Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

İyi bakın. Şimdi tekrar kontrol ettim.

Burdaki ayar gönderilen resim ve videoların hiç telefona indirilmemesi üzerine.

Benim aradigin bu değil. Ben whatsapp tan gelen resimleri videoları indirmek istiyorum ama telefonun galeri uygulamasına girdigim zaman orda görünmesin istiyorum. Başka klasore indirsin istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlteriş Kutluk Kağan -- 23 Haziran 2017; 16:15:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır beklediğim S8'im nihayet geldi. Üzerinde Irak romu yüklü, şu anda Türkiye romunu atmaya hazırlanıyorum. Birkaç günlük kullanımdan sonra merak edenler için izlenimlerimi paylaşacağım.
  • Beyler şu screen protector olayını ne yapacağız. Spigen Neo Flex i denedim telefondan soğudum. Güzel de takamadım gerçi. Glasslardan lazım yokmu kullanıp memnun olan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdoman

Arkadaşlar merhaba. Bu güncellemeyi. Yüklediğiniz mı? Şu an telefon çok iyi sarz,stabilligi vs. Bozmak istemiyorum

Yükledik. Çok bir fark yok. Stabilite aynı

• İlteriş Kutluk Kağan kullanıcısına yanıt
    Bu imkansız.
  • S8 kullanıyorum. Dar uzun algısı kesinlikle yok. Bence diğer telefonlar şişman. Kullanımı taşıması bence çok başarılı. Eylül e kadar yeni modeller gelir mi bilmem ama bence şimdilik en iyisi bu.
  • Arkadaşlar iyi akşamlar.

S8 ve S8+ için ekran koruyucu arayanlara tavsiyem bu linkteki ürünü almaları.Bugün uyguladım ve sonuç mükemmel asla yanlardan kalkma yapmaz ki zaten linke tıklayınca göreceksiniz ürünü ve anlayacaksınız ne demek istediğimi. 9 günde elime ulaştı inanılmaz derecede bende şaşırdım.

https://tr.aliexpress.com/item/Ringke-Full-Coverage-Screen-Protector-for-Samsung-Galaxy-S8-S8-Plus-Invisible-Defender-Super-Thin-HD/32815147779.html

• şu bildirim baloncukları nerden açılıyordu, aod un altindaki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • regasoft kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün telefonun görüntü kalitesini etkiliyor mu ? Mesela beyaz arka planda nokta nokta bir görüntü oluşuyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06ysf06

S8 kullanıyorum. Dar uzun algısı kesinlikle yok. Bence diğer telefonlar şişman. Kullanımı taşıması bence çok başarılı. Eylül e kadar yeni modeller gelir mi bilmem ama bence şimdilik en iyisi bu.

Katılıyorum. Ilk başta bana da biraz garip gelmişti ama şimdi o kadar alıştım ki standart 5.5 inch telefonlar çok kalın ve kaba geliyor.
  • Okan9455 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hayır hatta aksine orjinal filmsiz görüntüsü ile aynı ilk defa bu kadar güzel ve net bir koruyucu kullanıyorum.
  • ottorehagel kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, uzun süreler memnuniyetle kullanırsınız umarım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: majesthion

Beyler şu screen protector olayını ne yapacağız. Spigen Neo Flex i denedim telefondan soğudum. Güzel de takamadım gerçi. Glasslardan lazım yokmu kullanıp memnun olan.

Hocam şu spigenin neoflexini uyguladım. Aslında gayet iyi oldu diyebilirim ancak uygulama önemli.

Dezavantajlarına geçeyim.

1- öncelikle yan kapamalari daha genis olabilrdi kisa kaldigi icin yandan acilmaya musait.

2- cam turevi olmadigi ve flex malzeme olduğu icin portakallanma yuzeyde var. Hassas iseniz keyfinizi kacirabilir.

Bir sure kullanicam tecrubelerimi aktaririm. Arkadasların aliexpresste onerdigi invisible defenderı da almayi planliyorum.

Arka kapak olarak baseus aldim gercekten çok iyi oldu on camda yukselti olusturmuor bu bi dezavantaj olabilir ancak neredeyse kılıf yok gibi duruyor tavsiye ederim.

• Kişileri simden telefona veya telefondan sime taşıma yerini bulamadım.Nereye koymuşlar
  • imachine İ kullanıcısına yanıt
    Hocam, arka kapak için baseus aldım demişsiniz, link verebilir misiniz?

• S8 kullanan arkadaşlar 3000mah' lik batarya ile kaç saatlik süre alıyorsunuz. Deneyimlerinizi aktarabilirsiniz misiniz yakın zamanda S8 sahibi olmak istiyorum.

• munans kullanıcısına yanıt
    Ürünü buradan aldim hocam. Teslimatta hizliydi ambalajı da profesyoneldi. Hatta telin arka kismina gelecek yuzeyde film kapliydi maket bicagi ile zor soktum basarili yani.

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/baseus-glitter-samsung-galaxy-s8s8plus-kilif-P194491947

• Merhaba arkadaşlar bu Samsungwa sitesinde hediye çekiyle alakalı son başvuru 11. Hediye çeki kodu için son başvuru tarihi 30 Haziran 2017, son kullanım tarihi 15 Temmuz 2017’dir (23.59)’dir. YaZıyor şimdi hala başvuru yapılabilir mi acaba anlayamadım bilgisi olan varmı

• Ayarlar > cloud ve hesaplar > smart switch buradan telden tele yapabilrsiniz.

• Samsungwa dan samsung scoop bluetooth hoparlor alip kullanan oldu mu ya da baska bir bluetooth hoparlör tavsiyesi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.