Şimdi Ara

////

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
2.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perseyuz -- 22 Ocak 2021; 1:44:9 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Piyasa da 6000 TL'ye satılırken benim aldığım fiyattan daha az miktara satmak sizce günümüz Türkiye'sinde mantıklı mı? Burada beni eleştirmek yerine bu kartın 6000 TL bandında satılmasını sağlayanları eleştirmek daha mantıklı. Bu fiyattan talep var demek ki bu fiyata konulmuş ve satılıyor.
    6000 lira gibi bir rakam için bu karta talep olduğunu sanmıyorum. Klasik yurdum insanı kafasıyla açılmış bir ilan gören diğer yurdum insanları da o ilanı kriter alıp birbiri ardına ilan açıyorlar. Bu fiyata satılması imkansız bir hayal işte deniyorlar, belki tutar diye ama 0 olasılık. 6000 liraya adınıza faturalı, taksitle 3060ti alınır, az daha eklenir 3070 alınır. Ve bu kartlar çok daha iyi 5700xt lerden. Araba piyasası gibi oldu donanım işleri de. İkinci eli sıfırından pahalı :D
    Şimdilik param yok, sıfır alıcam mecbur ama ileride para bulursam ikinci el çekerim bi tane...
  • Bir sene önce Kasım indirimin de 2997 liraya aldığınız kartı Bir sene kullanıp üzerine 3000 lira eklemek iyi cesaret. Vay beeee.
  • J.sins kullanıcısına yanıt
    Piyasa da 6000 TL'ye satılırken benim aldığım fiyattan daha az miktara satmak sizce günümüz Türkiye'sinde mantıklı mı? Burada beni eleştirmek yerine bu kartın 6000 TL bandında satılmasını sağlayanları eleştirmek daha mantıklı. Bu fiyattan talep var demek ki bu fiyata konulmuş ve satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perseyuz -- 14 Ocak 2021; 6:31:31 >

• 6000 lira gibi bir rakam için bu karta talep olduğunu sanmıyorum. Klasik yurdum insanı kafasıyla açılmış bir ilan gören diğer yurdum insanları da o ilanı kriter alıp birbiri ardına ilan açıyorlar. Bu fiyata satılması imkansız bir hayal işte deniyorlar, belki tutar diye ama 0 olasılık. 6000 liraya adınıza faturalı, taksitle 3060ti alınır, az daha eklenir 3070 alınır. Ve bu kartlar çok daha iyi 5700xt lerden. Araba piyasası gibi oldu donanım işleri de. İkinci eli sıfırından pahalı :D
    Şimdilik param yok, sıfır alıcam mecbur ama ileride para bulursam ikinci el çekerim bi tane...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DownClock01

6000 lira gibi bir rakam için bu karta talep olduğunu sanmıyorum. Klasik yurdum insanı kafasıyla açılmış bir ilan gören diğer yurdum insanları da o ilanı kriter alıp birbiri ardına ilan açıyorlar. Bu fiyata satılması imkansız bir hayal işte deniyorlar, belki tutar diye ama 0 olasılık. 6000 liraya adınıza faturalı, taksitle 3060ti alınır, az daha eklenir 3070 alınır. Ve bu kartlar çok daha iyi 5700xt lerden. Araba piyasası gibi oldu donanım işleri de. İkinci eli sıfırından pahalı :D
    Sahibindende kapış kapış gidiyor bu kartlar özellikle de Sapphire Nitro. Bu kartlar oyun için değil mining için satılıyor. Bu fiyata talep var kısacası hayal falan değil. Mining yapanlar kısa sürede kartın parasını çıkarıyor.

• Celonfix kullanıcısına yanıt
    Sahibindeni bilmem, forumdaki ilanlar için yazdım. Allah sonumuzu hayır eylesin.

