Şimdi Ara

Samsung HW-M360 Soundbar 499 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
5
Favori
12.884
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ezimuse

Ben de yoktur diye tahmin etmiştim ama belli olmaz bu firmalara pazarlama için 3D ses derler bilmem ne derler

Ev apartman dairesi hocam. 20-25m2 alanda TV. Netflix yada torrent fln izliyorum filmleri bazen 7.1 bazen 5.1 ses oluyor. Tam olarak çevresel sesi alabilmek için f/p DTS destekli bir şeyler düşünüyorum. Kısın seslerde bile etkiyi alabilir miyim emin değilim tabi.

5.1 ev sinema sistemi fazla gelir soundbar bakman lazım. Pişman olmazsın
  • 30 tl indirimi ile 419 a geliyor, sizce alınmalı mı acelesi olmayan başka ürün beklese mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihgh3

30 tl indirimi ile 419 a geliyor, sizce alınmalı mı acelesi olmayan başka ürün beklese mi?

hocam 419 TL'ye hoparlör alamıyorsun adam akıllı :)
  • bloodrap kullanıcısına yanıt
    haklısınız hocam amazon yorumları da iyi, aldık bakalım bir de tv yi denk getirebilsem süper olacak.)
  • quote:

haklısınız hocam amazon yorumları da iyi, aldık bakalım bir de tv yi denk getirebilsem süper olacak.)

hayırlı olsun. aldıktan sonra resim video ve performans paylaşırsan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodrap

quote:

dostum yanlış anlamada neden insanlara bu kadar baskı yapıyorsun bu ürünü almaları için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖLÜCÜ

quote:

quote:

dostum yanlış anlamada neden insanlara bu kadar baskı yapıyorsun bu ürünü almaları için ?

hocam nerde kime ne baskısı yapmışım? kararsız kalanlar için bilgilendirme yapıyorum benim baskımla kim neden alsın?

orta segment bir ürünün fiyatının giriş seviyesi fiyatlarına geldiğini söylüyorum. Alan varsa da kendi görüşlerine göre performansını yorumlamasını istedim. Benim kuzenim kullanıyor bu ürünü o çok memnun bende 3 kere film izleme şansı buldum 449 TL çok iyi fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: ~.wiLd.~

http://www.hepsiburada.com/grundig-gsb-910-black-bluetooth-soundbar-ses-sistemi-pm-HB000007M1BU

Arkadaslar soundbardan anlayan biri degilim bu nasıldır ?

Giriş seviyesi için fena değil ama Samsung M360 daha iyi 100 TL fark var arada
  • Bluetooth barlarda seste gecikme oluyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Bluetooth barlarda seste gecikme oluyor mu

telefon tablet vs cihaz bağlantısında mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Bluetooth barlarda seste gecikme oluyor mu

telefon tablet vs cihaz bağlantısında mı?

Tv ye yada telefona bağladığımızda.

Bendeki Bluetooth kulaklığı telefona bağladığımda ses yarım saniye geriden geliyor mesela. Bu barlarda da böyle ise seyir zevkini etkiler diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kopac

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

HDMI varmı

HDMI yok hocam

HDMI olup olmaması çok önemli mi? İlla olmasımı lazım? HDMI olmadığı için tv ile bağlantıyı optik kablo ile yapmak gerekiyor değilmi? Bunu kullanan bilen arkadaşlar yorumlarını paylaşırsa çok iyi olur.

Her acma kapamada ses icin ayrica kimanda aramak insani biyerden sonra cileden cikardiyor.

Optik surekli sabit max ses verisi gonderiykr. Sen cihazi kendi kumandasiyla acmakapama kisma yukseltme yapiyorsun.

Lg lbh454 sahibiyim. Sesten cok cok cok memnunum. Bircok farkli marka denedim ama bu lg nin bas toklugu beni benden aliyor.

Tek eksim, hdmi sart. Insani hasta ediyor surekli cift kumanda aramak

• Bu cihazin icinden optik kablo cikiyomu

• quote:

Orijinalden alıntı: leon6325

Bu cihazin icinden optik kablo cikiyomu

Evet çıkıyor hoacam

http://www.samsung.com/tr/audio-video/soundbar-hw-m360/
  • Benim tv de optik ses çıkışı yok. Bunu bağlayamam değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bloodrap kullanıcısına yanıt
    hocam lg tv'nin kumandasından soundbar ses kontrolü yapamıyorum, all tv seçiyorum ancak olmuyor

neden acaba, bir çözümü var mı?
  • quote:

hocam lg tv'nin kumandasından soundbar ses kontrolü yapamıyorum, all tv seçiyorum ancak olmuyor

neden acaba, bir çözümü var mı?

LG ve Samsung

Çalışmaz

• neden ki ayarı var ve cihaz bilgisinde de çalışacağı yazıyor marka olarak

geri mi versem acaba, sizce cihaz kendi kumandası ile de olsa değer mi f/p olarak
  • LG bulursan uyumlu olur

Ama 800 e bulursan da bunu alirsin

• fatihgh3 kullanıcısına yanıt
    Arc destekli hdmi ile çalışması lazım diye biliyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.