Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fubo Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    yüzmeden aktif olarak kullanıyorum. kulaç turlarımı %100 doğru algılıyor. sadece sırt üstü yüzdüğümde atladığı oluyordu. bu durumda da tur bitiminde havuzun kenarına dokunuyordum böylece problem olmadan turu doğru gösteriyordu. yüzme şekillerinide ayrıntılı gösteriyordu. muhtemelen kolunuza iyi bağlamadınız. bu durumda nabızıda düzgün gösteremiyor normal olarak
  • bloodfish83 B kullanıcısına yanıt
    tessekurler siyah ile şeffaf arasında kaldım bu kullandığınız spigen sanırım birde tam seffaflar var

• aynen dediginiz gibi kola tam sıkı sıkı bağlamak gerekiyormuş yüzme esnasında

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Sonuç ne oldu kardeşim.aynısı banada oldu.
    Servise göndereyimmi

Alıntıları Göster
    tüketici hatası dedi samsung bende iki ay önce hakem heyetine verdim bu gün aldım tekrar saati sonuç haftaya eve gelir dediler bekliyorum bakalım ne çıkacak ücret iadesi istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tncygn -- 20 Haziran 2019; 18:54:37 >
  • bugün 2. günü bitirdim şarjım %55 bt ful bağlı gps açık wifi otomatikte bana iyi gibi gedi daha önce nasıldı bilemiyorum tabi

• cumur C kullanıcısına yanıt
    Guncelleme sonrası çok bariz arttı pil süresi

• tncygn kullanıcısına yanıt
    bu durumlar servisten servise değişiyor sanırım ben de soyulma olduğunda ekran komple değişmişti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • haber kaynakları için önereceğiniz bir uygulama var mi acaba arkadaşlar flipboard brifing harici bi düzeltemediler onu tizende de berbat

• 1 aydır kullanıyorum. navigasyon çalışmıyor. hava durumu konumu bulamıyor (sürekli ataköy ptt yazıyor. 1-2 kere doğru sonucu vermişti). barometre 100-200 mt fazla gösteriyor. sürekli açık ekranı seçtiğimde bir süre açık kalıyor sonra tekrar kapanıyor, samsung health güncellemesi yapmak deveye hendek atlatmak gibi. dışarıdan uygulama yüklenememesi, uygulamaların çoğunun ücretli olması vs bu saati aldığımdan beri sürekli bir pişmanlık var. yıllardır kullanılan bir teknoloji ama daha tam oturmamış gibi. 2000 tl'ye almıştım. 1 aylık tecrübeme dayanarak 300 tl verilecek bir saat değil diyorum.
    Anadolu Ajansı uygulaması çok başarılı, bildirimleri de çok iyi

• Uygulama iyidir de anadolu ajansında sikinti var onu Ne yapıcaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: gurman67

Uygulama iyidir de anadolu ajansında sikinti var onu Ne yapıcaz?
    kişiye göre değişir, kullanıp kullanmamak size kalmış, bana göre yerli olsun çamurdan olsun

• Daha önceki sayfalarda kat sayımı yapamayan arkadaşlar vardı, kat sayımı yapamayanların acaba barometre uygulaması çalışıyor mu? Şundan soruyorum kat sayımı ile barometrenin ilişkisi var.
    onunki s3 frontierdi. ben samsung watch 42mm ile denedim. farklı performans olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu şekilde denemedim , sırt üstü ile problem yaşadım ben de. havuz kenarına her dokunduğunuzda o türü ekliyor mu ? bir de nabız çok tutarsız gelmişti. sizinki 42mm mi 46mm mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • F@ruk F kullanıcısına yanıt
    Saate 11 mb lık bir güncelleme geldi S health için.Sonrasında adım sayma düzeldi bende.Barometre ile alakası olduğunu sanmıyorum.Çünkü o uygulamayı istersen silebiliyorsun.
  • hgguner H kullanıcısına yanıt
    Adım sayımından bahsetmedim, kat sayımından bahsediyorum.

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    frontier olduğu yazmıyor açıklamada kendisi mi söyledi

• quote:

Orijinalden alıntı: gurman67

Uygulama iyidir de anadolu ajansında sikinti var onu Ne yapıcaz?
    Bende kullaniyorum anadolu ajansı.
    Muhtesem çalısıyor aninda geliyor bildirimler.
    Hem bunca yalan dolan içinde tek guvenilir kaynak daha ne olsun.spunik falan paçavralarıyla zehirlenmekten iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 21 Haziran 2019; 20:7:13 >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.