Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TURLİKAT Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
35.983
Cevap
432
Favori
2.246.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
90. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süredir telefon alma planım vardı ve bu S20 Fe'de aklımdaydı ancak bugün iyi ki arkadaşın telefonu test ettim, tam bir çöp olmuş yahu bu.. Malzeme kalitesi yerlerde, burada sizlerin yazdığı ekran sorunu Aynen onda da var salak saçma kendine kendine bişeyler yapıyor anlamsız şekilde.. Yahu dedim bunu nasıl kullanıyorsun diye sordum o da aldığıma pişmanım ama malum fiyatlar diyince hak verdim ne diyeyim. Almayi düşünenler cidden uzak dursun, bu telefonda sorun yumağı çıktı.. Samsung öyle bir saçmalamaya başladı ki artık en amiral gemisi telefonundan tut ucuz modellerine kadar hepsi sorunlu.. Son 3 senedir çıkardıkları tüm telefonlarda insanlar saçma sapan sorunlar yaşıyor. Umarım eski kalitesine bir an önce geri dönerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 29 Ekim 2020; 16:38:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Uzun süredir telefon alma planım vardı ve bu S20 Fe'de aklımdaydı ancak bugün iyi ki arkadaşın telefonu test ettim, tam bir çöp olmuş yahu bu.. Malzeme kalitesi yerlerde, burada sizlerin yazdığı ekran sorunu Aynen onda da var salak saçma kendine kendine bişeyler yapıyor anlamsız şekilde.. Yahu dedim bunu nasıl kullanıyorsun diye sordum o da aldığıma pişmanım ama malum fiyatlar diyince hak verdim ne diyeyim. Almayi düşünenler cidden uzak dursun, bu telefonda sorun yumağı çıktı.. Samsung öyle bir saçmalamaya başladı ki artık en amiral gemisi telefonundan tut ucuz modellerine kadar hepsi sorunlu.. Son 3 senedir çıkardıkları tüm telefonlarda insanlar saçma sapan sorunlar yaşıyor. Umarım eski kalitesine bir an önce geri dönerler.

Hocam millet yeni diye s20 fe alıyor alsana mis gibi hem daha ucuza amiral gemisi s10 plus.omdan 50 kat iyidir

• Sadece ekran olarak değil genel değerlendirme ama sizin de verdiğiniz örneğe benzer. Full hd ekran keskinlikte sıkıntı yok ama S8 S10 S7 bile kullanan o ince detay ve kaliteyi anlayabiliyor. Hani anlatılmaz yaşanır tarzında. Bu telefonu alacak arkadaşlar var ise daha uygun S10 plus alırsa her türlü mutlu ve memnun olurlar. Bir de mümkünse bir mağazada elinize alıp incelemenizde fayda var.

Değişim kampanyası bir fırsattı ve belki de Samsung ilk parti de böyle bir sıkıntıyı farketti de bundan dolayı mı hem eski telefonu iyiye saydı hem kulaklık veya saati verdi bol bol düşünmüyor değilim. Normalde değişim kampanyası her sene olur ama bu kadar bol keseden bir telefon için saydığını pek hatırlamıyorum. Pandemi etkisi de olabilir tabi satış rakamlarını arttırmak adına.

• FERROKROM kullanıcısına yanıt

Ben olsam saati alırdım madem kulakligin var ama buds+ bir önceki sürüme göre çok kaliteli bilgin olsun.

• N11 telefon için 400 TL indirim tanımlamış.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

• thelordof kullanıcısına yanıt

Onu sormadım, bu telefondan soğudum çünkü almaktan vazgeçtiğim için peşine düşmedim artık

• Teşekkürler, sanırım siparişi tekrar iptal edeceğim telefona bu ekran sorunu yüzünden ısınamadım. Gün içinde telefon neredeyse 24 saat elimde. Oyun oynamıyorum ama bişeyler okurken ekran titremesi görürsem sıkıntı yaşarım.

Bence Samsung yeni bir note 7 de olduğu gibi global bir sorunla karşı karşıya. Telefonu toplatma durumu bile olabilir.

• ben S7 verdiğim için şimdilik memnunum ama bu Buds+/Watch olayının peşine düştüm. Birkaç şikayet kaydı bıraktım ve şansımı deneyeceğim, olursa güzel olur, olmazsa şanssızlık diyeceğiz artık.

yukarıda bir arkadaş s20 fe'nin üzerine biraz daha ekleyerek s20 plus'a geçmiş, çok büyük bir fark değilse onu da yapabilirsiniz.

• Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

Geniş açı ve normal çekim için örnek olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: sonerdursun1

Ben olsam saati alırdım madem kulakligin var ama buds+ bir önceki sürüme göre çok kaliteli bilgin olsun.

Tesekkurler, bu buds+ dediginiz ayni dizayn ama ilk cikan modellerden cok farkli mi, ne acidan kalite farki var? Dahili hafiza var midir buds+ olanda? Musteri hizmetlerine yazdim beni arayacaklar siparisi gecicem ama bugun arayan olmadi yarin ararlar sanirim. Bu arara dokunmatik sorununu arastirdim, duz s20 modelini almaya karar verdim, hem kucuk telefon daha guzel benim icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Uzun süredir telefon alma planım vardı ve bu S20 Fe'de aklımdaydı ancak bugün iyi ki arkadaşın telefonu test ettim, tam bir çöp olmuş yahu bu.. Malzeme kalitesi yerlerde, burada sizlerin yazdığı ekran sorunu Aynen onda da var salak saçma kendine kendine bişeyler yapıyor anlamsız şekilde.. Yahu dedim bunu nasıl kullanıyorsun diye sordum o da aldığıma pişmanım ama malum fiyatlar diyince hak verdim ne diyeyim. Almayi düşünenler cidden uzak dursun, bu telefonda sorun yumağı çıktı.. Samsung öyle bir saçmalamaya başladı ki artık en amiral gemisi telefonundan tut ucuz modellerine kadar hepsi sorunlu.. Son 3 senedir çıkardıkları tüm telefonlarda insanlar saçma sapan sorunlar yaşıyor. Umarım eski kalitesine bir an önce geri dönerler.