• Piyasanın yüksekliği doğru fakat 10 ay garantisi kalmış kart için bu fiyat yüksek. Bol şans.
  • 4500'e Rog Strix 2080 Super almakla ne iyi yapmışım. Fiyata bakar mısın. Size de bir şey diyemiyorum ülkede saniyede bir fiyatlar artıyor.
  • 2 aylik 5700 xt nitro dun 6500 e verdim fiyat guzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DownClock01

Var hocam var daha dandiğini çift fanlı olanını ben sattım salı günü 5200 e akşamına 5500 teklif geldi.Miningcilik hortladı.1000 liralık rx570 e bile 2500 istiyor millet garanti yok bişey yok tutanın elinde kalacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: bigboytr

2 aylik 5700 xt nitro dun 6500 e verdim fiyat guzel.
    Keşke bende 5200e vermeseydim.6000 i rahat görürdüm 2 aylıktı bendeki karrta.
  • VolkanCOO kullanıcısına yanıt
    Satip ne almayi dusunuyorsunuz? Ben satyigim fiyata 2080 super aldim gigabyte in.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigboytr

Satip ne almayi dusunuyorsunuz? Ben satyigim fiyata 2080 super aldim gigabyte in.
    Bende öyle yaptım Galaxın rtx 2080 super wtf modelini aldım aynı gün
  • bigboytr kullanıcısına yanıt
    hocam üstüne ekleyip 3070 almayı planlıyorum 2-3 tane gerçekten alıcı çıktı sarı siteden ama sınavlarım başlıyor sınavlarım bittiği gibi satıcam 1000 tl filan daha ekleyip 3070 almayı düşünüyorum bulduğum gibi

• perseyuz kullanıcısına yanıt
    3070 lerde stok kitkigi var fiyatlar sismis durumda yada bulunmuyo cok...
  • bigboytr kullanıcısına yanıt
    illa stoklar gelecektir birde forumdan güzel fiyattan tutturursam almayı planlıyorum şu anlık bendeki kart alıcı vazgeçmezse satacağım 22sinde

• Birşey sormak istiyorum;
    Ürün garantili, faturalı bir ürün ve bu ürün fatura fiyatından daha yükseğe veriliyor. Ürün diyelimki 15 gün sonra bozulunca ve firma para iadesi yapınca fatura bedeli neyse onu yapacak. Siz fatura bedeli ile istediğiniz fiyat arasındaki farkı müşteriye verebilecek misiniz ki bu fiyatı istiyorsunuz?
  • Celonfix kullanıcısına yanıt
    2-3 Hafta önce RX 5700XT 4000tl civarı garantili temiz kartlar rahat bulunuyordu. şimdi 5000tl den aşağı yok.
    Ethereum fiyatı artınca millet kartlara saldırdı bunu göre satıcılarda fırsatçılığa başladı. bu ilan sahibi üzerine alınması herkez ayni şeyi yapıyor. son 2-3yıldır Ülkemizde herşeyde fırsatçılık yapılıyor fiyatlar artıyor kolay kolay düşmüyor. enflasyon siyaset miyasetle onlarla ilgili değil onlardan sonrasını diyorum insanlarla ilgili bu....

Ethereum bilerak yükseltiyor godomanlar elleridekileri satıcaklar piyasaya yeni alıcı sokacaklar alıcılar çokça alım yaptıktan sonra doygunluğa ulaşılınca Ethereum gene 2 3kaç düşücek buraya yazıyorum yüzde yüz 99 değil ama 1ay ama 11ay bu yıl içinde kesin :) hep ayni taktik
    Bu arada Ethereum için yüksek fiyattan kart topluyanları eğer 3aydan önce düşerse Ethereum görücem ben kar mar kalmıcak zarar edicekler :) sanki biz bilmiyoruz bu işlere girmeyi risk var derecesi zamanla orantılı.

• Buraya koymak yerine miningci arkadaşların olduğu facebook gruplarına vs. atarsanız hemen satılacağı düşüncesindeyim. DH'de gamer kitle çok daha yoğun ve gaming amaçlı düşünülünce fiyat performans açısından çok geride kalıyor. Bu sebeple ilanınız baltalanıyor. Kaça sattığınız kimseyi ilgilendirmez fakat durum bu. İyi akşamlar dilerim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.