Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: turnasuyu , Ersinizmir81 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
20.338
Cevap
379
Favori
636.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SARIMSAKLI MAYONEZ

Siz hiçbir şekilde sorun yaşamadınız değil mi bu satıcıyla alakalı veya kutu sağlamlığı vb vb.
    hocam ben bu satıcıdan 2 sene önce 55mu8000 aldım her iki üründe kapalı kutu sıfır geldi. Tek banta dikkat eden birisiyim. ürün sıkıntısız çalışıyor maşaallah. ama kargo sıkıntılı biraz horoz lojistikle çalışıyor. tvnin kutusu bayağı büyük tek kişi taşıyamaz. ama kargo görevlisi kutuyu tek başına dikey taşıdığın için köşelerde hafif ezilme vardı yere koymaktan dolayı deforme olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfckmk

Faturada q80 yazıyor sıkıntı yok. Kurulum yapıldı maşallahı var tv'nin. servis formunu yarın dükkandan alabilirsiniz dedi eleman. Ürünü n11den aldım doguhan satıcısından. Kayıt oluştururken samsung mağazası yazmamız sıkıntı olur mu? Ayrıca doguhan satıcısından memnun kaldım tertemiz bi alışveriş oldu. Alacak olanların aklında olsun.
    doğuhan istanbulda doğubankta samsung mağazası zaten. sıkıntı olmaz. sakın n11 yazma ret gelebilir . İşi bilmeyen bir müşteri hizmetleri görevlisi denk gelir olmaz der sıkıntı olur. samsung mağazasını işaretleyeceksin bende n11 den aldım ama samsung mağazasını işaretledim sıkıntı olmadı para ödemesi gerçekleşti.

• mstfckmk kullanıcısına yanıt
    Bende n11 den aldım formu doldururken diğer seçeneği işaretledim onay mesaji geldi daha para hesaba yatmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Q80 r aldınızmı,deneyiminizi merak rttim çünkü bende almayı düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Q80 r aldınızmı,deneyiminizi merak rttim çünkü bende almayı düşünüyorum

• hikoxxx123 H kullanıcısına yanıt
    Bu başlığı en azından bir kaç sayfa geriden başlayarak okumanızı tavsiye ederim. Evet kullananlar beğendiğini ve başarılı bulduğunu söyledi. Eski mesajlarda daha ayrıntılı nedenleri de mevcut. 10000 tl civarı bütçeniz varsa alınacak güzel tvlerden birisi Q80r modeli

• hikoxxx123 H kullanıcısına yanıt
    Bu başlığı en azından bir kaç sayfa geriden başlayarak okumanızı tavsiye ederim. Evet kullananlar beğendiğini ve başarılı bulduğunu söyledi. Eski mesajlarda daha ayrıntılı nedenleri de mevcut. 10000 tl civarı bütçeniz varsa alınacak güzel tvlerden birisi Q80r modeli

• Geri ödeme az önce hesabıma yattı arkadaşlar. Darısı diğer bekleyenlerin başına.

• 11 Eylül’de SMS gelmişti. Bugün de geri ödeme hesabıma yatırıldı. Darısı bekleyenlere...

• Benim de hesabıma geri ödeme yattı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geri ödemelere zidoo z9s alın başka türlü yazık bu panellere

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Tam olarak ne ise yarıyor hocam detaylı anlatırsanız sevinirim.

• Forumda konu başlığı var medya oynatıcıların kralı

cam gibi görüntü tüm ses formatlarına tam destek isoları menülü oynatım afiş desteği internetten altyazı download

sadece netflix yok nvidia shieldde var netflix ama o da tam bir oynatıci değil

• Merhaba,

Geçtiğimiz ay 65q80r cihaz satın aldım digitürk bağlattıktan sonra maç izlerken ara ara takılma yaptığını fark ettim. Sonrasında usb cihaz takarakta maç izlediğimde tekrar ara ara hızlı geçişlerde takılma yapıyor çok sık olmasada. Bu neden kaynaklanıyor olabilir. Bu konuda bilgisi olan yada yardımcı olabilir misiniz.
  • 2 samsung değiştirip para iadesi alan biri olarak 2019 yılında halen ölü pixel var mı qledlerde merak ediyorum

• Geri ödeme kampanyası kapsamında 15 Eylül'de 82Q70 aldım . 19 Eylül'de başvuru kodunu SMS ile alıp aynı gün kaydımı gönderdim.
    SMS olarak kaydınız alınmıştır gibi bir bilgi gelmedi.
    Geçen hafta Cuma günü ve bugün Samsung Müşteri hizmetleri online sohbet üzerinden yaptığım iki görüşmede de , kaydımın alındığı ve herhangi bir sorun olmadığı , yakın zamanda geri dönüş yapılacağı söylendi.
    Ben , kayıt yapıldıktan kısa bir süre sonra SMS ile bilgilendirme yapıldığını biliyordum . Öyle değil miydi işleyiş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tulû -- 23 Eylül 2019; 18:1:37 >
  • Tulû kullanıcısına yanıt
    Ödeme onaylandıktan sonra mesaj geliyor. Şuan bişey gelmez.

• 55 günün sonunda teknosa çeki onayladı fakat bu sefer de 1.400 TL hediye çeki göndermiş 1.500 TL göndermesi gerekirken. Artık yeminle midem bulandı bu olaydan
  • Şikayetvar.com geri ödemeyle dolu

• quote:

Orijinalden alıntı: dexterorg

Hayırlı olsun güzel günlerde kullan. Faturası varmı faturadaki ürünün adı 55q80 mi kontrol et.Kutuyu servis açacak sen açma. servis açtıktan sonra tv nin arkasındaki seri nonun fotoğrafını çek. kurulum yapıldıktan sonra servis formunu mutlaka iste. cihazı test ettikten sonra bir sorun yoksa, kurulumdan bir gün sonra 4730 a SAMSUNG NAKİT yazıp sms atıyorsun gelen kodu not al .https://mena.samsung.com/CampaignFeedback/SamsungCampaign?CAMPID=346&LANGID=3&COUNTRYID=13
    bu adresten istenen bilgileri gir. satış noktası olarak samsung mağazasını seç. kaydınız alınmıştır mesajını gördüysen işlem tamam. ondan sonra dönüş cevabını bekleyeceksin :)

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba bende Samsung 55Q60R model tvyi dün itibariyle hepsiburada üstünden doğuhandan aldım. yapmam gerekenleri söyler misiniz? Kargo kurulum tv de yapılması gereken testler vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyn_911 -- 24 Eylül 2019; 11:12:32 >

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.