Şimdi Ara

Satıştan vazgeçildi, konu kilitlenebilir ya da silinebilir..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satıştan vazgeçildi, konu kilitlenebilir ya da silinebilir..
    Satıştan vazgeçildi, konu kilitlenebilir ya da silinebilir..
    Fiyat : 3000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• ne kadar özenle ve itina ile hazırlanmış bir ilan

gitarı ne kadar severek kullandığınız belli

müzik ile dinleyici olmaktan daha uzağa gidememiş biri olarak bile canım gitarı almak istedi bi an

bu işten anlayan ve ihtiyacı olan biri alıcı olacaktır

umuyorum değerini sizin gibi bilecek birine satılır

iyi satışlar
  • yogun54 Y kullanıcısına yanıt
    İlginiz ve empatiniz için çok teşekkürler hocam, benim de dileğim kıymetini bilecek birine gitmesi yönünde.

nitekim talibi çıkmazsa da yanımda götürmeyi planlıyorum, her ne kadar talep edilse de dükkanlara konsinye bırakma gibi bi' niyetim yok hayırlısı neyse o olsun diyelim saygılar..
  • Hocam Erkin Koray abinin gitarına benzettim ben baya iyi bir model ve üstelik 3 manyetikli farklı tonlar için birebir.Ama maalesef üzülerek söylemeliyim ki dh forumda çok az kişi vardır bence böyle uğraşan eğer cidden bütçem olsa kaçırmazdım.Size tavsiyem başka müzik forumlarınım alım satım kısmınada bakmanız.İyi satışlar umarım bu güzel Gibson bebek değerini bilen kişiye gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen hocam Erkin Koray'daki custom olan modeldi, o buna göre bi'kaç bin dolar daha pahalı ama evet şekil olarak oldukça yakın birbirine, ilanda da yazdığım gibi 3 manyetik olayı custom'lar hariç pek olmayan bi'şey ki benim gitarımın potans ve switchleri de türünün tek örneği, ne custom ne de normal sg'lerde görülen bi'şey ilginiz ve öneriniz için çok teşekkürler. sahibinden ve DH forumu hariç bi' yere koymadım hocam çünkü ayrılmayı pek istemiyorum ve satışı sabote ediyorum sanırım ister istemez hayırlısı ise satılsın değilse de Allah bizi ayırmasın satılmazsa memleketine geri götürecem onu saygılar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• jackthunder kullanıcısına yanıt
    Cidden iyi gitar :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.