Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.252
Cevap
118
Favori
457.247
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vay arkadaş, çorapların kalitesi şaşırttı. Dürüst esnafmış tebrik ederim. Babama ve kardeslere de alıcam. keşke küçük numaraları da olsa da annem için de sipariş geçsem.

• Dyshi4 kullanıcısına yanıt
    :) Hayırlı olsun ,kadın numaralarında tercih malesef yok denecek kadar az bundan dolayı üretimi yapmadık ancak deneme amaçlı bı miktar yaptırabiliriz tek renk 😊
  • Bende 2 çift çorap sipariş verdim yanında 2 çiftte tabanlık. Çoraplardan memnun kalırız inşallah :) tabanlıkları halen kullanıyorum onların kalitesi tartışılmaz :)
  • Çoraplar gerçekten cok kaliteli tesekkurler..

Benim bir de sorum olacak. Bambu corapları makinede yıkayınca üst tarafındaki lastikli yer boşluk boşluk oluyor, sizin coraplar da oyle olur mu? Olmaması icin ne yapabilirim?

• fatihLq F kullanıcısına yanıt
    Tabanliklar kadar coraplarda kaliteli sorun olursa da buradayız her zaman 😊
  • guvven kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun ,30 derecede yıkadığınız sürece öyle bir sorun olmucaktir coraplarda 😊
  • guvven kullanıcısına yanıt

Bir yıldır kullanıyorum, 40 derecede yıkarım her zaman. Herhangi bir deformasyon, ciddi genişleme vs gibi bir durum olmadı aynı şekilde delinme incelme vs de olmadı. Çok memnun kaldığım için 11.11de 3 kutu daha aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kalitesinden yana bir şüphem yok :) pazartesi çıkar mı kargo acaba ?
  • fatihLq F kullanıcısına yanıt
    Bir aksilik olmazsa pazartesi günü tüm kargo çıkışları yapılır 😊
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bazzzingaaa

Bı konuyu görüp taban aldım. 2 haftadır günde 20 bin üzeri adım atıyorum ve inanılmaz memnunum. Üreten, satan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar, bol kazançlar

Bugün sağ taban topuk tarafı parçalandı. 1 aya yakın dayanmıs oldu günlük 20 bin adıma. Normal mi? Bir de daha fazla dayanabilecek bir model var mı? @esnekadim

• Bazzzingaaa kullanıcısına yanıt

Merhabalar hala Günde düzenli olarak 20 bin adım atıyorsanız sizden ricam 0530 711 7099 telefondan iletişime geçebilir misiniz biraz sohbet edelım :)

• Yorumları okuduktan sonra çorabın normal merdiveni yürüyen merdivene çevireceğini filan sandım 😁 öyle bişey olmadı.

Pazartesi kargoya verildi, bu gün elime ulaştı. Daha önce hiç bambu çorap kullanmamıştım, baya güzel bir şeymiş. Yumuşaklık ve hafiflik çok güzel, serinlik hissiyatı da güzel ama ayağımda klima var hissi yok 😁.

Yazın serin kışın sıcak tutar diyor, sıcak ortamda serinlik hissini yaşadım ama soğuk ortamda sıcak hissi olmadı. Ben kışın full termal çorap kullanırım, ayaklarım fazla üşür, onlarla karşılaştırınca yetersiz. Normal çoraplardan daha iyi. Botum çok sıcak tuttuğu için yazlık çorap ile kullanıyorum, havalar daha da soğursa bot + bambu çorap yorumuda eklerim.

Dükkanınızı incelemedim. Sadece çorap alıp kapattım. O yüzden diğer ürünlerinizi bilmiyorum. Üründen ve ilgiden memnun kaldım, artık sizden bol bol alış-veriş yaparım heralde.

Uzun lafın kısası: daha önce hiç bambu çorap kullanmamış biri olarak bundan sonra full bambu kullanmaya karar verdim.

