Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.252
Cevap
118
Favori
457.246
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyatına göre çok başarılı ürün herkese tavsiye ederim, diğer ayakkabılarım içinde alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satın aldıktan 2 ay sonra tabanliklarin bir ciftinde üretim hatası sebebiyle eklem bölgesinde çatlaklar oluşmuştu, çok hızlı bir şekilde beni memnun edip yardımcı oldular. Sanus'tan alışverişe devam.

not: mesaj satıcının ivedilikle memnuniyetimi sağladığı için düzenlendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agmerhamto -- 24 Ocak 2020; 15:33:51 >
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    M900 için yakın zamanda kampanya olacak mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: agmerhamto

satın aldıktan 2 ay sonra tabanliklarin bir ciftinde üretim hatası sebebiyle eklem bölgesinde çatlaklar oluşmuştu, çok hızlı bir şekilde beni memnun edip yardımcı oldular. Sanus'tan alışverişe devam.

not: mesaj satıcının ivedilikle memnuniyetimi sağladığı için düzenlendi.
    Merhabalar , M900 modelimizde azda olsa eklem bölgelerinde çatlama şikayeti alıyoruz bunun iki temel sebebi var :1. Kullanıcının ayakkabısından kaynaklı iç bozukluklukla birleşince tabanlık çatlamalara sebebiyet veriyor diğer sebep ise tamamen Sanus tabanlıktan kaynaklı oldugunu gördük, sizdeki durumda anlattıklarınızı baz alırsak üretici hatası olmuşa benziyor, Tabanlıkları her gün çıkartıp havalandırmanız da ayrıca dikkatli baktıgınızın göstergesi sizden ricamız iade talebi acıp ücret iadesi noktasında yardımcı olmak istiyoruz PM den dönüş yapar mısınız :)

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar , taleplerimiz var ancak henüz netleşen bir kampanya tarihi malesef yok :)
  • Kadın Yaşamdır Yaşama Dokunma !!!

Sanus M900 Visco Memory Foam Tabanlık

https://urun.n11.com/tabanlik/sanus-m900-visco-memory-foam-anatomik-unisex-tabanlik-P372278047

Merhaba Arkadaşlar M900 Modelimiz İçin Gelen Talepler Doğrultusunda Tekrardan bir Kampanya N11 Tarafında Programa Alındı,26 Ocak Pazar 16:00 ile 20:00 Arasında Mobile Özel Fırsatlarda Her Zamanki Yerimizi Alıcaz :)
    1 Çift 29.90 TL 3 Al 2 Öde Fiyatımız 19.90 TL
    Olumlu Olumsuz N11 de Yıldız ve Yorumlarınızı Bekliyoruz ve Donanım Haberde Yapıcı Eleştirilerin Tamamına Açık Olduğumuzu Bir Kez Daha Hatırlatır Katılım Sağlayan Herkese Teşekkürü Borç Biliriz :)

Şubat Ayında Bambu Çoraplar İçin Fırsatlarda Yer Ayırttık Almak İsteyen Arkadaşlar Şubat Ayının ilk Haftasını Beklemesini Tavsiye Ederiz

• Alan arkadaşlar ayakkabının mevcut tabanlığının üstüne mi koyup kullanıyor yoksa çıkarıp direk bununla mı kullanıyorsunuz ?
    Ben çıkartıp kullandım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Pazar günü 16 da unutmaz da alabilirsem ne mutlu bana. Yeni ayakkabı aldım tabanı beton gibi, 1 gün de ayaklar pert en azından kaliteli bi tabanla giyip ayakları rahata erdirmek lazım.

• ztalan kullanıcısına yanıt
    Ürünü favori ekleyip fiyat alarm kurarsanız unutmassiniz :) Çok kaliteli ve pahalı ayakkabılara 30 kuruşluk Eva atılmasını hala anlayamıyoruz az biraz daha maliyete katlanıp güzel bir tabanlık ekleyemiyorlar 😕

• quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

Ürünü favori ekleyip fiyat alarm kurarsanız unutmassiniz :) Çok kaliteli ve pahalı ayakkabılara 30 kuruşluk Eva atılmasını hala anlayamıyoruz az biraz daha maliyete katlanıp güzel bir tabanlık ekleyemiyorlar 😕
    Eğer eklerlerse siz tabanlık satamazsınız, o yüzden eklememeleri istemeniz gayet doğal :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: soad_sefa

Eğer eklerlerse siz tabanlık satamazsınız, o yüzden eklememeleri istemeniz gayet doğal :)

Alıntıları Göster
    Win Win diyosunuz :)) Toptanda Yüzbinler dönerken internette binler dönüyor haliyle toptan hala bizim için çok daha avantajlı ki Greyder ayakkabılarının içinde 2 sezondur bizim memory tabanlıkları kullanıyor çeşitli firmalar yine memory kullanıyor ancak herkes kullanmıyor hala malıyetten kacan firmalar var malesef bunlarda memory dönerse asıl o zaman güzel olur nihai müşteri için ,tabanlık degılde farklı bir şey satarız internet için sorun degıl yoksa herkes bu tabanlıgı kullanırsa imalatta ne yaparız diye düşünmeyiz sonuçta rızkı veren Allah işimizide dogru yaptıgımız sürece hiç bir korkumuz yok :)

%11 indirim kuponu 3 al 2 öde ile birlikte kullanılabilecek mi ?

%11 kuponu bugün aktif ettik, aksilik olmaz ise %11 kuponu ile birleştirilecek 😊

Edit:100 kupon ile sınırlı yalnız bunun bilgilendirmesini yapalım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 23 Ocak 2020; 19:25:52 >
  • %11 indirim kuponu nasıl oluyor
  • zaga34 Z kullanıcısına yanıt
    N11 de mağaza olarak 100 adet ile sınırlı tuttuğumuz kupon ister şimdi ister pazar akşamı kullanabilirsiniz 😊

• Şuan m900 için 3 al 2 öde ile 79.90 a geliyor, pazar günü 59,90 olacak bu rakam değil mi

• kellemrt kullanıcısına yanıt
    Doğrudur

• askere gideceğim bende bekliyorum indirime girsin 3 takım da ben alacağım.

hatta asker arkadaşlara bi takım da kalın çorap hediye etseniz çok da hoş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasincalis -- 24 Ocak 2020; 9:5:46 >
  • yasincalis kullanıcısına yanıt
    Askerlik için alacaksanız 1 numara büyük almanızı tavsiye ederız orada 1 numara büyük bot kullandıracaklar size bilginiz olsun :)
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.