Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3934. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39323933393439353936
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Disconnect pro'nun adguard'a göre artısı var mı? Ve güvenilir mi istediği izinler kafa karıştırıcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygulamalardaki reklamları da engelliyor. eskiden youtube u da engellerdi ama muhtemelen youtube kendini çıkarttırdı listeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_machine41

Telefona bugn 42mb lik guncelleme geldi sarj su gibi gitmeye basladi duz s7 sizdede boylemi

hayır. teli sıfırla büyük ihtimal düzelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

Hocam bu uygulama sadece tarayıcı için mi?Tarayıcı için hali hazırda **** fast kullanıyorum zaten.Uygulamalarda da reklamları engelliyorsa kurayım.

kısmen bile olsa engelliyor

• her güncelleme ile birilerinin başına gelen samsung yazısında bekleyip açılmama sorunu bu sefer de beni buldu. işim var, delirecem arkadaş ya
    bir güncelleme telefonu nasıl açılmaz hâle getirebilir anlayamıyorum. mavi ışığı yanıyor öylece, hiç bir şey yapmıyor. Allah belasını versin bunların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilkoc -- 1 Şubat 2018; 8:27:25 >
  • ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    kardeşim telefonu sıfırlamaktan kastın wipe cache yapmak mı? bu işlem fotoğraf ve rehber vs. silmez değil mi?

bende anlayamadım şarj mevzusunu, yatmadan güç tasarrufu moduna alıyorum, 6 saatte yüzde 4-5 arası şarj gidiyor, AOD kapalı, normal mi anlayamadım. güç tasarrufuna almasak demek ki epey gidecek.
  • Arkadaşlar nova launcher kurmayı düşünüyorum da

şarjdan çok yer mi ?

kullanan arkadaşlar var mı ?
  • Bana 41 mb güncelleme gelmis ne zaman geldi bu?

• khan143 kullanıcısına yanıt
    S8 uygulamalarini nasil kurdunuz acaba anlatirmisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzaygrisi U kullanıcısına yanıt
    Nova'nın şarja çok büyük bir etkisi yok hocam. Ben uzunca bir müddet kullandım bir sıkıntı yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: anilkoc

her güncelleme ile birilerinin başına gelen samsung yazısında bekleyip açılmama sorunu bu sefer de beni buldu. işim var, delirecem arkadaş ya
    bir güncelleme telefonu nasıl açılmaz hâle getirebilir anlayamıyorum. mavi ışığı yanıyor öylece, hiç bir şey yapmıyor. Allah belasını versin bunların

benımde tez acılmadıdı son guncellemede bekledım 10 dak kadar sonra acıldı..
  • frantic2 kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz daha 3 aylik Bir önceki güncelleme de benimkide kitlendi açılması mecbur servise gönderdim 15 günde geldi şimdi tereddüt ediyorum yuklesemmi diye yine kirlenirse sıkıntı

• Yktrnslv kullanıcısına yanıt
    peki bir şey daha sorcam hocam. samsung galaxy s7 edge kullanıyorum.. ekranın tuş kilidini ekrana 2 kere dokunarak açmam için ne önerirsin?
  • uzaygrisi U kullanıcısına yanıt
    Ben de s7 edge kullanıcısıyım. Fakat bahsettiğin tarzda uygulamalardan hiç kullanmadım ve genelde de bu şekilde sadece tek işlev için tasarlanmış uygulamalar hiç güvenli gelmiyor (şahsi fikrim).

Nova'da çift tıkla ekran kapanıyor ama tersi olmuyordu sanırım (sonradan güncellemeyle eklemedilerse...)

Söylediğin tarzda uygulama kullanan başka arkadaşlar varsa burdan yardımcı olacaklardır...

• Beyler arayüzün hepsini (ayarlar uygulaması hariç) S8 arayüzü yaptım. Tek sıkıntı mesajlar uygulamasının versiyonunu yanlış yüklemişim. Neyse onun harici arayüz çok akıcı. Eğer uygulamaların sürümünü isteyen varsa özelden yazarım. Ayrıca aramızda becerikliler varsa ayarlar uygulamasının iconunu değiştirip apk olarak sunabilir mi? ( Rootsuz telefonlar için)

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• Arkadaşlar bende iphone 6 (16gb) var. Uygun bir fiyata siyah 32 gb s7 buldum sizce geçmeye değer mi? Hala alınabilir bir telefon mu ? Son olarak iphonedan geçtiğime üzülür müyüm ?
  • ankebut34_57 kullanıcısına yanıt
    kasımdaki hangi versiyondu hocam hiç hatırlamıyorum :)
    eskiden sabah kalktığımda gece çok fazla şarj gitmiş olurdu, ancak sonra yavaş yavaş düzelttiler gibi.

ama bu son güncellemede yine dikkatimi çekmeye başladı.

bir de pil kullanımında ekran kadar pil harcayan bir android sistemi verisi var, bu nedir nasıl azaltılır bilen var mı?
  • Kayseri içi ekran değişimi yapacak yer aıyorum tavsiye edebileceğiniz yer varmı

cihaz normal S7
  • Bektas16 B kullanıcısına yanıt
    Mühendismuratın rehberi var orada sorunsuz güncellemeleri paylaşıyor oradan kuruyorum açıkcası.
  • Değer hocam uygun fiyata bulduysanız cihazda temiz sorunsuzsa geçin kamera ekran hız farkı görüceksiniz

• 
Sayfa: önceki 39323933393439353936
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.