• weird_is_fun kullanıcısına yanıt
    😅😅 öyle güzel yorumlar geldi ki gerçekten beklenti çok yüksek oldu haklısınız :)) Termal çorap sıcağına alıştıysaniz bambunun yeteri kadar ısıtmamış olması normal ,termal çorap üretimine de başlıyoruz seneye inşallah oda seçenekler arasında olucak . Detaylı kullanımdan sonra N11 de yorumlarınızı bekliyoruz 😊
  • Tabanlığınızı kullanmaya başladım memnunum. 😉👍
  • Bu tabanlıklar arasında ne gibi bir fark var? Ayakkabı tabanlıklarını değiştirmeyi düşünüyorum ama kararsız kaldım. Sanırım jel tabanlık satmıyorsunuz. Sizinkiler ile jeller arasında nasıl bir fark var?
    Bide ayakkabılar ve tabanlıklar sürekli Skechers ile karşılaştırılıyor. Fiyat farkına bakınca yok artık dedirtiyor ama bilemedim tabi.

• Ben de N11 den aldım. Bugün geldi. Sipariş verriekn karışık sipariş verdim. 2 gri, 2 lacivert ve 2 mpr renk geldi. İlanın en altında karışık paket içeriğini görmemiştim. Karışık deyince siyah, lacivert ve gri düşünmüştüm. Mor benim için hayalkırıklığı oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihLq

Bende 2 çift çorap sipariş verdim yanında 2 çiftte tabanlık. Çoraplardan memnun kalırız inşallah :) tabanlıkları halen kullanıyorum onların kalitesi tartışılmaz :)

hangisini aldınız hocam tabanlık ? memnun oldugunuz

• Dyshi4 kullanıcısına yanıt
    M300 Visco modeli hocam
  • weird_is_fun kullanıcısına yanıt
    'Yorumları okuduktan sonra çorabın normal merdiveni yürüyen merdivene çevireceğini filan sandım 😁' karşılaştırmalar da malesef çok fazla kötü bir ürün değil ancak aşırı kalitelide değil fiyat uygun performans olarakta güzel aslında sadece 500₺ yerine 100₺ verip %50-60 daha yakın bir model alıyorsunuz gibi düşünün ancak kesinlikle aynı değil karşılaştırma tamamen kullanıcıların deneyimi bu yüzden bir şey diyemiyoruz, jel tabanlık hammaddesi ile memory foam yani Visco hammadde çok farklı şeyler bundan dolayı kıyaslama yapmıyoruz yine kullanici deneyimlerine havale ediyoruz sizi beklentiyi yüksek tutmadan deneme yapabilirsiniz 😊
  • quote:

Orijinalden alıntı: weird_is_fun

Yorumları okuduktan sonra çorabın normal merdiveni yürüyen merdivene çevireceğini filan sandım 😁 öyle bişey olmadı.

Pazartesi kargoya verildi, bu gün elime ulaştı. Daha önce hiç bambu çorap kullanmamıştım, baya güzel bir şeymiş. Yumuşaklık ve hafiflik çok güzel, serinlik hissiyatı da güzel ama ayağımda klima var hissi yok 😁.

Yazın serin kışın sıcak tutar diyor, sıcak ortamda serinlik hissini yaşadım ama soğuk ortamda sıcak hissi olmadı. Ben kışın full termal çorap kullanırım, ayaklarım fazla üşür, onlarla karşılaştırınca yetersiz. Normal çoraplardan daha iyi. Botum çok sıcak tuttuğu için yazlık çorap ile kullanıyorum, havalar daha da soğursa bot + bambu çorap yorumuda eklerim.

Dükkanınızı incelemedim. Sadece çorap alıp kapattım. O yüzden diğer ürünlerinizi bilmiyorum. Üründen ve ilgiden memnun kaldım, artık sizden bol bol alış-veriş yaparım heralde.

Uzun lafın kısası: daha önce hiç bambu çorap kullanmamış biri olarak bundan sonra full bambu kullanmaya karar verdim.

Termal çorap olarak hangi çorapları kullanıyosunuz?

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.