Şimdi Ara

Satılık Nokia 5-(TA-1024)-350 TL ARIZALI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık Nokia Modeller #Diğerleri Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satılık Nokia 5-(TA-1024)-350 TL ARIZALI
    Cihaz 24 Nisan 2019 Tarihinde Amazon Türkiye üzerinden alınmıştır.Amazon Türkiye garantilidir. E-Faturası mevcuttur kutusu da mevcut fakat başka bir yerleşim yerinde ilerleyen zamanlarda kutusunuda yollayabilirim.
    Kendi Şarj aleti ve Şarj kablosu ile verilicektir.

Cihazın düşme sonucunda ön ekranı kırıldı fakat dokunmatiği ve ekran görünütüsü çalışıyor arzu eden telefoncularda 200-250tl civarında değiştirebilir.Yada ön cam değişimi yapabilir.Ben garanti dışı kalacağı için kendim değiştirmedim isteyen garantiye yollayıp ücreti dahilinde de değiştirebilir.

Ayriyeten kilit tuşu arızalı bununda fiyatını sordum basit bir switch 10-20 tl ye yapılır dediler. Ben parmak izi ile açıyorum telefonu assistive touch ile kitliyorum.

Düşme sonucunda meydana gelen arka kapakta çizikler var birde çerçevesinde vuruklar var ciddi alıcılara resim atılır şuan yeni telefonu alacagımdan ve vaktim çok olmadığından çekip buraya yüklemedim ilerleyen zamanlarda konuyu da güncellerim.

cihazın - leri bunlar
    onun dışında parmak izi, sensör, şarj soketi, ahize, çekim kuvveti, kamera, batarya, ses açma kapama tuşları, kulaklık girişi vs hiçbir çalışmayan aksaamı yoktur ekranda 1 ay önce düşme sonucu oldu . 1 aydır telefonu böyle kullanıyorum bir sorun yaşamadım.
    Fiyat 350 tl kargo alıcıya ait çok küçük bir pazarlık payı vardır. Cihaz lacivert renktedir.
    Ödeme ENPARA/ZİRAAT/VAKIF

Satılık Nokia 5-(TA-1024)-350 TL ARIZALI

Marka Nokia
    Üretici HMD GLOBAL OY
    Model TA-1024
    Model Adı NOKIA 5 BLUE
    Model Year 2017
    Parça Numarası TA-1024
    RAM Boyutu 2 GB
    Bellek Depolama Kapasitesi 16 GB
    Kullanılabilir Bellek Yuvaları 1
    Yüklü RAM Bellek Kapasitesi 2 GB
    Dijital Depolama Kapasitesi 128 GB
    İşletim Sistemi Jellybean
    İşlemci Markası Qualcomm Snapdragon
    İşlemci Hızı 1.4 GHz
    Processor Model Number 430 MSM8937
    Tarayıcı Çözünürlüğü Full HD (1080p)
    Önemli Özellikler Bluetooth_etkin, Ön_kamera, Dokunmatik_ekran, Görüntülü_arama, Kamera, Klavye, Gps, Internet, Lte, E-posta
    Adet 1
    Ekran Teknolojisi LCD
    Standing screen display size 5.2 İnç
    Ekran Çözünürlüğü 1280x720
    Çözünürlük 1280x720
    Optik Sensör Çözünürlüğü 13 MP
    Hoparlör Bağlantısı 3.5 mm Jak
    Video Yakalama Çözünürlüğü Full HD (1080p)
    Beklemede Ortalama Pil Ömrü 768 Saat
    Piller Dahil Evet
    Pil Gerekli Evet
    Pil Hücre Bileşimi Lityum Polimer
    Pil gücü kapasitesi 3000
    Ağ Arayüzü Açıklaması Wi-Fi
    Hücresel Teknoloji 4G
    Konnektör Türü Retail, Wi-fi
    Biçim Katsayısı Dokunmatik Ekranlı Telefon
    Cihaz Türü Akıllı_telefon
    Ortam Türü MP4, MP3, Sesli
    Üretici HMD GLOBAL OY
    Ürün Model Numarası TA-1024
    Ürün Boyutları 15 x 7 x 0.8 cm; 340 gram
    ASIN B07BHMZ4YH
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 350 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Konya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Cihaz güncel olarak 1900 tl ye satılmakta (https://www.n11.com/urun/nokia-5-16-gb-nokia-turkiye-garantili-188759?magaza=aykutiletisim01&cid=700102&utm_source=aff_go&utm_medium=cpc&utm_campaign=price_comp&utm_term=21 )

tavsiyem büyüklerine telefon alacaklar var ise biçilmiş kaftan alın ekranını yaptırın tam dede telefonu vaktim olsa ekranı yaptırıp yedek kullanıcam ama şu sıralar vakit ayıramıyorum zaten belli bir süre satılmaz ise ilanı kapatır kendim yaptırır yedek olarak kullanırım iyi günler

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.