesort adlı arkadaşımıza satılmıştır teşekkürler.
  • AK-47 | Redline (Minimal Wear) @zaferya5 adlı arkadaşımıza satılmıştır kendisine teşekkür ederim.
  • Cyrex duruyorsa talibim hocam ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLuT91

AK-47 | Redline (Minimal Wear) @zaferya5 adlı arkadaşımıza satılmıştır kendisine teşekkür ederim.

Arkadaş ile 2.alışverişim oldu.

Hızlı, güvenilir hiçbir problem yok
  • Pm atıldı
  • M4A1-S | Cyrex (Field-Tested) @Ŀeoп adlı arkadaşımıza satılmıştır.
  • AK-47 | Vulcan (Minimal Wear) @icax1 adlı arkadasımıza satılmıştır teşekkürler.
  • BLuT91 kullanıcısına yanıt
    Arkadaştan tarafımca cyrex alınmıştır hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim etti.Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.
  • Arkadaşla 3.alışverişim Glock | Su Elementali ve USP-S | Orion tarafımdan satın alındı, teşekkürler.
  • Fiyat ve liste güncellenmiştir.
  • P90 | Asiimov (Minimal Wear) , ★ Gut Knife | Safari Mesh (Minimal Wear) , FAMAS | Styx (Minimal Wear) @zaferya5 @adlı abimize satılmıştır kendisine teşekkür ederim.
  • Liste Güncellenmiştir.
  • quote:

P90 | Asiimov (Minimal Wear) , ★ Gut Knife | Safari Mesh (Minimal Wear) , FAMAS | Styx (Minimal Wear) @zaferya5 @adlı abimize satılmıştır kendisine teşekkür ederim.

Bulut kardeşimle kaçıncı alışverişim sayısını unuttum :) Ben teşekkür ettim
  • Liste güncellenmiştir.
  • quote:

M4A1-S | Cyrex (Field-Tested) @Ŀeoп adlı arkadaşımıza satılmıştır.
    Buluttan her hafta item alıyorum gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz
  • Güncel
  • Güncellenen satış listesi ve en ucuz fiyatlarla satışlarımız devam ediyor. İstediğiniz itemlar kisa sürede temin edilir.
  • güvenilir ve ilgili satıcı.. haftasonu eft saatleri dışında olmamamıza rağmen uğraştı alışverişi tamamladı:))..
  • Teşekkürler ilginiz için @teleci
  • Arkadaştan M4A4-S Cyrex (Minimal Wear) aldım. Güvenli ve temiz bir alışveriş oldu. Önce parayı yatırdım, kendisi de bana eşyayı takas yoluyla gönderdi. Aracıya fazladan para yedirmeye gerek yok, tamamen ziyan olur. Tavsiye ediyorum!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.