Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bendeki saat hava durumu için bir türlü konum bulmuyor. Bunun bildiğimizin dışında bir yöntemi var mı? Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba. saatini yuzme antremanında kullanan yada saatin antreman kısmına hakim bir arkadasımız varmı? birkac soru sorucam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vb -- 4 Nisan 2019; 11:20:37 >
  • Spotify saatte acilmiyor, loadingde kalıyor. Aynı problemi yaşayan var mı ?
    Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 4 Nisan 2019; 12:50:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar iphone ile tam uyumlu calisiyormu bu cihaz, mesaj bildirimlerini aliyor ancak yanitlayamiyoruz galiba buna ek olarak gelen cagriyi cevaplayabiliyormuyuz yada cagri baslatabiliyormuyuz.
    Iphone ile kullanan yada deneyimi olan arkadaslar bilgilendirse sevinirim.
  • Merhaba reminder uygulaması var saatte hatırlatıcı yani , telefon samsung olunca direk telefondan yapabiliyorsunuz ve eşzamanlama oluyor fakat telefon samsung olmayınca reminder uygulamasını samsung olmayan bir cihaza yükleme şansımız yok , özetle reminder a samsung olmayan bir telefonla not oluşturma şansı yok mu acaba ?
  • Herkese selamlar, saatin her zaman açık kalmasını nasıl sağlayacağız acaba? Bir şekilde ekran kapanıyor, indirdiğim saat temalarının normal saatler gibi sürekli ekranda olmasını sağlamayı bir türlü beceremedim... Teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy Watch 42mm sıfırdan farksız şekilde satan olursa talip olabilirim. Ürünün sıfır satış fiyatı 1550 ila 1650 tl arasında değişiyor. Doğal olarak garip garip fiyatlar verecek olanlar hiç mesaj atmasın.

Active'i küçük bulduğum için iade sürecini başlattım. 46mm çok büyük 42mm ideal olacaktır. Active ile 42mm her ikisini de kullanan yoktur sanırım, şarjı ne kadar gidiyor diye soracaktım.

Edit: sıfır olarak satın aldım ilgi gösterenlere teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulholland dr. -- 5 Nisan 2019; 22:22:25 >
  • arkadaşlar bende galaxy watch 46 bakıyorum sizce nasıl bu cihaz yani iyimi aldığıma pişman olurmuyum bir sorun çıkarırmı note 9 kullanıyorum telefon olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

arkadaşlar bende galaxy watch 46 bakıyorum sizce nasıl bu cihaz yani iyimi aldığıma pişman olurmuyum bir sorun çıkarırmı note 9 kullanıyorum telefon olarak.
    Ben 46mm olanı s9 ile kullanıyorum, özellikle spor yapıyorsanız s health ile uyumlu çalışarak size baya destek oluyor. Saatten konuşma da telefonun hoparlöründen konuşur gibi net. Şarjı kullanıma göre 2-5 gün arası değişir. Ben gece ya güç tasarrufuna alıyorum ya da kapatıyorum çünkü uyurken saat yüzük vs takamam. Şarjı 4 5 gün kadar gidiyor.

• cem650 kullanıcısına yanıt
    arkadaşım merhaba;

bende note 9 ile kullanıyorum. bir kere kesinlikle pişma olmazsın. frontier kullanıyordum buna geçtim. iyi ki geçmişim. bir kere şarjı 2-3 katına çıkıyor.
    ekran her zaman açık seçeneğini kapalı yaparsanız 4 gün civarı gider şarjı. gümüş modelini aldım bence çok şık. tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidden track -- 5 Nisan 2019; 23:11:14 >
  • zaraki_kenpachi Z kullanıcısına yanıt
    ayarlar-ekran-her zaman açık
    aktif hale getir
  • Sürümü nedir? Güncelleme geldi yaptınız mı? 2.1.15 sürümü var bende. Sildim. Acayip bug dolu. Bir sürü şarkı indirip koşmaya gittim. Stadyumda "Çalınacak şarkı yok" dedi. Saati kapatıp tekrar açtım, bu sefer tek bir şarkıda takıldı, hiç ilerlemedi. Beni yarı yolda bıraktı.

Sidify Music Converter uygulaması ile Spotify parçalarını MP3'e çeviriyorum. Saatime offline olarak atıyorum artık. 2 ayda bir güncellerim herhalde. Öyle bir çözüm buldum. Spotify'ın Tizen uygulaması şuanda gerçekten çok kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERKAN_G

Arkadaslar iphone ile tam uyumlu calisiyormu bu cihaz, mesaj bildirimlerini aliyor ancak yanitlayamiyoruz galiba buna ek olarak gelen cagriyi cevaplayabiliyormuyuz yada cagri baslatabiliyormuyuz.
    Evet iphone ile uyumlu çalışıyor. İphone X ile kullanıyorum bir sıkıntı yok. Bildirimler sıkıntısız geliyor ama evet dediğiniz gibi yanıtlayamıyorsunuz. Ama çağrı konusunda sıkıntı yok. Hem gelen aramayı cevaplayabiliyorsunuz hem de arama başlatabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Sürümü nedir? Güncelleme geldi yaptınız mı? 2.1.15 sürümü var bende. Sildim. Acayip bug dolu. Bir sürü şarkı indirip koşmaya gittim. Stadyumda "Çalınacak şarkı yok" dedi. Saati kapatıp tekrar açtım, bu sefer tek bir şarkıda takıldı, hiç ilerlemedi. Beni yarı yolda bıraktı.

Sidify Music Converter uygulaması ile Spotify parçalarını MP3'e çeviriyorum. Saatime offline olarak atıyorum artık. 2 ayda bir güncellerim herhalde. Öyle bir çözüm buldum. Spotify'ın Tizen uygulaması şuanda gerçekten çok kötü.
    Güncelleme yapınca düzeldi

• Sim kart takılan model var mı Türkiye'de?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Amazon'da kampanya var.
    46 mm watc + deri kordon + wireless şarj vergiler ve kargo ile 1600 civarına geliyor. Almak isteyenler değerlendirsin.

https://www.amazon.de/Samsung-schwarz-Charger-Lederarmband-Exklusiv/dp/B07NW3QLD8?ref_=Oct_DLandingS_PC_afc585ab_NA&smid=A3JWKAKR8XB7XF&th=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluemoon -- 8 Nisan 2019; 13:48:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERKAN_G

Arkadaslar iphone ile tam uyumlu calisiyormu bu cihaz, mesaj bildirimlerini aliyor ancak yanitlayamiyoruz galiba buna ek olarak gelen cagriyi cevaplayabiliyormuyuz yada cagri baslatabiliyormuyuz.
    ileti ve mesajları okuyor cevap veremıyorsunuz,arama yapabiliyor gelen cagrıları yanıtlayabiliyorsunuz. eksi yonleri samsung healthi tam randımanlı kullanamadım,spotify uber gibi bazı uygulamalar ayrıca ucretli saat arayuzlerının hicbiri yok,kısıtlı arayuzu var ios icin olan samsung uygulamasında.ayrıca sarj suresi iosla tam verimli degil gibi.3gunu hıc bızaman bitiremiyorum always on kapalı olmasına ve saatle fazla oynamamama ragmen.
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    link vereydin iyidi. ben girdim siteye bulamadım.
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Ekledim üstteki mesajıma.
  • düşünüyorum galaxy watch ama şuan pahalı gibi duruyor biraz düşze alınacak gibi.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.