Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekinoslu malili s10 geekbench ten 332 bin puan Snapdragonlu adrenolu 378 bin puan aliyor. Ayrica mali gpu su nedeniyle 332 bine ragmen cok daha dusuk puanlar alan mate 20 proyu speedtestte bile gecemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: logpug33

bunun için güncelleme gelecektir diye düşünüyorum hiç olmazsa samsung tepkileri azaltmak için snapdragonlu olanı testlerde kısabilir güç olarak yada diğerini testlerde huawei veya xiaominin yaptığı hile tarzı gibi boostlar
    Ve herşey normale döner:)

• saydam330 S kullanıcısına yanıt
    Ben dun tus kilidini actigimda bir anda kucuk bir bildirim olarak geldi karsima. 3-4cm buyuklugunde bir pencere cikti guncelleye bastim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada suan bagdat caddesindeki magaza onune hali ve insanlarin siraya girmesi icin yapilan krom ayaklardan kuruluyor bir etkinlik olacak heralde.

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    aslında exynos un daha hızlı bile olması lazım kendi yapıları ama işte
  • Halukbek H kullanıcısına yanıt
    açık mı hocam şuan sanki telefonu alamıyacakmışım gibi hissettim ben pazar günü sipariş geçmeme rağmen bugün arkadaşım başka mağzadan telefonu aldı kullanıyor şaka gibi
  • Darkimore kullanıcısına yanıt
    daha öncede yazdım bekleyin herşeye güncelleme gelecek diyorum ama artık devir bu teknolojide makanik ve fiziksel sınırlardayız artık yazılım kısmında bitiyor parmak izi içinde laf ediyorlardı ufak bir güncelleme 8 -10 mb yani küçücük bir patch ile iyileştirdiler gelecek ilk büyük güncellemede daha da hızlanacakmış yabancı forumlarda bir arkadaştan okudum ve note 9 da güncellemeleri önceden söylüyordu bize hep (devoloper ekibinde herhalde )
  • bjQ7 B kullanıcısına yanıt
    Evet pazar sipariş verdim dün kargoya verildi bugünde elime ulasti. Hatta kargoya verildiğine dair mesaj Samsung Türkiye'den geldi.

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Evet o konuyu da duydum,farklı şirketlerle çalışıyorlarmış mağazalar geri alımlar için,mesela bir tanesi fixpack.Bu sebepten farklı fiyatlar veriyorlar.Ben alırken bir şirketten 5250 fiyat çıktı,sonra diğer şirketten baktılar 5750 tl olarak aldılar.Muhtemelen siz sorduğunuzda ilk listelerden bakarak fiyat verdiler,galiba son dakika kampanyası gibi birşey oldu bu note 9 olayı.Note 9 forumuna da yazdım emaar ile telefonda görüştüğümde ve cihazı alırken splazada özellikle amoled yanığını sordular ve kontrol ettiler.Daha önce hiçbir alımımda sormamışlardı.Note 9u sıfır fiyatından fazlaya geri alıyorlar,ya kronik bir ekran sorunu var note 9 un(ki benimkinde hiç sorun yoktu) piyasadan çaktırmadan topluyorlar,ya da başka bir pazar buldular farklı ülkelerden oralarda sıfırlayıp satacaklar.Yoksa note 9 u bu fiyatlara almaları normal değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: headcoach

Evet o konuyu da duydum,farklı şirketlerle çalışıyorlarmış mağazalar geri alımlar için,mesela bir tanesi fixpack.Bu sebepten farklı fiyatlar veriyorlar.Ben alırken bir şirketten 5250 fiyat çıktı,sonra diğer şirketten baktılar 5750 tl olarak aldılar.Muhtemelen siz sorduğunuzda ilk listelerden bakarak fiyat verdiler,galiba son dakika kampanyası gibi birşey oldu bu note 9 olayı.Note 9 forumuna da yazdım emaar ile telefonda görüştüğümde ve cihazı alırken splazada özellikle amoled yanığını sordular ve kontrol ettiler.Daha önce hiçbir alımımda sormamışlardı.Note 9u sıfır fiyatından fazlaya geri alıyorlar,ya kronik bir ekran sorunu var note 9 un(ki benimkinde hiç sorun yoktu) piyasadan çaktırmadan topluyorlar,ya da başka bir pazar buldular farklı ülkelerden oralarda sıfırlayıp satacaklar.Yoksa note 9 u bu fiyatlara almaları normal değil bence.
    kesinlikle haklısınız

