Şimdi Ara

Satıldı Zotac Gtx 550ti-m4a785evo anakart-phenom2 x4 955-kingston 4gb ram

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Diyarbakır İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Chamonix arkaşımıza satılmıştır lütfen pm atmayınız

ekstra olarak anakart,işlemci,işlemci soğutucusu,2x2 ddr 3 ram de satılmıştır.

Kartın ilk sahibiyim sanırım 9 sene önce falan vatan bilgisayardan satın almıştım. İsmindeki gtx ibaresine çok aldanmamak lazım öyle çok güçlü bir kart değil o zamanlar ati tarafında hd 5770 ye denk gibiydi. 1 gb ddr5 belleklidir orjinal kutusunda kargo alıcıya ait olacak şekilde gönderim yaparım. Kartı bu hafta söktüm üstündeki tozu fırçayla temizledim ama hiçbir zaman içi açılıp terman macunu değiştirilmedi macun değiştirilirse iyi olabilir diye düşünüyorum yine de öyle çok ısınan bir kart değil. Kutu içeriğinde hiç kullanmadığım dvi dan vga ya dönüştürcü vardır vga çıkışı yok 2 dvi 1 hdmi var. 125 watt civarında güç tüketir yükte ve ekstra 6 pin güç kablosu bağlamanız gerekir direk slota tak çalıştır olmaz.

fiyat edit SATILDI

Satıldı Zotac Gtx 550ti-m4a785evo anakart-phenom2 x4 955-kingston 4gb ramSatıldı Zotac Gtx 550ti-m4a785evo anakart-phenom2 x4 955-kingston 4gb ram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lido -- 27 Ağustos 2020; 14:37:0 >

• Pm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.