Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uyuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 1 yıl garantisi kalmış 46 mm watch modelini 1400 TL'ye satın aldım.
    Uygun mudur sizce?
    Sadece metal aksamda bir çizik var.
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bir kaç tane kordon almayı düşünüyorum. Tavsiye ettiğiniz site ve kordon modeli var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar watch active 2 için paslanmaz çelik olması ile alüminyum olması arasında sizce ne fark var
    Kaç günde geliyor? N11 ya da benzer sitelerde bulabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende 700 TL 'lik farka değeceğini düşünmüyorum. Zaten ömürlük cihazlar değil bunlar. Çıktıktan sonra güzel kampanyalarla 44MM 'lik olanı 1500 - 1600 civarına alabiliriz gibi.
  • Arkadaşlar Bende Amazfit Verge var çok temiz yedek kordon,2 kasası var. Samsung Galaxy Watch active takas etmek isteyen
    olursa iletişime geçebilir mi ? Verge ile telefonla konuşabiliyorsunuz,sesli komut verebiliyor,klavye ile cevap yazabiliyorsunuz.
    Şarjı 5-10 gün gidiyor.
  • sezer1578 kullanıcısına yanıt
    Watch active 2 Galaxy watch'un muadili değil. Bı kere active 2'nin pil ömrü bariz düşük. Ayrıca touch bezel de dönen bezel'in alternatifi olamaz, dönen bezel çok daha kullanışlı. Ekran parlakliklari ve büyüklükleri de aynı değil. Active 2'de hoparlör mevcut değil, saatten görüşme yapılamıyor, hoparlörden müzik çalamiyor. Ayrıca active 2'nin active'den gerçek anlamda çok az farkı var. Touch bezel denen gerçeğinin yerini tutmayacak(incelemeler de böyle söylüyor) bir Bezel getirdiler 1600-1700'den kakalayacaklar. 1000 liraya bulunabilen active'den ne farkı var? Hiç.

Active'in spor GPS performansı Galaxy watch'tan daha iyiydi. Muhtemelen active 2'nin de daha iyi olur. Koşu gibi sporlarla ilginenen biriysen active'i tercih edebilirsin. Onun dışında ince bilekli insanlar active tercih edebilir mesela 46mm Galaxy watch bende büyük duruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

İkilemdeyim aslında hocam satma konusunda. Letgoya 950 liraya ilana koydum bakalım satılırsa galaxy watch planlıyorum. S3 classic 1 buçuk yıldır bende ve ekranı olmasa da ekranı saran siyah alanın camında ve kasasında deformiteler başladı. Pil konusunu çok takmıyorum, sabah 7 akşam 5 kullanınca 2-3 gün yetiyor. Garantisinin bitmesine 5 ay kaldı, bu şekilde daha kolay satıp üzerine koyup yeni bir saat almak mantıklı geldi. N11 de 1730 civarına sıfırı satılıyor galaxy watch un.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Bu mesaj silindi.
    ECG hemen aktive olmayacak gibi görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.