Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.253
Cevap
118
Favori
457.312
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar 2 al 1 öde kampanyası şimdilik öngörülmüyor sebeplerini bir kaç yorum geride izah etmeye çalıştık :)
  • Kargo parası ve komisyon ile uğraşmadan istanbulda yerinizden elden alsak 1 çift ne kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • balci1987 kullanıcısına yanıt
    1 Çift Tabanlık +Çay +Sohbetle Bedavaya Kapatırız
  • h.sonu kampanyasını kaçırdım tekrar kampanya olacak mı
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Şubattan önce bir kampanya düşünülmüyor ancak olurda destek gelırse mutlaka konu başlıgımız güncellenecektir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

kargocu getirirse diyelim :) begenmessenız iş görmesse iade edersiniz
    kargocu getirir illa ki ama halen kargoya verilmemiş durumda
  • :Fatih: kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,sizinle beraber 7 kargomuzda sorun var 2 gündür inanın onunla uğraşıyoruz , aktarma merkezi kargolarımızı kaybettıklerını en sonda bugün itiraf ettiler ve bugun yeniden cıkıs yaptık inşallah kaybetmezlerse bugun sıstemden cıkmıs olacak geçikmeden dolayı k.bakmayın lütfen ..
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Ben 42-43 numara sipariş vermiştim bugün geldiler. Sanki kalıp büyük gibi geldi akşam evde deneyeceğim bakalım ayakkabılara. inşallah büyük gelmezler.
  • VLX kullanıcısına yanıt
    Selamlar, acıklama kısmını dikkate alarak aldıysanız sorun olmucaktır , olurda sorun olursa hızlıca özelden yazarsanız yardımcı oluruz degısım konusunda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 11 Aralık 2019; 14:12:11 >
  • Ben ayakkabının orjinal tabanlığını ölçtüm ve o ölçüye en yakın numarayı aldım gayet güzel uydu. Boşuna Taban ağrısı çekmişim şu zamana kadar. Spor ayakkabı rahatlığını botlarımda yaşamak güzelmiş. Skecherstaki ayakkabıların tabanlıklarına imreniyordum ve o kadar para verip alsam mı diye çokça düşünmüşümdür. Şimdilik bu tabanlıklar sayesinde eski ayakkabılara devam 😎

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psiman

Ben ayakkabının orjinal tabanlığını ölçtüm ve o ölçüye en yakın numarayı aldım gayet güzel uydu. Boşuna Taban ağrısı çekmişim şu zamana kadar. Spor ayakkabı rahatlığını botlarımda yaşamak güzelmiş. Skecherstaki ayakkabıların tabanlıklarına imreniyordum ve o kadar para verip alsam mı diye çokça düşünmüşümdür. Şimdilik bu tabanlıklar sayesinde eski ayakkabılara devam 😎
    Memnun kalmanıza sevindik ,tabanligi değil ama Skechers ayakkabılarına imreniyoruz bizde o kalitede üst düzey ayakkabı yapma hedefimiz var ancak o fiyatlara satmak imkansız malesef en azından kısa vadede imkansız uzun vadede inşallah oda olur , Gönül isterki üst kalite ayakkabı alıp tabanlık vs ile kimse uğraşmasın ancak dolar kurundan kaynakli fiyatlar oldukça yüksek umarız herkes kaliteli ürünler alır yakın zamanda 😊

• quote:

iş görüyorsa gereksiz yere Sanus para vermeye değmez
    kesinlikle işini iyi yapıyor , memnunum kalitesinden. tavsiye ederim
    neticede sizinkinden 60tl 3ad alırsak uygun oluyor. başta öyle bir handikap var. 60tl de iyi kötü bir ayakkabı parası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • codred kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, 50-60-70 TL ayakkabı sattık kampanya dönemlerinde cok haklısınız düşününce çok saçma ancak tekli satışta da ciddi sorunlar yaşıyoruz bundan dolayı 3 al 2 öde ile hem biz zarar etmıyoruz hemde ıstedıgımız en dıp fıyatlara ınebılıyoruz kargo parasından cıddı anlamda tasarruf yapıyoruz 3 yerıne 1 tane kargo parası verıyoruz ve kargonun malıyetı bırım basına oldukca uyguna gelıyor bundan dolayı fiyatta oldukca makul sevıyelere gelebılıyor , teklı satısta malesef boyle olmuyor gecen sene bolca tecrübelerimiz mevcut bundan dolayı 1 alana 1 bedava yada teklı satısta düşük fiyat polıtıkasından vazgectık , ne siz pahalı alın nede bız zarar edelım , win win
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Bugün kargo geldi ama kargo poşetin içinden sadece 1 çift çıktı . 3 al 2 öde şeklinde almıştım. Ne yapmamız gerek bu durumda ? Yardımcı olabilir misiniz.

• :Fatih: kullanıcısına yanıt
    Merhabalar , gecikmeden dolayı k.bakmayin dicektim ama üstüne birde hatalı gönderim olması hoş olmadı ,sipariş numaranızı özelden veya burdan iletirseniz geriye kalan işlemi hızlıca tamamlicaz 😊

Edit:Dönüş yapmadığınız için profilinizden isim soy isim ve bulunduğunuz ili filtreleyerek siparişinize ulaştık ,siparişinizde 1 adet olduğunu farkettik ekte paylaşıyoruz yinede 3 çift aldım diyorsanız lütfen siparişlerim kısmında yer alan ürünün resmini atar mısınız sistemsel sorun olabılir ayrıca banka kartınızı kontrol etmenizi rica edicez ne kadar ödeme alınmış hata varsa bize düşen fayda yardımcı olmaya çalışırız ,ekte yer alan bilgilerin detaylarını kapattık sipariş numaranız görünmekte yine takıldıgınız nokta olursa buradan veya özelden dönüş yapmanız yeterli olacaktır :)

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 14 Aralık 2019; 11:6:56 >

• Hediye etmek için sipariş verdim.
    Aynı gün kargo, ertesi gün elimdeydi.
    Aynı firmadan sipariş ettiğim 6.çift ayakkabım oldu.
    Her zamanki gibi memnunum.
    Teşekkürler.

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında

• nike35 kullanıcısına yanıt
    Fazla hızlı gelmiş 24 saat dolmamış henüz :) Hayırlı olsun tekrardan
  • quote:

Fazla hızlı gelmiş 24 saat dolmamış henüz :) Hayırlı olsun tekrardan
    Teşekkürler.

• Hocam herşeyi yaptınız da bi 45 numara ayakkabı yapamadınız .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayakkabı üreticisi olsak inanın onuda yaparız ama malesef değiliz ,tabanlıklarda üretim elimizde 45-48 arası kalıp yaptırdık ancak ayakkabıda üretim başkasında oldugu için elimizden bir şey gelmiyor :(
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.