Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.985
Cevap
432
Favori
2.246.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S10 plus fiyatı hb de 4999 TL olunca bir de s20 fe de oluşabilecek problemlerden dolayı aklım s10 plus a kayıyor fakat çıkalı 1 sene geçtiği için hala alınır mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyunbüs -- 6 Kasım 2020; 23:32:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S10+ şuanda alınabilecek tek cihaz. Bu fiyata böyle bir cihaz. Hımmm tadından yenmez. (S10+ kullanıyorum)

• Değişim kampanyasında fiyat sürekli değişiyor. Dün 4 bin tl geri iade veriyordu şu an 2900 tl veriyor. Hiçbir şey anlamadım. Bayilerden değişim kampanyası bayilerden yapılabiliyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

Ekran problemi için yazdıktan sonra cihazı servise getirin cevabı aldım. Servise cihazı vereceğim de elimde şuan cihaz yok. Servis cihaz veriyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek suçu kopya çekmek -- 7 Kasım 2020; 7:55:19 >

• Ekran takılmasını anlatmak için çektim cidden canımı sıktı artık. Servise cihazı vereceğim de elimde şuan cihaz yok ne yapacam bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek suçu kopya çekmek -- 7 Kasım 2020; 8:14:18 >
  • Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt

yedeklerinizi alıp hard format atıp hiç bir kurulum yapmadan test etme imkanınız oldumu servise göndermeden bunu denemenizi tavsiye ederim sizinki çok farklı bir boyut hiç karşılaşmadım bu sorunla.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonerdursun1

yedeklerinizi alıp hard format atıp hiç bir kurulum yapmadan test etme imkanınız oldumu servise göndermeden bunu denemenizi tavsiye ederim sizinki çok farklı bir boyut hiç karşılaşmadım bu sorunla.

Dün gece yaptım hocam. Şu var hızlı hızlı yakınlaş uzaklaş yaparken bazen tekliyor. Ama yavaşça yapayım derseniz gözle görülür şekilde zoom kullanırken takılıyor

yavaş yapınca bendede oluyor yeni farkettim hızlıda sıkıntı yoktur gayet akıcı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonerdursun1

yavaş yapınca bendede oluyor yeni farkettim hızlıda sıkıntı yoktur gayet akıcı.

En büyük sıkıntısı bu cihazın. Başka bir cihaz ile deneyin böyle takılmalar olmuyor. 120 Hz ekran böyle akıcı diye reklam yapılınca insan yağ gibi aksın istiyor.

ustam siz bu videoyu çekerken duraksamadan mı ileri geri yaptınız yoksa durarak mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uurkayaogl

ustam siz bu videoyu çekerken duraksamadan mı ileri geri yaptınız yoksa durarak mı?

Duraksamadan sadece yavaşça yaptım. Öyle aşırı yavaş da değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek suçu kopya çekmek -- 7 Kasım 2020; 12:47:42 >

Kötü bir durum işte, insanın canını sıkıyor ve telefondan soğutuyor. Aynı şeyleri bende yaşamıştım.

• Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 2 haftadır fiyat performans telefon araştırması sonucunda bu telefona karar kıldım.(buds+ hediyesinden dolayı)

Dün gittiğim samsung mağazasında buds+ kampanyasının süresinin sona erdiğini söylediler.Fakat online mağazada hala mevcut(6299₺).Sitede kampanyanın 18 kasım'a kadar devam ettiği yazıyor.

Fakat şuan akakçe , cimri vs 'de search ettiğinizde 5800-5900₺ aralığında fiyat yakalamak mümkün. Sizce 11.11 veya 9-12 kasım trendyol kampanyalarını beklemek mi mantıklı yoksa buds+ hediyesi mi daha fiyat-performanslı olur?

NOTE: MediaMarkt ekranı kırık iPhone6 16 gb telefonuma 1.050₺ değişim fiyatı veriyor.(5450₺ ye geliyor.) MediaMarkt da bu black friday'den etkilenir mi dersiniz, deneyimleyenlerden destek bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GTSoftwareEngineer

Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 2 haftadır fiyat performans telefon araştırması sonucunda bu telefona karar kıldım.(buds+ hediyesinden dolayı)

Dün gittiğim samsung mağazasında buds+ kampanyasının süresinin sona erdiğini söylediler.Fakat online mağazada hala mevcut(6299₺).Sitede kampanyanın 18 kasım'a kadar devam ettiği yazıyor.

Fakat şuan akakçe , cimri vs 'de search ettiğinizde 5800-5900₺ aralığında fiyat yakalamak mümkün. Sizce 11.11 veya 9-12 kasım trendyol kampanyalarını beklemek mi mantıklı yoksa buds+ hediyesi mi daha fiyat-performanslı olur?

NOTE: MediaMarkt ekranı kırık iPhone6 16 gb telefonuma 1.050₺ değişim fiyatı veriyor.(5450₺ ye geliyor.) MediaMarkt da bu black friday'den etkilenir mi dersiniz, deneyimleyenlerden destek bekliyorum.

Alacaksanız mağazadan deneyip alın ekran sıkıntısı var ve çözülmüş değil.

Selam Hocam,

Bezel eline ulaştı mı?

Ben de telefon alma arefesindeyim. S20 FE ve S10+ arasında gidip geliyorum. Arada yaklaşık 800-900 TL fark var, S10 plus daha ucuz. S10 Plus 1,5 sene kadar daha eski olduğundan çok şey kaybeder miyim bilemedim.

FE kullananlar olarak ne tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Selam Hocam,

Bezel eline ulaştı mı?

Ben de telefon alma arefesindeyim. S20 FE ve S10+ arasında gidip geliyorum. Arada yaklaşık 800-900 TL fark var, S10 plus daha ucuz. S10 Plus 1,5 sene kadar daha eski olduğundan çok şey kaybeder miyim bilemedim.

FE kullananlar olarak ne tavsiye edersiniz?

Ulaştı hocam gerçekten güzel oldu teşekkür ederim tekrar. S10+ ekranın parlaklığı olsun ön kamerası olsun ve arka kasasının cam olması ile önde. Ayrıca fe'nin ben dahil xda ya da redditi okursanız bir çok kişinin yaşadığı ekran sorunu var. Bu yüzden eğer bu sorun olmasa alın geçin derdim ama gerçekten çok can sıkan bir durum. S21i bekliyorum belki değişim kampanyası yaparlarsa geçerim diye. Diğer özellikleri gerçekten iyi ama bu ekran sıkıntısı gerçekten çok can sıkıcı

• arkadaşlar s20 fe için deneyip beğendiğiniz bir temperli cam ekran koruyucu oldu mu? Spigen'in A51 versiyonunu aldım, oldu ama ekrandan biraz kesiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wonderer41 -- 7 Kasım 2020; 23:14:24 >
  • GTSoftwareEngineer kullanıcısına yanıt

bu kadar araştırıp telefondaki kronik ghost touch sorununa denk gelmediyseniz bence araştırma yöntemlerinizi değiştirmelisiniz.

arkadaşın da dediği gibi kabul ederlerse mağazada kutuyu açıp ekran test uygulamasıyla deneyip alın... bazılarında sorun var, bazılarında yok.

eğer sorunsuz bir telefon bulursanız alın, sorun çıkarsa hiç bulaşmayın, başınız ağrır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 7 Kasım 2020; 23:59:30 >
  • GTSoftwareEngineer kullanıcısına yanıt

Bana da s7 ye 1040 fiyat verdiler tel 5400 e geliyor ekran sorunu yuzunden kararsizim acikcasi..

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.