Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.252
Cevap
118
Favori
457.239
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Öncelikle geçmiş olsun topuk dikeni ileri seviyede ise malesef bizde buna uygun ürün bulunmamakta ancak yeni başlangıç seviyelerde ise M900 modelımızı önerırız topuk kısmı ekstra yumusak bundan dolayı bıraz konfor saglar ancak çözüm degıldır en dogrusu doktor tavsıyesı ıle ürün almaktır

• esnekadim kullanıcısına yanıt

Ürünler geldi, Toplamda 3 paket çorap almıstık.

Bambu soket-patik çoraplar kaliteli, güzel. Yıkadık bakalım sonuc ne olacak akşam göreceğiz.

Ancak indirim olmasa fiyatlar yüksek ve kesinlikle almazdım. %50 indirim ile bile 8 tl ye geliyor tanesi. İndirimsiz tercih etmem ancak %50 indirim ile denenebilir. Benim gibi çoraba dikkat ederseniz alınabilir. Hızlı kargo için tesekkürler.

• wesile kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız bu pahaliliktan dolayı Sanus marka ile ürettirip sattığımız satışlardan geri çekilme kararı kaldık ürünleri pahalıya daha fazla satmak istemiyoruz ve ilk etapta ayakkabı satışlarını 3 ay içerisinde komple kapatıyoruz bir sonraki sene içerisinde fiyat artışları devam etmesi durumunda çorap satışlarında kapanması söz konusu ,gelir seviyesinin artmaması ama giderlerin bu denli yüksek olduğu bir dönemde satış yapmaktan gerçekten hiç memnun değiliz ..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yine kacirdik yav tuh..

• Kaçıranlar için tekrarlamayı düşünür müsünüz kampanyayı?

• @gesture @Vyl ve dm den yazan arkadaşlar için yalnızca 10 kişilik aynı kupondan paylaşıyoruz 'sanus50' kod ıle 150 TL üstü alışverişlerde kullanabılırsınız

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında
  • hayırlı işler dilerim , biraz önce trendyoldan sipariş geçtim bot tabanlık ve çorap aldım, sizden daha önce çok ayakkabı çorap ve tabanlık aldım ve hepsinden de memnun kaldım , açıkçası su geçirmez yazdığını görünce bot baya dikkatimi çekti, outdoor su geçirmez modeller gelecek mi acaba hatta goretex tarzında modeller ? tabanlıklarda rastgele renk ile gönderilecekmiş renk önemli değilde 42 için hangi modeller geliyor acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

hayırlı işler dilerim , biraz önce trendyoldan sipariş geçtim bot tabanlık ve çorap aldım, sizden daha önce çok ayakkabı çorap ve tabanlık aldım ve hepsinden de memnun kaldım , açıkçası su geçirmez yazdığını görünce bot baya dikkatimi çekti, outdoor su geçirmez modeller gelecek mi acaba hatta goretex tarzında modeller ? tabanlıklarda rastgele renk ile gönderilecekmiş renk önemli değilde 42 için hangi modeller geliyor acaba ?

merhabalar ,Flo grubuna satışı olan bir model az sayıda aldıgımız deneme amaclı bır ayakkabı son stokları , tabanlık için üretim fazlası olan ürünleri listelemeye başladık üretimde kullanılan 6 ayrı modelımız var tamamen stok durumuna göre rastgele toplanmış yalnızca numarası dogru olucak sekılde cıkıslar olacaktır , özel olarak modellere göre veya renge göre ayrılmadı bu satışlardaki hedef üretim fazlasını kar marjı olmaksızın alt toptancılara verdıgımız fıyatlardan burada satabılmek ,2. ürün 1TL ile cıktık kampanyaya bir süre bu şekilde satış gerçekleştiricez sonrasında daha farklı aksiyonlar alabılırız :)

Sorunuzun cevabı özetle numara haricinde bilgimiz yok :)

Merhaba, cok tesekkurler. Ayakkabi kalmadigi icin corap ve tabanlik alacagim ama tabanlik da kalmamis gorunuyor. Mobilden girdigim icin bir seyleri eksik mi yapiyorum?

• Vyl kullanıcısına yanıt

arka planda düzeltme mevcut çizili olan ürünler sepete eklenıyordu yazılımcı arkadas sorunu çözmeye calısıyor sepete ekleyıp sıparısı tamamlayabılırsınız sorun olursa mutlaka telefonla teyıt alıyoruz :)

4'lu paket icin beklemedeyim oyleyse.

sepete ekleyebılırsınız fiyatı 99 tl su an stoklar eklenmıyor ancak sepete eklersenız arka planda cıkıs saglarız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

sepete ekleyebılırsınız fiyatı 99 tl su an stoklar eklenmıyor ancak sepete eklersenız arka planda cıkıs saglarız :)

Ben öyle aldım umarım memnun kalırız.(tabanlık ve çorap) size de hayırlı işler bol kazançlar dilerim.

Satin aldim. Telefonu zor ceken bir bolgedeyim, whatsapptan mesajla ulasirsaniz daha rahat olur

Telefonunuzu göremıyoruz ancak dılersenız sız ulaşabılırsınız ,0530 711 7099 telefondan ulaşım saglayabılırsınız :)

Teşekkürler , kolay gelsin .

• n11 üzerinden 202243543857 nolu sipariş verdim. Ben ürünlerden memnun kaldığım için 4. siparişim. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut güncel indirim kuponu var mı?

Sitenizde en uygun fiyatlı kadın ayakkabı tabanlıklı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sercan1003 S kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun şu an N11 üzerinde kampanyada ürün ancak kendı sıtemızde bıraz daha uygun fıyata gelıyordu sanus50 kod ıle bılgınıze :)

• balamirkan B kullanıcısına yanıt

sanus50 kod ıle alısverıs yapabılırsınız son 2 kullanım hakkı kaldı bılgınıze ,genelde ıcerısınde sanus tabanlık var ayakkabıların :)

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.