Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Samsung watch yok kardeş te kullananlar daha iyi açıklayabilir, Bu özellikte direk sen mesela arnold omuz hareketine başladın bunu tanıması
    gerkeiyor sensörlerden set leri de kaydedebilir,sen sadece ağırlık kg girersin setlere. Ağırlık idmanları baya karışık ,bazı makinalarda omuz sırt hareketleri
    çok birbirine benziyor otomatik algılama da karışıklıklar olabilir diye düşünüyorum yine de.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak_1998 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• bozkan23 kullanıcısına yanıt
    Hocam google playden weari yukleyin telle telefinu blutooth uzerinden birlestirin daha sonra birkac dakika surdukten sonra eslesiyorlar daha sonra telinizdeki yukledigniz uygulamaya giriyorsunuz orda saatinizin icindeki her bilgiyi goruyorsunuz dolayisiyle telden ne yaparsaniz saatte o oluyor uygulama icinde kesfete giriyorsunuz uygulamalari goruyorsunuz istedignizi indir diyip indiriyorsunuz saate direk olarak okadar....

• quote:

Orijinalden alıntı: conbay

Whatsapp'tan sesli yanıt verebiliyorsam çok iyi?

İşim gereği face messenger grubumuz var ve sürekli yazışıyoruz. Messenger uygulaması var mı en azından atılan mesajları görebileceğim, bu çok önemli benim için. Acaba marketten bakar mısınız?
    Hocam massenger kullanmadigim icin bilmiyorum markette goremedim fakat whats up herhangi bir uygulaman olmadan harika calisiyor bence messengeri deneyin cunku mantik basit teldeki uygulamaya gore calisti whats up ses ve emoji kisa msj yollayabiliyorsunuz ama gelen resmi acmadi bilginize

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    galaxy watch için bu söyledikleriniz değilmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmydz A kullanıcısına yanıt
    wear os google uygulamasını kurdum ama saati görmüyor telefon bir türlü

• quote:

Orijinalden alıntı: imotep

9 günde Türkiye ye geldi.Saat kılıfı, Bezel, Ekran Koruyucu ve kordon.Saat ha şimdi çizildi çizilecek derdinden kurtuldum. Turkey post ile takipli sipariş geçtim. 12 tl kargo bedeli, 11.70 vergi ödedim.

https://tr.aliexpress.com/item/33003196259.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.48bd4c4dVevY96
    https://tr.aliexpress.com/item/32970133005.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.18694c4dpkMwFZ
    https://tr.aliexpress.com/item/33048066831.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.48bd4c4dVevY96
    hocam çerçeveler efsane olmuş, bunları söküp takmak zor olmuyor mu? tek kullanımlık mı bunlar? mavi üzerinde sayılar olan kısmı soruyorum dönebilen yerin üstüne yapıştırılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 13 Eylül 2019; 20:9:43 >

• Arkadaşlar galaxy watch saatimde merdiven çıkınca saymıyor neyle alakası olabilir bu sıkıntıyı yaşayan var mı

• cigiaktas C kullanıcısına yanıt
    Yaşamayan varmı.? Ya saymıyor yada oturduğumuz yerde günde 180 kat çıkıyor hatta günde 300 kat çıkan arkadaş vardı?

• Benim ki hiç saymıyor en son 23 ağustosta saymış:)

• Çözüm olarak bi tavsiyesi olan var mı sıfırlama yaptım düzelmedi.

• Arkadaşlar 46 mm olan modeli yeni aldım. Kullandığınız faydalı saat uygulamaları var mı?
    Tavsiye saat yüzleri de olabilir. Çoğu saat yüzü ücretli
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Bezel in üstüne yapışıyor. Tek kullanımlık duruma bağlı sökersen yapışkanı gider ekstra başka bir yapıştırıcı ile tekrar yapıştırabilirsin istersen. Benim alma amacım görüntüden ziyade bezelin çizilmemesi için. Duvara Vs başka bir yere sürtünce bezele zarar gelmesin. Saati tamamıyla korudum hem kılıf hem bezel hemde ekran koruyucu ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imotep -- 14 Eylül 2019; 2:56:8 >
  • Lithium87 kullanıcısına yanıt
    Kronometre, geri sayım, en önemlisi de Samsung İnternet Browser.

• quote:

Orijinalden alıntı: imotep

Bezel in üstüne yapışıyor. Tek kullanımlık duruma bağlı sökersen yapışkanı gider ekstra başka bir yapıştırıcı ile tekrar yapıştırabilirsin istersen. Benim alma amacım görüntüden ziyade bezelin çizilmemesi için. Duvara Vs başka bir yere sürtünce bezele zarar gelmesin. Saati tamamıyla korudum hem kılıf hem bezel hemde ekran koruyucu ile.
    evet çok mantıklı, ben yaklaşık 1 yıldır galaxy watch kullanıyorum bezelde çizikler var, kolunu insan ister istemez bir yere çarpıyor.

Tek kullanımlıksa mavi kordonla mavi takiyim, yok kırmızı kordonla kırmızı takiyim olayı zor o zaman..

Türkiyede satılmıyor değil mi bunlar yurtdışından kaça mal oldu?
  • aRsen_lupEn A kullanıcısına yanıt
    ben saati aldigimdan beri yaşamıyorum yaşayanlar bu saati nasıl kullanıyor ne yapıyor da yaşıyor merak ediyorum 1 sene olacak

Hocam weari telefona kurduktan sonra saatinizden blutootla baglayip sonra saatinizdeki auarlar icinden yeni tele baglan secenegini secin sonra weari telden acip baglanin goruru o zaman

Hocam su an watch active icin soyledim ama bundan once gear sport vardi aynilarini ondada yapabiliyordum

• Active 2 düşünüyorum. Samsung'un sitesinde kayışlara da bakıyorum. Kaç mm uyuyor? Watch 42mm kiyle uyumlu mu ona göre kayışlara bakayim.

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.