Şimdi Ara

--samsung S5233W--yepyeni--star'ın wifi'lisi-- (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.300
Cevap
3
Favori
280.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkehan20

quote:

Orijinalden alıntı: maxim

Yeni aldıgımı 5233 ne yaptıysam wifi bağlantısını gerçekleştiremiyor, ya bağlantı kesildi diyor yada bağlanılıyor deyip o şekilde bekliyor sürekli.. Bu ayarlardan kaynaklanan bişey mi yoksa telefonda bir arıza mı var?

bağlantı kesildi dediği zaman telefonu kapat aç düzelecektir. Düzelmiyorsa başka bir sorunu vardır

Telefon alındıgından beri hiç bağlanmadı, ayarları düzgün bir şekilde girdiğimi varsayarak söyluyorum, bağlanıyor yazıyor ve 2 sn sonra bağlantı kesildi diyor veya bağlanıyor yazıyor ve o şekilde bekliyor.. cihaz alınalı 4 gün oldu farklı yerlerde denememize rağmen wifi ile bağlantı kuramadık.

wifi kullanan arkadaslar siz bağlanırken normal şekilde bulunan ağa parolayı girip bağlanıyormusnuz yoksa ayrı bi ayar mı gerektiriyor??

• dokunmatik hassasiyeti ve menüleri nasıl nokia menülerine alıştığım için kullanımda zorluk yaşarmıyım
  • Bence menüler nokiadan iyi dokunmatiği nokiadan kötü.
  • gayet rahat bir şekilde bağlanıyorum modemin şifresini girdim anında netteydim herhangi bir ayar yapmadım. Dokunmatiği bence nokiadan daha iyi bu telefonu almadan önce 5800 inceledim ve bunun dokunmatiği daha kullanışlı geldi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkehan20

quote:

Yeni aldıgımı 5233 ne yaptıysam wifi bağlantısını gerçekleştiremiyor, ya bağlantı kesildi diyor yada bağlanılıyor deyip o şekilde bekliyor sürekli.. Bu ayarlardan kaynaklanan bişey mi yoksa telefonda bir arıza mı var?

bağlantı kesildi dediği zaman telefonu kapat aç düzelecektir. Düzelmiyorsa başka bir sorunu vardır

Telefon alındıgından beri hiç bağlanmadı, ayarları düzgün bir şekilde girdiğimi varsayarak söyluyorum, bağlanıyor yazıyor ve 2 sn sonra bağlantı kesildi diyor veya bağlanıyor yazıyor ve o şekilde bekliyor.. cihaz alınalı 4 gün oldu farklı yerlerde denememize rağmen wifi ile bağlantı kuramadık.

wifi kullanan arkadaslar siz bağlanırken normal şekilde bulunan ağa parolayı girip bağlanıyormusnuz yoksa ayrı bi ayar mı gerektiriyor??

Modeme uzak olmandan dolayı bağlantı problemi yaşayabilirsin bundada Ap yanıt vermiyor şeklinde bir uyarı verir sana.
    Modeme yakın olduğundan emin ol yakın dediysem o kadarda değil tabi zaten wi-fi'si gayet başarılı iphone'un bulmadığı modemleri görebiliyor.
    Modemle bağlandıktan sonra menü / tarayıcı / ayarlar / tarayıcı profillerinden bağlandığın modemi seç.
    Bu işlemlerden sonra tarayıcıdan veya masaüstünde varsa facebook veya youtube gibi widget'lara tıklayarak nete girebilirsin.
    Not:Eğer bir uygulama yüklediysen internete bununla bağlanacaksan örneğin opera mini5(kesinlikle öneririm)
    Oyunlar ve daha fazlasına gir zaten yüklediğin uygulama orada olacak alttaki seçeneklerden diğere tıkla bağlantıları seç oradan bağlandığın modemi seç.Bu işlemi bir kez yapman yeterli bundan sonraki bağlantılarında tarayıcı profilini değiştirdiğinde burasıda otomatik olarak değişecek.
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :D

• resimlere girerken sifre istiyor onu nasil kaldircaz
  • @ SAINT

quote:

Modeme uzak olmandan dolayı bağlantı problemi yaşayabilirsin bundada Ap yanıt vermiyor şeklinde bir uyarı verir sana.
    Modeme yakın olduğundan emin ol yakın dediysem o kadarda değil tabi zaten wi-fi'si gayet başarılı iphone'un bulmadığı modemleri görebiliyor.
    Modemle bağlandıktan sonra menü / tarayıcı / ayarlar / tarayıcı profillerinden bağlandığın modemi seç.
    Bu işlemlerden sonra tarayıcıdan veya masaüstünde varsa facebook veya youtube gibi widget'lara tıklayarak nete girebilirsin.
    Not:Eğer bir uygulama yüklediysen internete bununla bağlanacaksan örneğin opera mini5(kesinlikle öneririm)
    Oyunlar ve daha fazlasına gir zaten yüklediğin uygulama orada olacak alttaki seçeneklerden diğere tıkla bağlantıları seç oradan bağlandığın modemi seç.Bu işlemi bir kez yapman yeterli bundan sonraki bağlantılarında tarayıcı profilini değiştirdiğinde burasıda otomatik olarak değişecek.
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :D

Modem 3 çubuk çekiyor, aynı mekanda yani.. Ben wifisinde bi problem var diye düşünüyorum artık. Olmuyor bağlanmıyor :)

• arkadaşlar Samsung S5233W Star Wi - Fi alnmayı düşünüyorum ama tam karar veremedim forumuda okumaya calıstım fakat tam bulamadım aradıgımı bir kaç sorum olacak sizlere cevaplarsanız sevinirim
    1)telefonun wifisi iyi diyorlar peki youtubeden ve fecebook tan video izlene biliyormu,yavaşmı izleniyor yoksa normal hızdamı.bunun için program yüklememiz lazım herhalde dimi.
    2)gün ışıgında dışarda kullanımı nasıl ekran görünüyormu
    3)telefona uygun güzel oyunlar ,programlar varmı varsa nerden bulurum,
    4)google nın harıta programı çalışıyormu bu telefonda
    aklıma gelen bunlar cevaplarsanız sevinirim...
  • 1-Eğer ileride birşeyler yapmazsa facebook Facebook 'dan video seyredemezsin.Youtube'den opera mini5 ile tam ekran bolt browser ile küçük ekranda video seyredebilirsin.
    2-Gün ışığında ekran zayıf gözüküyor ışığını açınca biraz toparlasada tam güneşli havada sıkıntı oluyor.
    3-www.getjar.comwww.mobile9.com en çok faydalanacağın sitelerin başında gelir.Buralarda bulunmayan program ve oyunlarda Rus sitelerinde stefan.ru gibi sitelerde olur.
    4-Google Maps çok başarılı bir şekilde çalışıyor.Yanlız bir hatırlatma yada uyarı yapmam gerek herkes wi-fi'li modeli aldığında ilk google maps'i deniyor bende öyle yapmıştım kontörlerim havada uçuşmuştu.Sen benim 2 üstteki yorumumda anlattığım gibi uygulama profilini bağlandığınmodem olarak belirle benim gibi 30'dan 10'a inmesin kuruşların.Bunu bir kere yapman yeterli kesinlikle sen tekrar o ayarı turkcell yada hangi operatörü kullanıyorsan onun gprs'ine ayarlamazsan paran gitmez.Aklında böyle bir şüphe olmasın yani.

• MAXİM
    3 çizgi çekmesi iyi veya yakın bir bağlantın olduğunu belirtir.Sen benim yukarıda bahsettiğim ayarları telefonunda uygulamazsan telefonu modemin içine soksanda bağlanamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAINT

1-Eğer ileride birşeyler yapmazsa facebook Facebook 'dan video seyredemezsin.Youtube'den opera mini5 ile tam ekran bolt browser ile küçük ekranda video seyredebilirsin.
    2-Gün ışığında ekran zayıf gözüküyor ışığını açınca biraz toparlasada tam güneşli havada sıkıntı oluyor.
    3-www.getjar.comwww.mobile9.com en çok faydalanacağın sitelerin başında gelir.Buralarda bulunmayan program ve oyunlarda Rus sitelerinde stefan.ru gibi sitelerde olur.
    4-Google Maps çok başarılı bir şekilde çalışıyor.Yanlız bir hatırlatma yada uyarı yapmam gerek herkes wi-fi'li modeli aldığında ilk google maps'i deniyor bende öyle yapmıştım kontörlerim havada uçuşmuştu.Sen benim 2 üstteki yorumumda anlattığım gibi uygulama profilini bağlandığınmodem olarak belirle benim gibi 30'dan 10'a inmesin kuruşların.Bunu bir kere yapman yeterli kesinlikle sen tekrar o ayarı turkcell yada hangi operatörü kullanıyorsan onun gprs'ine ayarlamazsan paran gitmez.Aklında böyle bir şüphe olmasın yani.