• ruf kullanıcısına yanıt
    Baktım orda da yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Emaar in Kadin Muduru sonrada Bagdat Caddesine gecti sonuc batirma sistemini temellerini atmis :/

S9 larda Note9 da hep magdurlar olmustu. Online satislarda da ayrica rezalet idi : Kampanyalarin sartlarini sonradan degistirmesi bitti denilmesi, fiziksel magazalardan alanlara acele etmeyin kampanya suresi var diye magdur olanlar mi desen... Bazi renkleri gec getirilmesi mi desen ...

Samsung sunu koz gibi kullanmakta gozlemlemelerime gore : Belli bir alici grubu icin kampanya ayagina bekletmeye mahkum edilmesi ... Fiziksel Magazalar herzaman en ideali olmustur. Onsiparis esprisi ve ruhunu Samsung Turkiye bir turlu ogrenemedi yillardir da boyle ...

Online Note9 Mavi renk zamaninda alamayanlar asiri gec bekleyenler adiyla bir konu dahi acilmistir saka degil ...

Samsung Turkiye Mobil basindaki Mudur Yardimcisi halen yok vekaleten kendisinden alt mevkideki bir genc gostermelik gorunmektedir ...

Kampanyalari dikkatli takip edin. Sartlari ve aniden degismesi durumlarina karsi da temkinli olmak gerek. SAmsung un fiziksel magazalari ( Dijital Plazalar basta olmak uzere ) diger fiziksel magazalardaki her turlu detay vs teyid ettirin eksik veya degismis bilgilerle magdur olunabilir ornekleri boldur ...
    Hocam ben note 8 alırken, önceleri note 5'e 1600 veriyorlardı, sonraları bugüne özel 1950 dediler o günde almıştım. Beklenen satışa göre kampanya şartları olumlu / olumsuz değişebilir... Keşke note 8 gibi saat verselerdi..i

• quote:

açık mı hocam şuan sanki telefonu alamıyacakmışım gibi hissettim ben pazar günü sipariş geçmeme rağmen bugün arkadaşım başka mağzadan telefonu aldı kullanıyor şaka gibi
    Işte klasik onden verdinmi bir seyi iyiniyetle illaki surunderecekler. Bugun ankarada birkac samsung magazasina uğradım hepsindede kutu kutu s10 plus lar vardi. Sahibindene bile düşmüş. Bu cihazlari veren zaten samsung shop. Neyse gec olsun güç olmasin diyelim

Bende çıkmadı.

• https://www.youtube.com/watch?v=hXbCyIaIyrc&feature=youtu.be

whatsap grubunda bir arkadaş atmış bakın yanış kullanıyor olabilirsiniz
  • saydam330 S kullanıcısına yanıt
    Cihazi kapatip acsaniz ve biraz bekleseniz. Belkide internet kesilip geri gelince alirsiniz.

Sabah kapatıp açtım yarın tekrar denerim,teşekkürler.

• Telefonun hoparlörü harika

• quote:

https://www.youtube.com/watch?v=hXbCyIaIyrc&feature=youtu.be

whatsap grubunda bir arkadaş atmış bakın yanış kullanıyor olabilirsiniz
    Ultrasonic parmak izi tarayıcı ses dalgalarını kullandığı için kısa ve keskin bir şekilde dokunmak gerekiyor tarayıcının bulunduğu kısma Yani ses dalgasının tarayıcıya ulaşması gerekiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTheXx -- 27 Şubat 2019; 0:8:10 >

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.