Şimdi Ara

Samsung Gear Fit 2 [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
910
Cevap
17
Favori
75.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar cihazı bu hafta içinde almayı düşünüyorum ama kafama alarm fonksiyonu takıldı. Uyanmada sorunum olduğu için alarm birinci önceliğim Kullanan forumdaşlar bir kaç sorum var
    1.Alarmı nasıl uyandırıyor mu yani titreşimi güçlü müdür?
    2.Telefona bağlı olmadan alarm kurulabiliyor mu ?
    3.Alarm süresi ne kadar hemen titreyip gidiyor mu ?

ilgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim
  • SeyfiPasa S kullanıcısına yanıt
    1- Kişiden kişiye çok değişebilecek birşey titreşim konusu ama kendi adıma konuşursam uyandırıyor.
    2- alarm için telefona ihtiyacı yok. İsterseniz telefonla alarmıylada senkronize edebilirsiniz.
    3- ben maks 10-15 sn denedim. Ama devam eder diye düşünüyorum.

Birde son olarak bunun alarmına çok güvenmeyin derim şarj etmeyi unutabilirsiniz. malum şarjı 2 gün civarı ancak gidiyor :)
  • mt28 M kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim telefon yatağımın hemen yanında duruyo arada 40 50 cm anca vardır ama bazen oluyor duyamıyorum ya da refleksif olarak kapatıyorum sanırım o yüzden direk bedenimde bir titreşim daha etkili olur herhalde normalde saat kullanıyorum ve eve gelince çıkartıyorum genelde o yüzden şarjsız bırakmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün itibariyle aranıza katıldım yalnız güncelleme yapamadım cihaz güncel diyor fakat sizin mart ayı güncellemesi görünmüyor cihazda. Bunu gösterme şansım var mı ? Birde bildirim çubuğunds sürekli duran uygulamaların bildirimlerini gösteren bir uygulama var mı? Ezan vakti uygulamasını görmek için mesela

• Ya benim gear fit 2 mi farkli benmi körüm buarada saatin modeli sm-r360 saatin alarm fonksiyonu ikonu hicbiseyi yok akilli saatin alarmi olmazmi arkadas hadi saatte yok telefondan ayarladigim alarmi dahi saatle sekronize etmiyor yani titremiyor ayarlanan vakit geldiginde. kullanan arkadaslar yardimci olsun lutfen saatin alarmini nasil ayarliyoruz saat ustunden yada telefondan

• Yazilim surumumde R360XXU1BPL1 eski surummu yenimi onuda bilmiyorum forumda bi arkadas guncellemis saati baktim ayni surum deil

• quote:

Orijinalden alıntı: eto60

Ya benim gear fit 2 mi farkli benmi körüm buarada saatin modeli sm-r360 saatin alarm fonksiyonu ikonu hicbiseyi yok akilli saatin alarmi olmazmi arkadas hadi saatte yok telefondan ayarladigim alarmi dahi saatle sekronize etmiyor yani titremiyor ayarlanan vakit geldiginde. kullanan arkadaslar yardimci olsun lutfen saatin alarmini nasil ayarliyoruz saat ustunden yada telefondan

Telefona kurduğunuz gear uygulamasında Samsung Galaxy Apps a tıklayın. Orada alarm uygulamasını bulup indirin. O zaman gear fit 2 cihazınızda alarm uygulamasını kullanabilirsiniz. Default olarak gelmemesi çok saçma gerçekten ama böyle ne yazık ki... :)
  • Arkadaşlar merhaba son birkaç gündür günde 40 50 kat çıkmışım gibi gösteriyor sorun nedir acaba. Bir de bu kayışı nasıl çıkarabilirim. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: chemxxx

quote:

Orijinalden alıntı: eto60

Ya benim gear fit 2 mi farkli benmi körüm buarada saatin modeli sm-r360 saatin alarm fonksiyonu ikonu hicbiseyi yok akilli saatin alarmi olmazmi arkadas hadi saatte yok telefondan ayarladigim alarmi dahi saatle sekronize etmiyor yani titremiyor ayarlanan vakit geldiginde. kullanan arkadaslar yardimci olsun lutfen saatin alarmini nasil ayarliyoruz saat ustunden yada telefondan