ilgin için teşekkürler 1 2 hafta içinde bir tanede ben alıcam işallah son olara hangi rengi tavsiye edersin?

• Siyah karizma renk ama sıkıntısı çabuk çiziliyor olması telefonu aldığın gibi bi ekran jelatini ve güzel bir kılıf al ben cepte taşıdım ilk günler o zaman çizildi arka kapak ve akran tabi çizikler çok az ve net belli olmuyor ama ama eğer buna özen gösteren biriysen kılıf ve jelatin al derim.
    Beyaz olanı çiziği pek belli etmiyor.Ama pekde tutulmuyor.bende beyaz alıyordum son anda depodan buldularda siyah aldım.
    Pembe var bide onu düşünmezsin heralde :D

Kısacası herşeye rağmen siyahı öneririm.Şimdiden hayırlı olsun.Benim sana tavsiyem yinede bi piyasa araştırması yap.Telefon sadece jar uygulamalarla çalışıyor tabii çok geniş bir platform ama senin beklentilerin ne yönde ona göre deperlendirirsin artık.
  • Birazcık yavaş olmasına karşın çok güzel bir telefon dokunmatiği süper. fotoğraf kalitesi de öyle.
  • Ben bi Türlü kameradan Beklediğim verimi alamadım.Abimde 5603 var ikiside 3.2 olmasına rahmen onunkii çok daha iyi çekiyor.
  • Fotoğraf çekimi çok başarılı ve gayet net fakat ortam ayarını iyi yapmak lazım.internette aratırsanız resimleri görebilirsiniz.Bence tek sorun gece çekimi.
    Ayrıca Panaromik çekim özelliği ise tüm açıkları kapatıyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAINT

Fotoğraf çekimi çok başarılı ve gayet net fakat ortam ayarını iyi yapmak lazım.internette aratırsanız resimleri görebilirsiniz.Bence tek sorun gece çekimi.
    Ayrıca Panaromik çekim özelliği ise tüm açıkları kapatıyor bence.

Hocam nerden bakıcaz ona bi fikrin var mı? ben bi türlü tam verim alamadım
  • pc studio bilgisayarıma yükledim orda bir sorun yok fakat bulunduğum yerde adslden internete bağlanma şansım yok. bende kendi paketimi kullanıcam telefonumdan internete girip bilgisayara bağlamaya çalışıyorıum ama senkronize ederken bu model kayıtlı değil diye hata veriyor. bunun sebebi ne olabilir sizce
    ?
  • Yeri burası değil biliyorum ama acil bir durum.

arkadaşlar 2gb micro sd hafıza kartı + samsung star için çekmeli deri kılıf + samsung star ve wifi star için slikon kılıf

hepsi 20 TL

0537 384 61 84
  • merhaba
    Öncelikle; bütün sayfaları özenle okudum ve telefonum elime ulaşmadan hemen hemen bütün ipuçlarını bu forumdan öğrendim.
    wi-fi bağlantım sorunsuz oldu yani telefonumu alır almaz bağlanabildim.sonra bolt ve opera mini 5.0 ı indirdim ama sorun şu ki bolt ile youtube a girdiğimde video izleme sürem 1:15 dakikayla sınırlanıyor tamamını izleyemiyorum acaba bunun çözümü nedir hafıa kartı taksam düzelir mi?
    ikinci olarak opera mini ile bağlanıp videolara tıkladığımda "bağlanıyor...bağlantı başarısız" diyor ikisinden birinin çözümünü söyleseniz yeter.
    son olarak şarjım wifi+mesaj+kurcalama 2 gün gidiyor bir sorun varmı bataryamda?
  • telefonunun ekranını cizdim.
    değişmesi ne kadar zaman alır ve ne kadar tutar bilgisi olan varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.