Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S10E kullanan arkadaşlar ekran sürelerini atabilir mi rica etsem? Bataryanın nasıl bir performans verdiğini görmek istiyorum.
  • Arkadaşlar benim anlamadığım ben bu telefonu almak üzereyim forumdaki bazı arkadaşlar kötü kamera performansına sahib olduğunu söylerken Alp Gürsoy İlkay zaman gibi tarafsız incelemelere baktığım da ki teknoseyir daha gelmedi hepsi çok güzel kalitede olduğunu söylüyor gece çekiminde çamur gibi bir görüntü de yok Allah aşkına fotoğraf kalitesi bu kadar kötü ise dxomarktan 109 puan nasıl alıyor bu kullanan arkadaşlar gerçekten düşüncelerinizi yazar mısınız ona göre S9 plus dan geçeceğim ki bazı arkadaşlar trajikomik dir ama S9 plusun bile gerisinde olduğunu yazmışlar ki bu imkansız zaten portre modunda zar zor cekebiliyorduk gece facia idi resmen bu mod onun dışında harika bir kamerası vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf_yilmaz21 -- 24 Mart 2019; 15:59:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yusuf_yilmaz21 Y kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel kamerası, gönlünüz rahat olsun.. sırf kamerasını görüp alan 3 arkadaşım var..

• Darkimore kullanıcısına yanıt
    S10 da 5850 kulaklık fırsatı dışında aynıyla geldi geçen haftalara göre. Kulaklık fırsatı kacmasaydi alacaktım bende bekleyelim bakalım diğerleri de indirim yapar bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de teknosodan aldım airbuds için nasi basvurucaz bilen var mı
    ?

• Yusuf_yilmaz21 Y kullanıcısına yanıt
    Gönül rahatligi ile alip kullanabilirsiniz. O kamerasini kotuleyen arkadaslar, dugunlerde nisanlarda profesyonel fotograf cekmeye falan calisacak heralde. Adı ustunde cep telefonu bu. Ve bir ceptelefonunun verebilecegi en iyi performansida veriyor zaten. Bir markanin videosu daha kotu ceker, birinin gece performansi iyidir, biri acik havada harikalar yaratir vs. Sonuc olarak gayet guzel, şık ve kamerasida basarili bir telefon.

• E.TAH E kullanıcısına yanıt
    Yeni mi aldınız. Bitti diye biliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5 martta aldım halen yok samsung ne yapmaya çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayunal1996

S10E kullanan arkadaşlar ekran sürelerini atabilir mi rica etsem? Bataryanın nasıl bir performans verdiğini görmek istiyorum.
    s10e kullanan varmıydı burda
  • Hediye gelen Galaxy buds kablosuz kulaklığı isteyen olursa satabilirim . Sadece kutusunu açtım kontrol amaclı..
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Independent16 -- 24 Mart 2019; 17:9:51 >
  • Merhaba arkadaşlar,

S10 Plus'ı mart ayında aldım, Buds içinde kayıt yaptirdim ama halen daha bilgi gelmedi mail olarak, gelmeyen var mı benim gibi mail bilgisi almayan?

Bir de Buds ses kalitesi nasıl ben yüksek sesi çok seviyorum, lg kulakligim var ve son seste ciddi doyurucu.

Yani Samsung kutusunda gelen AKG'nin ses kalitesini ben sevmiyorum, bana kısık ve yetersiz geliyor BUDS da öyle mi AKG DEN iyi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: erayunal1996

S10E kullanan arkadaşlar ekran sürelerini atabilir mi rica etsem? Bataryanın nasıl bir performans verdiğini görmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haliax2028 -- 24 Mart 2019; 17:22:24 >

• Independent16 kullanıcısına yanıt
    Kalite kontrol mü???

• Amen.Ra kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, 

6 aydır gear iconx 2018 kullaniyordum memnundum da, s10+ almam ile buds a geçiş yaptım.1 haftadır da kullanıyorum izlenimlerimi de aktarayım.. 

*iconx e gore bir hayli kucuk ve kesinlikle cok ergonomik kulaga oturması ve uzun süre kullanimda kulağı acıtmaması,bu arada kulaklıklarin genelde oturmadığı bir kulak yapım var:) 

*sarjı iconx gibi gayet yeterli 

*ses kalitesi kesinlikle iconx den daha iyi ve yüksek.Temiz ses veriyor. 

*sarj kutusu iconx den baya bir küçük ve acma kapama daha kolay ve kablosuz sarj özelliği var. 

*dahili hafıza yok buds ta ben iconx de bunu kullanıyordum ama düşününce onu kullanırken bile hep telefonum yanımdaydı yani olmaması su an kullanimimda bir kayıp degil. 

*ses açma kapama parmagini yukari asagi sürtmektense (yanlış basmalara sebep.olabiliyordu muzik durabiliyor sarki atlayabiliyordu)ses dokunup basılı tutmayla açılıp azalıyor bence cok daha kullanışlı olmuş. 

*Sarj süresi iconx e göre anlamlı şekilde daha fazla ve sarj ışıkları yanıltıcı değil,iconx kullananlar ne demek istediğimi anlar:) 

*Ve bence en avantajlı özelliği ise iconx de olan surekli tikanan ve ses kısıklığı sorunu yaratan zar seklinde takilip degistirilen kulaklık filtresi buds ta yok cok ince dışa bombeli metal süzgeçler var ve bunlar sabit,iconx teki ses kısıklığı ve surekli filtre temizliği değiştirme sorunu ortadan kalkmış bu metal filtre ile. 

*terden nemden etkilenmeyen ip sertifikası var buds ta. 

Sonuç olarak benim icin gayet yeterli ki hem bisiklette hem spor salonunda hem de ofiste kullanıyorum aktif olarak..  

Fiyat baya düşük olur şu ara bilginiz olsun kapalı kutu satan çok fazla

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gerçekten içinde kulaklık var mı diye mi kontrol ettin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Gerçekten içinde kulaklık var mı diye mi kontrol ettin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Independent16

Hediye gelen Galaxy buds kablosuz kulaklığı isteyen olursa satabilirim . Sadece kutusunu açtım kontrol amaclı..
    Satcan madem niye açtın. Tel degil ama kulaklik kapali kutu bir çok kisinin tercihidir. Bircok kisi ilk kullanmak ister hijyen acisindan

• logpug33 L kullanıcısına yanıt
    Ya kulak kiri varsa??

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.