Şimdi Ara

SATILIK SIFIR SAMSUNG 27' LC27FG73FQMXUF 1ms(MPRT) 144Hz Quantum Dot Curved MONİTÖR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Güvenilirlik için lütfen referanslarıma bakınız.

Vatanbilgisayar' dan alınma sıfır, jelatininde, kutusunda üründür. Sistemimi revizyon edip, 2K monitör aldığımdan kullanmadan satıyorum. Faturası, full paket şeklinde kutusuyla beraber verilecektir. 2 sene garantilidir.

Monitör; Full Hd (1080p), 27", Kavisli, Quantum Dot Ekran, 144Hz monitör' dür.
    http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-27-lc27fg73fqmxuf-1ms-mprt-144hz-quantum-dot-curved-monitor.html#genel-bakis

Fiyatı: 2050TL olup, istanbuldan elden alabilirsiniz...

SATILIK SIFIR SAMSUNG 27" LC27FG73FQMXUF 1ms(MPRT) 144Hz Quantum Dot Curved MONİTÖRSATILIK SIFIR SAMSUNG 27" LC27FG73FQMXUF 1ms(MPRT) 144Hz Quantum Dot Curved MONİTÖR
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aliminyum-Tr -- 15 Kasım 2018; 21:13:1 >

• En son baktığımda 2000 diyordunuz şimdi 2400 olmuş kusura bakmayın aylardır ilanınızı takip etmekteyim artık yazma gereği duydum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedeler666

En son baktığımda 2000 diyordunuz şimdi 2400 olmuş kusura bakmayın aylardır ilanınızı takip etmekteyim artık yazma gereği duydum
    bizim millette klasik huy, satamayınca daha fazla fiyat arttırıyor. o fiyata satılmayan bu fiyata mı satılacak
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    hiç bir zaman 2000TL ye fiyatı indirmedim.Sanırım yanlışınız mevcut.Lütfen beni buradaki saçma sapan satıcılarla mukayese etmeyiniz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.