Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35.985
Cevap
432
Favori
2.246.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamza06018

Yeni güncelleme ile daha iyi hocam son çıkan daha Türkiye için yayınlanmadı ama onu yüklerseniz duzeldigini göreceksiniz

Alıntıları Göster

Hocam sammobiledan hangi ülkeyi indirdiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iade etmeyeyim mi o zaman diyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Hocam sammobiledan hangi ülkeyi indirdiniz

Alıntıları Göster

Almanya için çıkanı indirdim ve csc dosyasını değiştirmedim önceki sayfalarda yaklaşırken uzaklaşırken oluşan takılma bir arkadaş video atmıştı ilk ona baktım düzeltmişler ve benim bulduğum otomatik parlaklikta bir bug vardi oda düzelmiş gibi

• S7 edge telefonu ilk çıktığında hemen alanlardanım s7 edge de bir sürü sorunlar vardı ilk zamanlarda kamerasında resim çekerken nokta oluşturuyordu o zamanda yazılımsal mı donanımsal mı forumlarda çok konuşuldu ve zaman içinde yazılımla düzeltti samsung o yüzden bu telefonda sıkıntılar buglar mevcut bunları samsung zamanla yazılım ile düzelecektir

• S7 edge ekranda pembe çizgi sorunu vardi benim telefonda tam 1 sene sonra oluştu ve telefonu garantiden ekranı ve bataryası değişti hala s7 edge bende ve yeni güvenlik yazılımı aldı sorunsuz kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza06018 -- 11 Kasım 2020; 19:39:19 >
  • Valla içime su serptiniz, çok fena arada kalmıştım çünkü..

• quote:

Orijinalden alıntı: whophoper

Valla içime su serptiniz, çok fena arada kalmıştım çünkü..

Telefonunuzu güle güle kullanın yanlız tek sıkıntı samsung Türkiye zamanında yazılımı dagıtmıyor o yüzden rom nasil atılır öğrenirseniz tabi tehlikeleri de var yazılım Türkiye vermeden telefona yükleyebilirsiniz

• hamza06018 H kullanıcısına yanıt

Onu hallederim, gerçi bu telefonu eşime doğum günü sürprizi olarak aldım, ocağa kadar bekleyecek ve o zamana kadar gelir güncelleme

• Donanımsal bir sıkıntı olmasın da; yazılım düzeltilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ss01

@yldrm000 @booming @Cem095

Kusura bakmayın. Yurtdışındayım.internete sağlıklı giremiyorum. Benim aldığım telefonda ekran sorunu yoktu. Sadece ısınma sorunu vardı. Kurulumu yaptıktan sonra 280 küsür mblık güncelleme geldi. Onu yükledikten sonra ısınma bir miktar azaldı ama tamamen geçmedi. Bu arada ısınma oyun falan değil kamera menüsünde gezinirken dahi oluyordu. Ondan sonra bir FPS test programı ile birkaç dakika denedim.çerçevelere kadar yayılan bariz bir ısınma oldu. telefonu aldığım yere iade ettim.

Sorun değil, sizin cihaz sorunlu gelmiş anlaşılan çünkü ısınma gibi bir sorun yok bu cihazlarda.

Hızlı indirmek için bir yol var mı

• quote:

Hızlı indirmek için bir yol var mı

Var samfirm bu aralar çalışmıyor 1-2 saat aradıktan sonra frija 1.4.3 buldum bağlantısını aşağıda veriyim odin 3.14.4 programı kullandım

frija 1.4.3 https://wetransfer.com/downloads/540d5812718714708c545f643063429820201112073452/bbaa4a

• quote:

Var samfirm bu aralar çalışmıyor 1-2 saat aradıktan sonra frija 1.4.3 buldum bağlantısını aşağıda veriyim odin 3.14.4 programı kullandım

frija 1.4.3 https://wetransfer.com/downloads/540d5812718714708c545f643063429820201112073452/bbaa4a

Alıntıları Göster

çok teşekkür ederim hangi versiyonu indirdiniz dbt mi

• quote:

çok teşekkür ederim hangi versiyonu indirdiniz dbt mi

Alıntıları Göster

2 rom indirdim türkiye son sürümü ve almanya (DBT) sürümlerini sadece csc dosyasını türkiye sürümünün içinden aldım

• quote:

2 rom indirdim türkiye son sürümü ve almanya (DBT) sürümlerini sadece csc dosyasını türkiye sürümünün içinden aldım

Alıntıları Göster

Anladım hocam tekrar tekrar çok teşekkür ederim. Hemen başlıyayım

• quote:

Anladım hocam tekrar tekrar çok teşekkür ederim. Hemen başlıyayım

Alıntıları Göster

Yinede çok dikkatli olun yanlış bir durumda telefona zarar gelebilir uyarıyım forumlarda çok okudum ama ben samsun s2 dahil s3 s6 s7 edge A70 hepsine rom yükledim bu güne kadar telefona zarar gelmedi ama yine dikkat edin her aşamada bilmediğiniz birşey yapmayın bu arada yanlış dosya seçimi telefonu tamamen sıfırlayabilir

• Arkadaşlar dün itibariyle s20 fe 8gb/256 gb versiyonunu n11 den sipariş verdim. Lakin buradaki yorumları okuyunca batarya durumundan korkmaya başladım. Ekran sorunu hadi tamam şansa bağlı da batarya hakkaten o kadar kötü mü?? Siparişimi iptal etme şansım varken iptal edeyim mi? Çok kararsız kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: arastgeldi

Arkadaşlar dün itibariyle s20 fe 8gb/256 gb versiyonunu n11 den sipariş verdim. Lakin buradaki yorumları okuyunca batarya durumundan korkmaya başladım. Ekran sorunu hadi tamam şansa bağlı da batarya hakkaten o kadar kötü mü?? Siparişimi iptal etme şansım varken iptal edeyim mi? Çok kararsız kaldım

Evet batarya konusunda bence kötü s7 edge kullanırkende aynı şimdide aynı

Gerçekten batarya kötü mü zamanında düz s7 kullanmıştım günde 3 kere şarj ediyordum. Yine de günü çıkarmayacak gibi duruyor söylediğinize göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Gerçekten batarya kötü mü zamanında düz s7 kullanmıştım günde 3 kere şarj ediyordum. Yine de günü çıkarmayacak gibi duruyor söylediğinize göre.

Hocam ekran süresi olarak da söylesek kişinin kullanım şekline göre değişiyor mesela şöyle karşılaştırma yaparsam s7 edge ile aynı demiştim ikisin dede eyxnos işlemci mevcut ama ben 2 sene A70 kullandım ondada 4500 mah batarya vardı. Şimdi ikisini karşılaştırdığımda S20 FE şarjı daha hızlı tükeniyor.A70 şarj döngüsünde 6-7 saat ekran süresi alabiliyordum s20 fe 4-5 saat alıyor. s20 fe evde wifi olduğu için hafta sonları 6-7 saat alabiliyor s7 edge de aynıydı wifi çok etkiliyor ama a70 öyle birşey olmuyor wifi ve dışarıda aynı sonuçları veriyordu. Buda eyxnos ve sd işlemcilerden kaynaklandıgını düşünüyorum.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

Bu görselde günlük %70 şarj harcadığım ve aldığım ekran sureleri genellikle bu seviyeler 3-4 saat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza06018 -- 12 Kasım 2020; 13:17:25 >

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.