Şimdi Ara

ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.054
Cevap
64
Favori
134.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet haklı olabilirsin. Ama Samsung s7 modelinde ekrana ozenmemis. Renk ve contrast açısından demiyorum. O bakımından güzel ama tepkime süresi kötü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Gayet de alınır ben Tab S7 kullanıyorum. Ekran ömrü açısından LCD daha dayanıklı olacaktır. AMOLED ekranlar uzun kullanımda yanık ve solma ile karşılaşma olasılığı yüksek. Telefon olsa AMOLED ekran tercih edilir.

S7

ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU

S7 plus

ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU

• AMOLED ekran kadar tepkime süresi beklemek imkansız olur lakin kullanımı etkileyen bir fark olacağını düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

LCD ekran alınmaz.

Sadece LCD ekran olsa yine iyi. Ekranın tepkime süresi de fazla.

Laf olsun diye yazıyorsunuz. Ozaman ipad lerin de hiçbiri alınmaz. Hepsi ips lcd. Counter strike oynamıyoruz tablette, düşük gecikme oyunlarda önemli sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 28 Şubat 2021; 13:47:32 >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt

İpadlerin LCD ekranı Samsung'un LCD elranlarindan daha iyi.

Evet alınmaz. Mini LED/ microled çıkana kadar iPad alınmaz.

• iPad ekranlarını da Samsung üretiyor.
  • ultiMance kullanıcısına yanıt

LG, Sharp, Japon display

Yalnız sadece almak ile kalmıyor. Ekrana kendi teknolojilerini ve sürücüsünü entegre ediyor. Renk profilleri de dahil.

• O öncedendi. LG nin üretim kapasitesi yetmiyor artık Apple'a panel verebilmek için. Sharp keza öyle. Panelin çoğunu Samsung karşılıyor. Japan Display' den ekran alıyorlar mı bilmiyorum açıkçası.
  • şu ana kadar 4 tane üst seviye amoled ekranlı samsung tel kullandım. 2 yıla varan kullanımda hayalet ekran ve sararma yaşatmayan olmadı. varsın lcd daha az cafcaflı olsun hele bi de tablet gibi daha uzun ömürlü olması gereken, ekranıyla ayakta kalan bi cihazda amoled riskini almak istemedim ben. telefonda daha tolare edilebilir oluyor. tabs7 tercih ettim o yüzden.

+

siyahların tam siyah olması benim gibi haftada 7 8 film izleyen birisi için işkence. beni rahatsız ediyor, karanlık sahnelerde görmekte zorlanıyorum. (bu kişisel fikrim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 28 Şubat 2021; 20:0:51 >
  • ipad kullanicilari neden bu kadar rahatsiz? Bakiyorum buraya gelip ipad daha iyi diyen bir cok kullanici var. Garip mesele cozemedim cidden bu forumda da ipad i gelip anlatmaniza anlam veremiyorum...
  • ertan1905 E kullanıcısına yanıt
    Akılları Tab S7 ve S7+ da kaldığı için olabilir. Başka bir anlam çıkartamıyorum.
  • Son 4 yılda ipad pro serisinin en güncel modellerini kullanan biri olarak,geçen hem promu hem air'imi satarak yıllar sonra bir şans vermek istedim andoide.bi hafta biraz kullandım sonra haftalarca yattı cihaz.

Sonuç hüsran kendi adıma, hiç de öyle akılda kalınacak bir cihaz değil yani,anlam çıkarmak isteyenler için özetleyeyim :)

YT'a giriyorum full ekran yapacam mesela, illa en sol alta gidip dokunmak zorundayım , el alışmış büyütmeye ekranın her yerinden.. Böyle böyle bir çok kullanıcı alışkanlığı var, bundan dolayı bence insanlar böyle çekişme içine giriyor.

Daha sıfır cihaz, bi kaç gün kullandım buga girdi, ytda ses var görüntü yok. Restart yaptım öyle düzeldi. Basit gibi görünüyor ama cidden yoran şeyler.

Dandik bir kılıf aldım kapaklı (150tl). Stand olarak katlayıp arkasına koyunca ekran gidip geliyordu :)

Oyun oynayacağım dünya para vermişim, çözünürlük berbat. Fps'i seçiyorsun ama o fps i vermiyor :D

Daha bir sürü şey sayabilirim. Anladım ki oyunu yapan da, kılıfı aksesuarı yapan da kimse sallamıyor android tarafını.

Bunun marka ile alakası yok, platform olarak sıkıntılı. İnsanlar da ios tarafında minimum sıkıntı yaşadığı için gelip ipad daha iyi demesi gayet normal.

• alekiss A kullanıcısına yanıt

Youtube'da görüntüye aşağıdan yukarı parmakla kaydırma yapınca tam ekran oluyor. Samsung'un One Hand Operation uygulamasını da yüklerseniz Ipad'de hayal edemeyeceğiniz çeşitlilikte gesture seçeneklerine sahip olursunuz.

• alekiss A kullanıcısına yanıt
    Android tarafında çok çeşitli cihaz olmasının dezavantajları oluyor maalesef. Geliştiriciler hangi donanıma göre uygulama ve oyun yapacaklarını şaşırıyorlar. Google bu işi düzene koysa sıkıntı olmayacak. Yine de Android ilk halinden eser yok şimdi. Son sürümler ile kendine geldi.
  • https://shop.samsung.com/tr/galaxy-tab-s7-wi-fi-1/?integration_color=Mystic%20Silver&integration_hafiza_romboyutugb=128

Arkadaşlar klavye ile alınır mı bu fiyata? Daha uygun fiyatlar var ama klavyesiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: deepzelan

https://shop.samsung.com/tr/galaxy-tab-s7-wi-fi-1/?integration_color=Mystic%20Silver&integration_hafiza_romboyutugb=128

Arkadaşlar klavye ile alınır mı bu fiyata? Daha uygun fiyatlar var ama klavyesiz.

kaçmaz bu fiyata. ben 3 hafta önce sadece tableti 5099 liraya aldım.

• quote:

https://shop.samsung.com/tr/galaxy-tab-s7-wi-fi-1/?integration_color=Mystic%20Silver&integration_hafiza_romboyutugb=128

Sormanız kabahat bence ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU 

• Klavyeli kılıf kampanyası bitmiş arkadaşlar. Fiyat cazipti alan varsa hayırlı olsun.

• Lawagolem kullanıcısına yanıt

Kaçtı maalesef ben karar verene kadarⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU 

• quote:

Kaçtı maalesef ben karar verene kadar 

Ben görüyorum halen sitede hediye klavyesi ile? Tabi 7 değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.