Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ellerinize sağlık. Tabi saate uygulayınca görüntüsüne bakmak lazım. Bir çok saat indirdim saatte hoşuma gitmedi. ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakın almayın yakın zamanda e-sim li LTE hücresel bağlantılı modeller çıkıyor
    bu kırpılmış model saatler elinizde kalacaktır
  • sericik kullanıcısına yanıt
    İlk olarak; "gömülü sim" teknolojisi bize gelmedi. Geleceğine dair bir haber de görmedim. Siz biliyorsanız bizimle paylaşın.

İkinci olarak; yurtdışındaki sitelerde bulunan incelemeleri okudum. Yorumlar genelde LTE versiyonun çok da gerekli olmadığı yönünde.
    ( Link)

Üçüncü olarak; insanların spor yapma haricinde telefonlarını yanından ayıracaklarını zannetmiyorum. Samsung ilk çıkardığı saatlerde sim kartlı model çıkardı zaten. Ne kadar kullanıldı tartışılır. :)

Son olarak; ABD'de 50$ olan fark bize direkt +500-750 TL olarak yansır. Ki zaten saatin fiyatı yeterince pahalı iken ekstra 500-750 TL verecek olan çok fazla insan olacağını zannetmiyorum. Tabi tercih meselesi. :)

• Morthor M kullanıcısına yanıt
    İşte ben söylüyorum ''E-sim gelecek'' hatta uzun vadede fiziksel sim de ortadan kalkacak hatta bu sistemler tamamen gömülü sime dönecek
    İkinci olarak ülkesinde e-sim olan herkes bu gps li modeli almıyor kullanmıyor yorumlar bu Lte siz modelin gereksiz olduğu yönünde çünkü telefona bağımlı çalışıyorlar ve bunların yapıp ta telefonun yapamadığı hiçbirşeyi yok
    cep ekranları bu kadar büyümüşken üstümüzde taşımak bu kadar zorken birde kulaklık saat vesaire taşımak günlük hayatımızda bizi zaten zora sokuyor
    Gerçek kırpılmamış bu LTE model saatlerin geleceği çok iyi bunu kabul etmek lazım ilerde çok yaygınlaşacak fonksiyonları LTE ile artacak bunu kabul etmek lazım
    şimdi kullanıcılar saatin sadece sportif özellikleriyle ilgili aslında çok potansiyelleri var
    bu LTE siz saatleri akıllı saat olarak görmek yanlış akıllı olan cebinizdeki telefon üstelik fiyat performans açısından çok pahalılar
    illa bunlardan alacağım diyenler en azından band tipi saatlere yönelsinler derim
    yoksa ellerinden iki maaş karşılığı demode olmuş teknolojik bir çöple kala kalabilirler

• Bu saatin pili olmuş. Aod kapalı. Kalp ölçümü açık. Aynı kullanım senaryosunda frontier 2.gün akşam şarja takıyordum.

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Bu saatin pili olmuş. Aod kapalı. Kalp ölçümü açık. Aynı kullanım senaryosunda frontier 2.gün akşam şarja takıyordum.

dostum merak ettim saat sekilleri bildirimlerden ve s healtten daha az pil harcamis acaba hangi saat seklini kullanıyorsun.

ben standart saat seklini kullaniyorum ve bildirimlerden ve shealtten daha fazla pil tuketiyor görünüyor.

• sericik kullanıcısına yanıt
    fikrine saygi duymakla beraber sana katilmiyorum dostum.

soyle ki bir ssatin akilli olmasi icin yada islevsel olmasi icin lte ozelligi tasimasi sart degil. kesinlkle cok guzel bir ozelllik olur ama yoksa saat çöp olmaz.

gunumuzde bir cok alet telefona bagli. telefon bir cok şeyin kesişim kumesi gibi. zaten telefonu her halukarda yaninda yada üzerinde bulunduruyorsun. en azindan masanin ustune koyuyorsun ki elini uzattiginda ulaşasın.

evet saatler telefona bagli cunku kocaman bi ekranla iletisim kurmasi kullanimini kolaylastiriyor. ama telefon yoksa da islemlerini yapmaya, gerekli gordugun yardimlari saglamaya devam ediyor. mesela spor aktiviteleri bildirimler uyku duzeni yada sadece aksesuar....

heee diyelim ki saat te lte ozelligi var. artik telefon almayacakmiyiz. bence telefon yine elimizden dusmeyecek.

saatte bir tamamlayici olarak kolumuzda kalacak.

su konuda sana katiliyorum pahali bi aksesuar. herkese yada her kesime yada her begeniye uygun degil. band alternatifleri gercekten islevsel ve ucuz.

ama herkes ucuzluk aramiyor unutmayalim ...

benim farkli saatlerim var bazilari bu saat kadar fiyatli. o yuzden ben aksesuar olarak bile kullanmaktan keyif aliyorum. band bedava bile olsa cok takicagim bisey degil.

yanlis anlasilmasin illa alinmasi lazim demiyorum. ama lte yok diye çöp olmasi manasiz bir teori bence.

lte li versiyonun ulkemizde ne kadar olacagi da baska bir konu oraya hic girmiyorum.

ve telefon yokken de muzik dinletip, tum bedensel sayimlari yapabiliyor, spor faliyetlerine katkida bulunuyor. belki ilerde yazilimsal gelismelerle interner uzerinden gorusmelere de imkan taninir. whatsup yada skype gorudmesi gibi. cokta imkansiz degil. ozaman lte nin hic bir manasida kalmaz. whatsup web var neden whatsup watch olmasin ki...?

• yasinkilic84 kullanıcısına yanıt
    Hocam kullandığım saat şekli şu

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    birde siyah temali kadran kullanip pil testi yapicam bakalim neler olacak
    adi ne acaba kadran seklinin bi bakiim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinkilic84 -- 27 Ekim 2018; 23:21:57 >
  • yasinkilic84 kullanıcısına yanıt
    Iris25_Blue hocam. Ben frontier'de de bunu kullanıyordum. Hoşuma gidiyor. Turuncu temalısı da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 27 Ekim 2018; 23:25:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bu arayüzün adı nedir hocam ?

Gayet sade ve hoş duruyor.
  • emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Iris25_Blue

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 29 Ekim 2018; 13:58:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Iris25_Blue
    Teşekkürler

• Rica ederim hocam

• Merhaba Arkadaslar;
    1-)WhatsApptan Gelen bildirimlerde arka arkaya bir kaç mesaj geldiğinde sadece sonuncuyu görebiliyorum.Tum mesajları görebilmenin bir yolu var mı?
    2-)Birde whatsapptan gelen mesajlarda görüntü varsa göremiyorum.Resim yada video bunu görebilmenin bir yolu var mı?
    Teşekkürler.
  • arcanefake A kullanıcısına yanıt
    ben samsung telefona bagli olarak kullaniyorum

son gelen tum mesajları gorebiliyorum. isterse satır satır 10 kere yazılsın. isterse farkli kişilerden gelsin.

resim ve video ya gelince bende göremiyorum. şimdiye kadar sadece tek bir resim göründü onunda sebebini anlayamadım.

• gece modunu manuel nasil kapatabiliyoruz bulamadim bir türlü
  • eDDiè kullanıcısına yanıt
    telefondan da saatten de gelişmiş ayarların icinde

bu arayüz stok arayüzdeki saate göre baya az şarj yiyor. bunla 6 günü bulur benim kullanımım kesin
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.