Şimdi Ara

--samsung S5233W--yepyeni--star'ın wifi'lisi-- (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.300
Cevap
3
Favori
280.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bolt browser yüklemek istiyorum yardımcı olabilecek birileri var mıdır acaba?
  • opera mini 5 i indirdim telefondan çalıştır diyorum fakat yüklemenin yarısında donup kalıyo, baya bekledikten sonra internet bağlantınızı kontrol edin diye bi uyarı çıkıyor. fakat bağlantıda sorun yok sitelere girebiliyorum. bu sorunu yaşayan ya da yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgür0640

opera mini 5 i indirdim telefondan çalıştır diyorum fakat yüklemenin yarısında donup kalıyo, baya bekledikten sonra internet bağlantınızı kontrol edin diye bi uyarı çıkıyor. fakat bağlantıda sorun yok sitelere girebiliyorum. bu sorunu yaşayan ya da yardımcı olabilecek var mı?

aynı sorunu ben de yaşıyorum. sorunu da hala çözemedim.
  • arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. telefonda çok fazla vakit geçiren birisi değilim+msj alışkanlığımda yok gibi. ama şarjım bu telde 3 günü bulmuyor bile. halbuki sarjı için aldığım biteldi. bütün ayarları en düşük konuma getirdim. wifi buetut kapalı gene aynı gene aynı. bataryada bir problem var teldemi acaba.
    başkasının başına gelen varmı yada çözüm yolu nedir..
  • bugün samsun star wifi almak için bimeks mağazasına gittim ama sadece gümüş ve pembe renk kalmış ben siyah istiyorum ikinci kez alamadan döndüm eve. Diğer mağazalarda (electroworld, teknosa vb.) 400tl olan ürün sadece bimeksde 370 lira

bu arada nokia5530 üretimi durmuş ve nokia5800 da nokianın en sorunlu telefonu dedi nokiadan sorumlu elemanlar
  • şu 3-5 tanesi 10 TL den satılan ekran koruyucularından başka memnun olduğunuz ekran koruyucular varmı?
  • Arkadaşlar telefondan 2 tane almıştık.Babam telefona alışamadı satıyoruz ilgilenenler ilanıma bakabilir.
  • Arkadaşlar, Wifi'nin bağlantı hızı kaç?
  • Arkadaşlar facebook,youtube... ve diger video sitelerindeki videoları izleyemiyoruz. bolt,operamini... gibi programlar yardımıyla bişeyler yapmaya çalışıyoruz ama ben bir sonnuç alamadım.Flashının güncel olması gerekiyo.peki telefonun yazılımının güncellenmesi bu sorunu çözebilir değilmi arkadaşar?böyle bişey yapılsa flashı güncellense sorun yaşamasak bu tür konularda.siz bu konuya ne dersiniz?
  • selam arkadaslar
    bu telefonu yada bunun wifisiz olanını almayı dusunuyorum
    vodafonun net tarıfelerı ıle kullanacagım ( arada sırada pc ıle baglantı kurup kullanmayı amaclıyorum )
    bu telefonun yanı wifili olan ıle wifisiz olan arasında edge sorunu var mıdır ? ? ?
    hepsiburadada baktım da kbps dusuk gorunuyordu wifisiz olana göre
  • Arkadaşlar, star wifi'nin kamera kalitesi nasıl?Birkaç tane fotoğraf çekip, paylaşırsanız çok memnun olurum
  • up up up¿
  • Arkadaşlar Lütfen daha çok bilgi verir misiniz ?

Online video izlenememe durumu kesin mi ?

Şarj durumu hakkında bilgi verir misiniz ?

Örnek olarak çekilen fotoğraflardan koyabilir misiniz ?
  • bende aranıza katıldım
  • Bende bende.

Star wifi için uygulamaların bulunduğu bir site söyleyebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KDV Beyannamesi

Bende bende.

Star wifi için uygulamaların bulunduğu bir site söyleyebilir misiniz?

www.getjar.com
  • Arkadaşlar ben S5233W aldım.Arkadaşlarım bana mesaj atıyorlar.Mesaj telefona geldiğinde bir melodi çalıyor.Ben bu melodiyi beğenmedim ve değiştirmek istiyorum.Bunun için internetten bir melodi bulup telefona indirdim.Ayarlar bölümüne giriyorum mesajlar bölümüne giriyorum ama bu mesaj melodisinin nereden değiştirileceğini bir türlü bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Şimdi soru bu star wi-fi nin 3G lisi çıktı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: geceleri esen terör

Arkadaşlar, star wifi'nin kamera kalitesi nasıl?Birkaç tane fotoğraf çekip, paylaşırsanız çok memnun olurum

arkadaşlar, yok mu fotoğraf paylaşacak?fotoğraf kalitesini merak ediyorum...
  • quote:

quote:

Arkadaşlar, star wifi'nin kamera kalitesi nasıl?Birkaç tane fotoğraf çekip, paylaşırsanız çok memnun olurum

arkadaşlar, yok mu fotoğraf paylaşacak?fotoğraf kalitesini merak ediyorum...

Bir tek bu var elimde, çektikçe eklemeye çalışırım.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.