Şimdi Ara

[SATILDI] - Logitech G430 7.1 Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    B A T M A N nickli arkadaşımıza satılmıştır.

Selamlar,

Bir süredir kullandığım emektar kulaklığımı, kablosuz kulaklığa geçmem sebebiyle satıyorum.

Ürünün artıları:
    +Kablo üzerindeki mikrofon açma kapama tuşu, mikrofon mekanizması ve ses algılaması her şeyi tam ve eksiksiz çalışıyor, mekanik açıdan hiçbir kusuru yok, çalışmayan bir mekanizması yok.
    +Kendi orjinal kulaklık süngerleri ve amazon amerika'dan satın aldığım deri kulaklıkları ve hiç kullanmadığım 7.1 kablosunu da veriyor olacağım. (orjinal pedlerini yıkayıp gönderiyor olacağım zaten bunları yaklaşık 3 ay kadar kullanıp sonra deri ped'lere geçmiştim fotoğraflarını bulup eklerim.)

Ürünün eksileri:
    -Akıl vermek gibi olmasın, başkasının kullandığı kulaklık pedlerini kullanmak istemeyeceğinizi düşünüyorum, bu nedenle forum üzerinde hem kafa üstü süngerini hem de kulaklık süngerlerini 50 TL'ye satıyor bir arkadaş, ondan sıfırlarını temin edebilirsiniz. Bunun haricinde teknik olarak masraf çıkarmayacak bir cihazdır.
    -Sol kulaklık mekanizması üzerinde bir çatlak var, kullanıma engel değil hatta bir süredir böyle kullanıyorum vidalı olduğu için hareket etmiyor, yine forumda bu parçayı 3 boyutlu yazıcıda bastırıp satan arkadaş var, 30 TL civarına satıyor, ordan temin edilebilir eğer kırılırsa veya içinize sinmezse.

Kutusu ve faturası yok ama sağlam bir ambalajla gönderilecektir.Takas düşümmüyorum, yeni kulaklık aldım, maksadım ihtiyacı olan birinin işine yaraması, çalışan bir ürünü sokağa atmak yerine ihtiyacı olana ulaştırmak daha makbul.

B A T M A N nickli arkadaşımıza satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prologuen -- 14 Aralık 2020; 11:57:53 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.