Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.338
Cevap
379
Favori
636.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    11.11 gununde indirimdeydi,amazonda stok yok suan ,stoga girince indirebilirler yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chtr C kullanıcısına yanıt
    Hocam uzun zamandır 55Q7FN bekleyen birisi olarak 1-2 sorum var. Öncelikle oneconnect kutusunda gördüğün bir sıkıntı var mı? Duvara asacağım için tek kabloya indirgenmiş olması beni acaip cezbediyor. ama fiyatı da 8000'nin altına düşmedikçe de vazgeçiyorum. geçenlerde sony xf90 ile mağazada karşılaştırma yaptığımda da bazı hususlarda xf90'nın bir tık öne geçtiğini görerek kafamda acabalar oluşmaya başladı.

diğer sorum Xbox ve playstation bağlama şansın oldu mu? nu8000 ve xf90 a oranla ciddi bir farkı var mı hiç?
  • farvas F kullanıcısına yanıt
    Henuz konsol baglamadim tv ye. One connect olayi cok basarili.ancak kablosu hassas ve kirilma yapmamasi gerekiyor, pahali bir kablo. Bu sayede duvara 0 olarak monte edilebiliyor.

• Birkaç gündür TV nin önündeki Samsung yazısı olan yerde LED ışık varta, beyaz LED. Işık etkisi diyor ayarlar menüsünde. Kendi kendine dönüp duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saheemr -- 16 Nisan 2019; 9:57:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farvas

Hocam uzun zamandır 55Q7FN bekleyen birisi olarak 1-2 sorum var. Öncelikle oneconnect kutusunda gördüğün bir sıkıntı var mı? Duvara asacağım için tek kabloya indirgenmiş olması beni acaip cezbediyor. ama fiyatı da 8000'nin altına düşmedikçe de vazgeçiyorum. geçenlerde sony xf90 ile mağazada karşılaştırma yaptığımda da bazı hususlarda xf90'nın bir tık öne geçtiğini görerek kafamda acabalar oluşmaya başladı.

diğer sorum Xbox ve playstation bağlama şansın oldu mu? nu8000 ve xf90 a oranla ciddi bir farkı var mı hiç?
    Hocam fx90 kalın duruyormu, bu konudaki düşünceleriniz nedir. Malum q7f ince bir televizyon. Fx90 ı ise inceleme imkanım yok, bulunduğum ilde satılmıyor fx90. Teşekkürler
  • veezy V kullanıcısına yanıt
    Benim mağazada incelediğim kadarıyla önden yani karşıdan baktığında kalınlık incelik konusunda neredeyse bir fark görmüyorsun. yani rahatsız etmiyor. ama açını biraz çaprazdan veya yandan aldığında Sony'nin arka kasası Samsung'a göre maalesef oldukça kalın.. Yani açıkçası benim için şu kablo olayı olmasa direk Sony alırdım. hala da Samsung konusunda karar vermiş değilim gerçi. Fiyat ve kibir yüzünden Samsung'dan vazgeçersem de şaşırmayacağım..
  • 65q7FN alarak aranıza katıldım. Harddiskten dual çift Sesli film açtığımda sesler arasında geçiş yapamıyorum. Otomatik açılan Türkçe ses seçimini İngilizceye çeviremedim. Nasıl yapacağımı biliyor musunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 55Q7FN kullanıyorum. Çaprazlardan görüntü kalitesi düşük. Bunu bilerek alın. Eski led tv ler gibi değil. Beyazlaşıyor görüntü. Karşıdan izlemede güzel. Ne kadar güzel derseniz de eskiden f7000 kullanıyordum , arada kayda değer fark Yok belirteyim. Tabii ki teknoloji gelişiyor , box kullanışlı bir olay. Panoya asılı bende , kablo derdi Yok daha kozmetik bir ürün. Ses kalitesi biraz Daha iyi , görüntü de net.

• 65” 65Q7C Qled Curved Tv yi alalı yaklaşık 1 sene oldu.
    Oyun performansı muhteşem bir tv ,
    Görüntü kalitesi tartışmasız en iyilerden biri.
    Ps4 Pro ve Xbox one X de görüntü kalitesi;
    One X de görüntü belirgin çok daha iyi canlı ve prüzsüz(Kenar yumuşatma ve çözünürlük çok daha iyi)...

Ps4 Pro:(Battlefield 5)

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

Xbox One X: (Forza Horizon 4)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

65” 65Q7C Qled Curved Tv yi alalı yaklaşık 1 sene oldu.
    Oyun performansı muhteşem bir tv ,
    Görüntü kalitesi tartışmasız en iyilerden biri.
    Ps4 Pro ve Xbox one X de görüntü kalitesi;
    One X de görüntü belirgin çok daha iyi canlı ve prüzsüz(Kenar yumuşatma ve çözünürlük çok daha iyi)...

Ps4 Pro:(Battlefield 5)

Xbox One X: (Forza Horizon 4)

Tozu dumana kattınız 😁😁

• saheemr kullanıcısına yanıt
    Kısaca “ Sezar’ın hakkını Sezar’a “ vereceksin Dostum..Tv tek kelime ile MUKEMMEL ,(fiyatı hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 11 Aralık 2018; 7:20:29 >
  • Q7FN için uyguladığınız görüntü ayarını paylaşır mısınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayberk74

Q7FN için uyguladığınız görüntü ayarını paylaşır mısınız.
    Dinamik ayara benziyor

• Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

Forza 3

Read Dead Redemption 2

Shadow of the tomb raider

Görüntüler xbox one x 55 q6fn qled düşünen arkadaşlara fikir olması amacıyla yükledim.

• 65xf9005 ile 65q7fn arasında kalmıştım bir satıcıda ikiside vardı peşin fiyat aldım ama şöyle bir şey dedi qled lerde de yanık riski oluyor tavsiye etmem dedi kafam karıştı ben sadece oledler de yanık oluyor diye biliyordum doğrumu arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

65xf9005 ile 65q7fn arasında kalmıştım bir satıcıda ikiside vardı peşin fiyat aldım ama şöyle bir şey dedi qled lerde de yanık riski oluyor tavsiye etmem dedi kafam karıştı ben sadece oledler de yanık oluyor diye biliyordum doğrumu arkadaşlar.
    Bilende konuşuyor bilmeyende. Oled ile karıştırmış arkadaş.

• 75 inç qled bakıyorum. Teknosada 75Q8C 19800 liraya satılıyor. Edge led olması kafamı kurcalıyor. Öte yandan 75Q9FN modeli ise 29.999 TL civarında satılıyor. En düşük 27 bin civarına satmıştı mediamarkt birkaç ay önce fakat yine de arada çok büyük fark var. Yazılan yorumlara göre 8QC alınmaz mı çok fark eder mi aradaki 10 bin lira farka değer mi? Almayıp Q9FN düşmesini mi beklemek gerekecek?

• saheemr kullanıcısına yanıt
    bastıra bastıra sordum samsung diyorum dedim qled dedim oled değil aynı şey dedi sen sony vereyim sana dedi.. anlayamadım valla
  • elninom1 kullanıcısına yanıt
    65al.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

bastıra bastıra sordum samsung diyorum dedim qled dedim oled değil aynı şey dedi sen sony vereyim sana dedi.. anlayamadım valla
    Sony satmak için yapmış belli.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.