Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ön kamerayı ve arka kameranın canlı odak kamerasını hiç beğenmedim. Konu umarım yazılımsaldır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Mate 20 pro nun resmi whatsappdan attım kendime bu yüzden kalitesi dahada düştü buna rağmen sonuçlar ,

mate tokat manyağı yapmış :) bu kadar fark beklemiyordum.

• Ben HDR'ı kapattım kumlanma göremiyorum şuan.
  • Arkadaşlar 2 konuda yardım lazım.

1.Rehber kısmında Sık Kullanılanlar gibi birşey yok. Önceki telefonumda vardı. Burada da böyle bişey yapmak mümkün mü?

2.Sağa çekince Bixby geliyor biliyorsunuz. Onu kamera veya başka bişeyle değiştirme şansımız yok mu ekstra bir uygulamaya ihtiyaç duymadan?

Teşekkürler.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Sanırım p30 beklenmeli. Sorunsuz ekran, 40w super sarj ve herzaman ki gibi iyi kameralarla gelirse s10 satışlarınıda etkiler.S10+ mate 20 pro kadar mutlu etmedi beni şimdilik. umarım güncelleme ile düzeltirler herşeyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saitates kullanıcısına yanıt
    Eğer ki P30 da video işini halledebilirlerse tam olmuş derim o cihaz , şimdi doğruya doğru huaweide video işinde çok kötü
  • Batarya çabuk tükeniyorsa önce google play den cpu spy'ı indirin.
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]Ekran kapalı telefonu kullanmadan bekle (Derin Uyku) Deep sleep süresi çok az ise Ayarlar/Genel Yönetim/Sıfırla ya girin. En üstteki Fabrika ayarlarına dön (sadece ayarları sıfırlar), Ağ Ayarlarını Sıfırla, Erişilebilirlik Ayarlarını Sıfırla bu üç seçeneği sıfırlayın. NOT : SAKIN EN ALTTAKİ FABRİKA AYARLARINA SIFIRLAMAYIN BİLGİLERİNİZİ KAYBEDERSİNİZ.

Xda forumda konusu var telefon derin uykuya girmediği için beklemede çok şarj yiyor. Beklemede CPU 442MHZ hızında arka planda çalışıyor. Bu yazdıklarımı yaptıktan sonra batarya performansı daha da düzeldi. Sizlere de tavsiye ederim.
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Vide kötü değil.rezalet:)) bence bu sefer düzeltecekler video işini.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

iPhonedo bey inceleme yapmış
    İzledim tamamını, bence muhteşem inceleme olmuş. Hele Pixel dilloluğu yapanları yerin dibine batırmış :))

Bu arada smart denilen troll arkadaşı engelledim, mesajlarını görmüyorum, büyük rahatlık. Herkese tavsiye ederim. İçine etmiş hakkaten konunun, böyle olunca okumak kolaylaştı, insanın sinirini bozmuyor.

• aunsalg82 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Sık kullanılanlar Telefon uygulamasının içine girdiğinizde Kişilerde en üstte çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aunsalg82

İzledim tamamını, bence muhteşem inceleme olmuş. Hele Pixel dilloluğu yapanları yerin dibine batırmış :))

Bu arada smart denilen troll arkadaşı engelledim, mesajlarını görmüyorum, büyük rahatlık. Herkese tavsiye ederim. İçine etmiş hakkaten konunun, böyle olunca okumak kolaylaştı, insanın sinirini bozmuyor.

Alıntıları Göster
    çok büyük bir hata yapmışsınız engellemekle Türkiyenin bilirkişisi kendisi :) herşeyi en iyi o bilir allah ailesine sabır versin.
  • Bu arada kamerayla ilgili eleştirileri de çok anlamadım ben.
    Acaba bazı kişilerde mi problem var?
    Benimkinin kamerasını görüp S10+ almaya karar veren çok arkadaşım var.
  • Beyler bugun bir sey farkettim. Uygulamayi kapatmamiza ragmen hatta uygulama penceresinde calisan uygulama sıfır iken arka planda uygulama calismakta. Ozellikle samsungun kendi uygulamalari bunu yapiyor. Ornegin muzik oynatıcısı browser vs.

• saitates kullanıcısına yanıt
    Huawenin gpusu nasıl.
    Incelemesi var mi

• Emirism kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Benimki böyle. Sık kullanılanlar görmüyorum.Acaba biryerden açmak mı lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirism

Bu arada kamerayla ilgili eleştirileri de çok anlamadım ben.
    Acaba bazı kişilerde mi problem var?
    Benimkinin kamerasını görüp S10+ almaya karar veren çok arkadaşım var.
    Iphonedoda anlatmış. Cok kamera iyi cekim degildir. Bir kamera koy adam akilli o yeter. Misal arka uc kameradan kimisi iyi kimisi kotu cekiyor. Birde akilli kamera ozellikleri renk dogrulugunu bozuyor.

• Emirism kullanıcısına yanıt
    Eleştiri sayılmaz pek bir önceki sayfada karşılaştırma attım dün çektiğim , su an için dusuk ısık koşullarında bariz kötü , yazılımsal bir sorunu var , xda da ki konuya bakarsanız herkes hemfikir su an s9+ danda İphone 8 dende kötü resim çekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Huawenin gpusu nasıl.
    Incelemesi var mi
    Samsung'dan bile kotu MaliG76 Exynos 9820 ile ayni fakat kirindekinde dusuk cekirdek yuksek hiz throttle'a giriyor direk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Mate 20 pro nun resmi whatsappdan attım kendime bu yüzden kalitesi dahada düştü buna rağmen sonuçlar ,

mate 20 pro daha iyi çekmiş .s10 plus işi çok zor fotoğraf konusunda.

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.