Şimdi Ara

[SATILDI] PLAYSTATION 4 PRO - 2400 TL (SSD + 7200 RPM HDD + 32 Adet Yüklü Oyunla Beraber 2900 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    --- Satıldı ---

Merhaba,

PS4 Pro konsolumu, yanında depolama birimleri ve yüklü oyunlarla beraber satıyorum.

Toplam Fiyat: 2900 TL
    Sadece konsol, gamepad ve kutu içeriği alınırsa: 2400 TL

PS5'e geçeceğim için satıyorum. Makul bir teklif gelmemesi durumunda kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum.

2017 Mart'ta, Sony TR üzerinden alınmış bir cihazdır. Garantisi bitti.
    İzmir içinde elden teslim olur. Diğer illere istediğiniz kargo şirketiyle gönderirim.

Ürünün özellikleri ve kondisyonu:

- Konsol CUH-7016B serisi. Temiz durumdadır. Kutu içeriği tamdır. Orijinal HDMI 2.0 ve USB kabloları olacak.
    - Fazla kullanılmış bir cihaz değil. Aylarca açılmadığı dönemler oldu. 2013'te aldığım PS4 Fat'in hala çalıştığını düşününce, bu konsolun da uzun süre bir problem çıkaracağını sanmıyorum.
    - Kutuda, konsolla beraber gelen DualShock 4 v2 olacak. Gamepad'in iç temizliğini yapmıştım.
    - Fanın temizliğinden emin olmak için konsolun alt ve üst kapağını çıkarıp takmıştım. İç bileşenlerine bir müdahelede bulunmadım.

Depolama birimleri:

- Toshiba 2 TB 7200 RPM 3.5 inç HDD,
    - Harici USB 3.0 HDD kutusu
    - Sandisk X300s 256 GB SATA3 SSD

(İkinci el değeri 500 TL seviyesinde.)

256 GB SSD'yi sistem sürücüsü yapıp birkaç önemli oyunu ona kurarsınız. 2 TB 7200 RPM HDD de, PS4 Pro'nun HDD'sine göre hissedilir biçimde hızlıdır. Performans ve kapasite için ideal bir çözüm. (HDD gürültüsünü azaltmak için, kağıtla basit bir tampon uyguladım.)

Oyunlar:

Bir daha PS4 kullanmayacağım için, PSN'den satın aldığım oyunları alıcının faydalanması amacıyla, bedelsiz olarak yüklü bırakıyorum. Oyunlar harici HDD üzerinde yüklü olacak (dilerseniz 2-3 tanesini SSD'ye aktarırım). Hesabın kendisini vermiyorum; ancak konsolu aktive edilmiş olarak bırakacağım için, kendi hesabınızla bu oyunları oynayabileceksiniz.
    Bir daha PS4 kullanmayacağım için, konsolun aktivasyon durumunda bir problem çıkacağını zannetmiyorum. Sadece, oyunları silmemeniz gerekiyor. Problem yaşarsanız yardımcı olurum.

Sadece konsolu alırsanız, seçeceğiniz oyunları yüklerim. Konsolun kendi 1 TB diskine hepsi sığmıyor

- FIFA 20
    - God of War Digital Deluxe
    - Marvel's Spider-Man
    - The Last of Us: Remastered (DLC'yi içeriyor)
    - Horizon Zero Dawn
    - Resident Evil 2 Remake
    - Dark Souls 3 (DLC'ler dahil)
    - Dark Souls 2: Scholar of The First Sin (DLC'leri içeriyor)
    - Dark Souls: Remastered (DLC'yi içeriyor)
    - God of War III Remastered
    - Uncharted: The Nathan Drake Collection (UC1-2-3 Remastered + DLC'leri)
    - Assassin's Creed: Oddysey (DLC'ler dahil)
    - Assassin's Creed: Origins
    - Assassin's Creed: Unity
    - Battlefield 1 + Premium
    - Titanfall 2
    - Shadow of the Tomb Raider (DLC'ler dahil)
    - Rise of the Tomb Raider: 20th Anniversary (DLC'leri içeriyor)
    - Gran Turismo Sport
    - Dirt 4
    - Beyond Two Souls
    - NBA 2K18
    - Journey
    - Flower
    - Resogun
    - Super Stardust Ultra
    - Batman Arkham Knight (DLC'ler dahil)
    - Batman Arkham City Remastered
    - inFamous: Second Son
    - Killzone: Shadow Fall
    - Driveclub
    - The Order 1886 (Kutulu)

Yüklü olan PSN Plus ve EA Access oyunları (Hesabımda şu an Plus ve Access yok. Plus & Access'a sahip olan başka bir hesapla oynanabiliyorsa, bu oyunları da yüklü bırakırım. Ya da benim hesabıma bir süre için Plus & Access alabiliriz.):

- Uncharted 4
    - Bloodborne
    - Shadow of the Colossus Remake
    - Until Dawn
    - Bioshock Collection
    - Battlefield V
    - Star Wars Battlefront 2

İsterseniz başka PSN Plus & EA Access oyunları da yükleyebilirim. 2013'ten beri verilen oyunların çoğu hesabımda var.

Whatsapp ve SMS için irtibat no: 0544 518 3288
    Aramadan önce lütfen mesajla ulaşın. Aramalara günün her saati bakamıyorum.

Fotoğraflar:

[SATILDI] PLAYSTATION 4 PRO - 2400 TL (SSD + 7200 RPM HDD + 32 Adet Yüklü Oyunla Beraber 2900 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 22 Ağustos 2020; 19:4:50 >

• Çok detaylı ve temiz ilan. Alacak kişiye hayırlı olsun.
  • Çok iyi fiyat. Hayırlı olsun alacak kişiye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cuh numarası nedir acaba ?
  • @ x3nuqi ile, sadece konsol + kutu içeriği olarak 2400 TL'ye anlaştık. Teşekkürler.
  • Selamın aleyküm 2 TB harici kaça veriyorsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.