Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35733574357535763577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Beyler güncellemeyin ben ettim siz etmeyin. Yağ gibi akan telefon ;

- aşırı derecede kasmaya
    - cayır cayır yanmaya
    - parmak izini geç okumaya
    - ara ara ekranda acayip acayip çizgilerin gelip gitmesine,

başladı. hay o güncelle butonuna basan ellerimi seveyim..

o çizgi banada geldi işte... arada geldi gitti ...samsugu aradım sıfırlayın cihazı dedi sıfırladım şuan yok bişey... diğer sorunlar yok sadece çizgi vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammedadaca

Hocam kronik sorun demişsiniz.S7 almayı düşünüyordum böyle bir sıkıntı mı var genelde acaba ?

S7'lerde yok pembe çizgi sorunu S7 Edgelerde var.
  • Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    nougat a yukselttim duruyordu.sifirlayinca gitti.gelismis ozellikler bölümü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncelleme şuan oldukça stabil ve sorun yok gibi. Pilde sanki biraz daha iyi gidiyor ama bunu söylemek için henüz erken.

Belki dikkat çekmemiştir diye farklı bir bilgi vermek istiyorum.

Samsung Galaxy Apps'dan Device Maintenance uygulamasının yeni sürümü çıkmış Güncelleyebilirsiniz. Bu sayede pil kısmına sürekli uyku modunda kalacak uygulamaları ekleyerek arka planda çalışmasını önleyebiliyorsunuz.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Butterflies

hayırlı olsun degişim olacaksa biraz uzun sürer

20 günü geçer mi?
  • Kesin değişim ise evraklar genel merkeze gidip geliyor onaylanması için 20 günden azda sürebilir çokta siz bekleyin durum netlessin size bilgi verilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlardaki ve menü açınca oluşan hafif takılma yok.. Ara sıra oluşan duvar kağıdı soluklasmasi oluşmadı hala. ŞARJ KÖTÜ.

• i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: birisileri 

Arkadaşlar önceden yazılmışsa kusura bakmayın bulamadım. 

Ayarlar simgesinde 1 rakamı var ve ayarlara girdiğimde en üstte tutturulmuş.Güncelleme bildirimini nasıl kaldırabilirim ? Halen 6'dayım niyetim yok güncellemeye. Teşekkürler 

* ÇÖZÜLDÜ 

Deneme yanılma ile çözdüm. 

Package disabler pro ile önce update uygulamalarını dondurdum ve önbellek vs. sildim dondurduklarımda.Sonra yeniden başlattım cihazı. 

Devre dışı bıraktıklarımı aktive edip güncellemeye sonra dedim 2 defa ayarlardan girip.Uyarı gitti ve tekrar dondurdum bildirim ve ayarlardaki tutturulmuş yazı gitti  

MM forever ! 

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Son güncelleme şuan oldukça stabil ve sorun yok gibi. Pilde sanki biraz daha iyi gidiyor ama bunu söylemek için henüz erken.

Belki dikkat çekmemiştir diye farklı bir bilgi vermek istiyorum.

Samsung Galaxy Apps'dan Device Maintenance uygulamasının yeni sürümü çıkmış Güncelleyebilirsiniz. Bu sayede pil kısmına sürekli uyku modunda kalacak uygulamaları ekleyerek arka planda çalışmasını önleyebiliyorsunuz.

Ilk cikan surum 7.0

Bendeki daha guncel kendim guncelledim :)

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    ApkMirror'dan yüklediniz sanırım. Bahsettiğim ek özelliğin haricinde bir fark yoktur diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: biheppi*

quote:

20 günü geçer mi?

Benim telefon ilk hafta bazı donma hatalarından sonra toplamda tam 1 ay sonra yeni telefon elime geçmişti. İzmirdeki garantiden. S7 edge

• quote:

Orijinalden alıntı: nooodoubt

quote:

Orijinalden alıntı: biheppi*

quote:

20 günü geçer mi?

Benim telefon ilk hafta bazı donma hatalarından sonra toplamda tam 1 ay sonra yeni telefon elime geçmişti. İzmirdeki garantiden. S7 edge

Teşekkürler hocam!
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    yav sadece güvenlik güncellemesi bu. telefonun ne hızına ne stabilitesine bişey eklemez.

• quote:

quote:

Arkadaşlar önceden yazılmışsa kusura bakmayın bulamadım. 

Ayarlar simgesinde 1 rakamı var ve ayarlara girdiğimde en üstte tutturulmuş.Güncelleme bildirimini nasıl kaldırabilirim ? Halen 6'dayım niyetim yok güncellemeye. Teşekkürler 

* ÇÖZÜLDÜ 

Deneme yanılma ile çözdüm. 

Package disabler pro ile önce update uygulamalarını dondurdum ve önbellek vs. sildim dondurduklarımda.Sonra yeniden başlattım cihazı. 

Devre dışı bıraktıklarımı aktive edip güncellemeye sonra dedim 2 defa ayarlardan girip.Uyarı gitti ve tekrar dondurdum bildirim ve ayarlardaki tutturulmuş yazı gitti  

MM forever ! 

Bu program paralimi

• i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    Paralı ancak pro apk sürümü var sanırım arat

• quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

quote:

Orijinalden alıntı: muhammedadaca

Hocam kronik sorun demişsiniz.S7 almayı düşünüyordum böyle bir sıkıntı mı var genelde acaba ?

S7'lerde yok pembe çizgi sorunu S7 Edgelerde var.

Tr de bilmiyorum ama.benim telefonu samsung fransa yenisi ile komple degistirmisti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    Bunu net bir şekilde destekleyen resmi bir açıklama mı yapıldı? Ben güncelleme sonrası cıhaza ekstra bir özellik, yada hızlanma kattı demedim ki.. Önceden nasılsa şimdi de stabil.. yani daha kötü olmadı demek istedim..Ayrıca Temmuz ayı güvenlik yaması da geldi..

Bu arada dünden beri kullananlar pil durumuna dikkat ettiler mi bilmem ama Gece 01.15 gibi %40 pilde güç tasarrufuna alıp interneti kestim ve uyudum. sabah 09.30 da %39 kalmıştı. %1 gitmiş sadece. önceden %2-3 gittiği olurdu. Kullanıma bağlı olarakta pilin biraz daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
  • Arkadaslar merhaba,

Kullanmakta oldugum s7 edge'yi satiyorum.

Ilgilenen arkadaslar icin:
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-takaslik-garantili-s7-edge-32-gb--127783032
  • Merhaba dostlar, s7 edge'imde herhangi bir tuşa basmadan, ekranı uyandırmadan okuyucuya dokunduğum gibi parmak izimi okutmak istiyorum. Bunun için bildiğiniz bir uygulama var mıdır?

• Arkadaşlar mobil ödeme ile tema satın alamıyorum son zamanlarda hata mesajı geliyor,başına gelen,çözümünü bilen varmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccwolf -- 30 Temmuz 2017; 15:36:20 >
  • 
Sayfa: önceki 35733574357535763577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.