Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.977
Cevap
432
Favori
2.245.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam başka rom yükleyince cihaz garanti dışı kalmıyor mu,, ayrıca bu hayalet ekran olayı nedir bu olursa ne gibi sıkıntı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

hocam başka rom yükleyince cihaz garanti dışı kalmıyor mu,, ayrıca bu hayalet ekran olayı nedir bu olursa ne gibi sıkıntı olur

hocam başka rom değil bu samsung çıkarttığı orijinal rom o yüzden garantiden çıkmıyorsunuz hayalet ekran olayını başkalaştırmak için elimde s6 edge ve s7 edge vardı onlarda da test yaptım aynı sonuçlar verdi bunu paylaşmak istedim bu arad s6 edge ve s7 edge 5 senedir bende ve exynos işlemcili ikiside

• android 11i kurdum pil için şuan bir şey diyemem. Telefon biraz daha akıcı geldi bana ama galeride uzaklaştırma yaparken bazen çıkma sorunu hala var. Ve testi yapınca ekran hatası hala yerinde duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLNIGHTMARE

Bu yaptığınız şeyi iphone 11 pro max te de yapsanız aynı sonucu alırsınız. Hangi telefonla yaparsanız yapın oluyor.

Kim çıkarttıysa şu test olayını çok komik.

S20 FE de sadece daha hassas ve fazla sapma olduğu gerçek ama.

Bende s6 edge ve s7 edge vardı bugün yapmak aklıma geldi forumdan arkadaş yardımcı oldu ve aynı sonuçlar alınca şaşırdık tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S20 FE android 11i Ocak 2021de alacaktı değil mi?

• JackGhosen J kullanıcısına yanıt

Vazgeçtim hocam bir arkadaşım almış 1 ay önce günde 2 defa şarj ediyorum diyor ekran süresi 3-4 saat alıyormuş en fazla. O kadar para verip şarj aleti ile gezmek istemiyorum, daha doğrusu eşime alacaktım.

• Android 11 de ana ekrana dönerken ana ekran 1 sn gecikmesi oluyor. Bu sadece bende mi var yoksa genel var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza06018

Bu arada arkadaşlar Android 11 yükledikten sonra recovery mode girmek için telefonu kapatıp bilgisayar ile bağlayıp ses açma + kapatma tuşuna basmak gerekiyor benim öğrenmem biraz zor oldu bu notum da burada dursun soran olursa okunur inşallah

Bende yükledim 11 niye giremiyorum diye uğraşıyordum cidden teşekkürler.

• hamza06018 H kullanıcısına yanıt

ben s8 de yaptım testi bu şekilde çıkmadı çizgileri birbirine değmedi her açıdan denedim hayalet ekran yoktu s8 de

• hamza06018 H kullanıcısına yanıt

benim s8 testinde bu şekilde olmadı çizgiler birbirine değmedi

• Android 11 Rusya romu yükleyenler genel olarak memnun mu? ekran süresi paylaşabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem095

Android 11 Rusya romu yükleyenler genel olarak memnun mu? ekran süresi paylaşabilir mi?

Hocam sayfalar yağ gibi akıyor geldi bana ama batarya süresi aynı gibi şuan tam bir şey söyleyemem geçmeye gerek var mı diye sorarsanız pek bir şey değişmemiş bekleseniz bir şey kaybetmezsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Hocam sayfalar yağ gibi akıyor geldi bana ama batarya süresi aynı gibi şuan tam bir şey söyleyemem geçmeye gerek var mı diye sorarsanız pek bir şey değişmemiş bekleseniz bir şey kaybetmezsiniz

Alıntıları Göster

Bende bugün yükledim zaten gayet güzel geldi bana bataryayı hesaplayamadım henüz

• Batarya yüzde 5 ten sonra ani kapanmalar sizde de devam ediyor mu ? Yoksa bu problem sadece bende mi var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: booming

Ben değişim kampanyası ile bugün ürünü aldım aynı zamanda arkadaşıma da aldık.lacivert ve turuncu renk.Burada belirtilen problemlerin hiçbiri 2 cihazda da yok.Ekranın büyük olmasından mı bilemiyorum eski s10e cihazıma nazaran kamerası,ekran parlaklığı,ses konusu bir tık geride gibi geldi bana.Ekran keskinliği gayet güzel ve 120hz deneyimi harika.Avantajlı bir alışveriş oldu benim için.İnşallah batarya performansı da iyi olur.

değişimi randevu ile elden mi yaptınız hocam ve kaç tl verdiler sizin s10e'ye?

• quote:

Orijinalden alıntı: chelisky_

Batarya yüzde 5 ten sonra ani kapanmalar sizde de devam ediyor mu ? Yoksa bu problem sadece bende mi var ?

%5'den sonra kapanmalar olabilir normal bir durum. %2 %3 olur bunlar. %10'da %15'de kapanırsa sıkıntı.

• Cem095 kullanıcısına yanıt
    A50 ve diğer cihazlarımda yüzde 1 de en az 5 dakika çalışıyor. Bu cihazda yüzde 1 i göremeden ya da anlık görüp kapanması tuhaf.
  • chelisky_ C kullanıcısına yanıt

Bugün aradılar fiyat teklifi için. 10 aralıkta göndermiştim . 11 gün sürmüş. Birkaç gün içinde hesaba yatacak dediler .

• asendur A kullanıcısına yanıt
    Bende 10 Aralıkta yollamıştım.19 Aralık Cumartesi aradılar teklif verdiler. Kabul ettim bende.
  • Telefonu alan arkadaslar memnunmu? Mailleri kontrol etmek, resim cekmek icin bir telefon alacagim. Sizce memnun kalirmiyim? Suanki telefonum huawei honor 8x

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.