Telefona kurduğunuz gear uygulamasında Samsung Galaxy Apps a tıklayın. Orada alarm uygulamasını bulup indirin. O zaman gear fit 2 cihazınızda alarm uygulamasını kullanabilirsiniz. Default olarak gelmemesi çok saçma gerçekten ama böyle ne yazık ki... :)

Cok saol ya kac gundur halledememistim

• firatkrky kullanıcısına yanıt
    Kolunuzu yukarı kaldırıyorsanız 3metrede bir kat sayıyor ondan o kadar göstermiştir bu fonksiyonu dengesiz çalışıyor oturduğum yerde tebrikler bir kat çıktınız dedi aldığım gün
    Kayış çıkarmak için arka tarafta tırnaklar var onları kordona doğru bastırıp aşağı çekince çıkıyor ama ben zorlandım çıkartırken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeyfiPasa -- 30 Mart 2017; 18:22:42 >
  • ikinciel satan varmı? pmden ulaşabilir..
  • Arkadaşlar cihaz yine durduk yere kapandı. Şarj dokuma bıraktım pili bitmiştir diye ama %25 ten şarj etmeye başladı. 1 saat sonra şarj ekranı da gitmiş. Saat hiç bir şekilde tepki vermiyor. Ne tuşlar ne de ekran çalışmıyor. Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı ?

• duwar kullanıcısına yanıt
    Hocam pil ya da işlemcisinde bir sorun olabilir ürünü ne zaman aldınız garantisi illa devam ediyordur geçen yaz çıktı saat direk gönderin derim. Şu an için vaktiniz varsa samsung müşteri hizmetlerini arayıp öneri alabilirsiniz. Umarım bir an önce hallolur. Çok geçmiş olsun

Teşekkürler hocam evet garantisi var cihazın. En iyi çözüm garantiye yollamak galiba.

Hocam ilk aldığımda müthiş doğrulukla kat sayiyordu ama bi anda 70 kat falan yazmaya başladı. Arastirdigima göre bu kordonun kenarinda barometre sensörü varmış oraya su kaçarsa kat ölçümünü hatalı yapıyormus. Onu önlemek için de suya sokup çıkardım ardından pirinç kavanozunda yarım gün beklettim ama yine care olmadı. Acaba diyorum kayışı sokup bir baksam mi ne var ne yok diye

Aldığımda kayışları deneme amaçlı sökmüştüm öyle bir şey göremedim hocam ama olabilir Ip68 sertifikası var diyorlardı suya dayanıklı diye su kaçmışsa boş demekki bu sertifikada

Hocam ayarlar>gear bilgileri >cihaz hakkında>yazılım sürümüne gelin sonra yazılım sürümüne tıklayın klavye çıkana kadar sonra oraya *#0*# yazıp çıkan menüde sensor yazıyo orda barometre sensorü var deniz seviyesinden yüksekliğinizi gösteriyor. Kaldığınız yerin rakımını ve bulunduğunuz binanın yüksekliğini düşünüp doğru çalışıp çalışmadığını anlayabilirsiniz belki birde self yazıyo orada ona basınca test yapıyor herhalde pass yazdı bende. Umarım düzelir bu sorun olmadı elimizden gelen tek şey garantiye yollamak

Kod çok ilginçmiş hocam var mı baska böyle kod😄 bir de bi sayfa gerideki bir arkadas guncelleme aldığını söylemiş baktım benim sürüme onunkinden eski fakat güncelleme yaptığımda zaten güncel diyor neden olabilir?

Samsung cihazlarda çalışan kodlar işte bende klavye çıkınca denedim rastgele oldu bendede çıkmıyor telefondan denedim saatten denedim olmuyor güncelleyen arkadaşın cihazı farklı bir ülke koduna falan sahip herhalde baya baktım bir tek alman bir sayfada çıkıyor o sürüm şarj iyileştirmeleri varsa gelir umarım bizede çünkü bluetooth açık 1.5 gün gidiyor cihaz

• Kalp atış sensörü oto kalp atış açık değilkende yanıyor bazen sebebini bilen babayiğit var mı

Cihazın kolunda olup olmadığını kontrol ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.