Şimdi Ara

SATILIK CREATIVE SOUNDBLASTER X-FI TITANIUM HD (SATILDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SATILIK CREATIVE SOUNDBLASTER X-FI TITANIUM HD (SATILDI)

Merhaba arkadaşlar,

Yeni ses kartına geçtiğimden dolayı bu biraz eski gibi gözüken ama canavar ses kartını satmak istiyorum. Resimde size göndereceğim kutu içeriğini bulabilirsiniz. Garantisi ne yazık ki bitmiştir. Zaten çıkış tarihi itibariyle garantilisini bulamazsınız diye düşünüyorum. Pazarlık ya da takas düşünmüyorum. Havale ya da eft yaptığınız gün ürünü kargolamaya çalışırım. Ya da kadıköy acıbadem civarında elden teslim ile de alışverişi gerçekleştirebiliriz. İyi forumlar.

SATILIK CREATIVE SOUNDBLASTER X-FI TITANIUM HD (SATILDI)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 550 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Selam, hayırlı satışlar.
    Windows 10 Driver'ı yok sanırım, windows 10 da sorunsuz çalışıyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rally08 R kullanıcısına yanıt

Windows 10 2004 build ında çalıştırılmış gözüküyor. Yabancı forumlarda en son bu bilgi mevcut. Creative ın kendisinden böyle bir açıklama yok ama.

• Win10da çalışıyor bende bir süre kullandım bu ses kartını gerçekten bambaşka bişey
  • Ses kartı cumartesi satılmak üzere @baldoz nickli arkadaşımıza ayrıldı. Satılmazsa satış devam edecek arkadaşlar.

• Arkadaşlar ses kartı @baldoz nickli arkadaşımıza satılmıştır. İyi günlerde kullanmasını dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.