Değişim kampanyası ile ben aldım çokta memnunum bir kaç güncellemeyle daha iyi hale gelecek. Ürünün çıkış fiyatı 700€ bu rakamı Türk Lirasına çevirince bile 6766₺ yapıyor şuan da. Adamlar 6500₺ gibi bir fiyata satıyorlar üstüne 1500₺'den sattıkları saati de hediye ediyorlar bu da yetmezmiş gibi değişim kampanyasından eski cihazları yüksek fiyatlara alıyorlar.. Samsung'u tebrik etmek lazım. Bu paraya bu ülkede bu telefon fazlasıyla iyi. Cihaz daha yeni yazılımsal sorunlar tabi olabilir düzelir. Dert edilecek şeyler değil.. Paranız varsa bu cihaza 'Çöp' tabirini kullanmak yerine 13.000₺'ye Note 20 Ultra tercih edebilirsiniz. Saçma bir yorum olmuş.

• Cem095 kullanıcısına yanıt

Hocam siz hem değişim kampanyasından yararlanıp hem de Buds+ veya Watch kampanyasından mı yararlandınız acaba?

Ses kalitesi mikrofon kalitesi olarak çok iyi inceleme videolarına bakabilirsiniz tabi butceniz el veriyorsa s20 daha iyidir tabiki hayırlı olsun şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: sonerdursun1

Ses kalitesi mikrofon kalitesi olarak çok iyi inceleme videolarına bakabilirsiniz tabi butceniz el veriyorsa s20 daha iyidir tabiki hayırlı olsun şimdiden

Adamlar bu saatte aradilar (saat 22.00) siparisimi verdim, soyle ki s20 oldugunda degisim kampanyasi secersem kulaklik veya saat verilmiyor dediler. Dolayisiyla tek secenek fe modeli kaldi ve siparisi verdim yaninda da saati sectim. Touch screen sorununa bakip ben de ilerde iade eder veya satarim...Ben aslinda kucuk bir telefon istiyordum kosarken yanimda tasiyip muzik dinlemek icin. Ama saat geldiginde saatin icine mp3 atip telefonu yanimda tasimama gerek kalmayabilir bu yuzden iade etmeden kullanabilirim kronik bir sorunu olmaz ise. Buds tan da genel olarak memnuniyetim 10 uzerinden 6 gibi belki bendekini satip ikinci el buds+ arti alirim dediginiz kadar kalite farki var ise eger. Tekrar tesekkurler bilgiler icin.

Bence geri alim ucreti ve uzerine saat hediyesi ile gayet mantikli bir alisveris oluyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: wonderer41

Hocam siz hem değişim kampanyasından yararlanıp hem de Buds+ veya Watch kampanyasından mı yararlandınız acaba?

Saat ve degisim kampanyasindan faydalandigini yazmis sanirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem095

Değişim kampanyası ile ben aldım çokta memnunum bir kaç güncellemeyle daha iyi hale gelecek. Ürünün çıkış fiyatı 700€ bu rakamı Türk Lirasına çevirince bile 6766₺ yapıyor şuan da. Adamlar 6500₺ gibi bir fiyata satıyorlar üstüne 1500₺'den sattıkları saati de hediye ediyorlar bu da yetmezmiş gibi değişim kampanyasından eski cihazları yüksek fiyatlara alıyorlar.. Samsung'u tebrik etmek lazım. Bu paraya bu ülkede bu telefon fazlasıyla iyi. Cihaz daha yeni yazılımsal sorunlar tabi olabilir düzelir. Dert edilecek şeyler değil.. Paranız varsa bu cihaza 'Çöp' tabirini kullanmak yerine 13.000₺'ye Note 20 Ultra tercih edebilirsiniz. Saçma bir yorum olmuş.

Alıntıları Göster

Soylediklerinize katilmakla berbaber, 700 euro olan modeli 5g li ve sd865 li modeli, bizim burada da satilan exynoslu ve 4g li modelinin cikis fiyati avrupada 600 veya 615 euro, yine de bu kampanya guzel her turlu...

• quote:

Orijinalden alıntı: fomadiner

600 TL indirim hediye kartı olarak girilmiş. 4 Kasım için de randevu oluşturdular İstanbul içi.

600tl indirim + degisim kampanyasi + buds kulaklik hediyesi mi aldiniz?

• Kulaklık ve saat hediyesi yok, sadece 600 TL indirim.

Satış için olunca gece 1 de bile ararlar. İki gün önce şikayet kaydıma hala dönen olmadı

Hocam, saati daha önce kullandım. Müzik dinlerseniz şarjı çok çabuk bitecektir bluetooth ve mp3 dinlemek hem kolunuzda bir alev topu hem kısa şarj. Kutusunu açıp satmak çok zor. Kutu kapalı satmak dert, bu aralar çerez gibi dağıttıları için istediğiniz fiyata satamayacaksınız.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.