Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
170
Favori
370.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yaman1906

Beta2 'yi nasıl yükledin bende zip dosyasını görmedi recovery modda
    sdcard dan yükledim sıkıntı cikarmadi. 32 lik benim fat32 galiba bicimi ondan sorun vermemis olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maestrosdt kullanıcısına yanıt
    Ama ben ilk android beta 1 kurulumunuz aynı şekilde aynı karttan yaptım şimdi görmedi beta2 'yi anlamadım valla wipe felan yaptın mı kurulumdan önce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de beta1'i sd kart ile yüklemiştim bu kez olmadı. ADB yöntemiyle ya da sd kartı bilgisayarda fat32 ile formatlayarak yapmak gerekiyor. Yine de sd kartı görmeyebiliyormuş. Bu arada görmediği şey update dosyası değil sd kartı mount edemiyor tümden.

• Wipe cache yaptım sadece, onun haricinde başka birşey yapmadım. adb ile kurulum yapmış sorun yaşayanlar xda'dan.
  • Note 9 en son güncelleme 1 kasım mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Ben de beta1'i sd kart ile yüklemiştim bu kez olmadı. ADB yöntemiyle ya da sd kartı bilgisayarda fat32 ile formatlayarak yapmak gerekiyor. Yine de sd kartı görmeyebiliyormuş. Bu arada görmediği şey update dosyası değil sd kartı mount edemiyor tümden.
    Tabletteki hafıza kartını telefona takıp zip dosyasını yükledim bu sefer gördü ve şu anda yüklüyor

NOT:Yükledi ve şu anda açıldı,herhangi bir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 13 Aralık 2018; 11:55:32 >
  • SF01 S kullanıcısına yanıt
    Bende de bazen oluyor,daha sonra gözüküyor galeride.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maestrosdt kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Swiftkey kullanıyorum. Sizin için Samsung klavyeye geçmeye çalıştım ama menüsü açılmadı. Bug dolu beta sürümleri maalesef. Yine de ekliyorum. Eğer Samsung klavyeye dönebilirsem onu da yüklerim.

Edit: Yaptım Samsung klavyede sizinki gibi boşluk var.

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]
    Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carman1tr -- 13 Aralık 2018; 13:25:23 >

• Arkadaşlar ben bu zip dosyasını görmeme olayını şöyle çözdüm evde eski bir 16 gb sd kart vardı önce sd kartı biçimlendirip sonra içine update.zip dosyasını attım sıkıntı olmadan yükledim.Daha önce kendi kartıma ve oğlumun kartına denemelerim biçimlendirmeden direk içine atarak çözüm olmadı anca yukarıdaki şekilde yükleyebildim eğer yedek hafıza kartınız yoksa bilgisayara kendi kartınızın içindeki dosyaları yedekledikten sonra biçimlendirip update.zip yükledikten sonra tekrar dosyalarınızı geri yüklemeniz kolay gelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

• carman1tr kullanıcısına yanıt
    Acaba daha rahat yazmak için mi böyle yapmışlar.Tutarken kolaylık sağlıyor ama yazı yazılacak alanı çok küçültüyor böyle olunca da.
  • Güven5334 G kullanıcısına yanıt
    aynen.

• Tesekkurler

• Beyler sorular soruyoruz ama cevap veren yok. Yine soralim. Netflix te videolar karanlik oynatiliyor varmi bir çözümü. Arti olarak arabanin yada tvnin ekranina kablo ile netflix goruntu yansimiyor yapabilen varmi.

• Arkadaşlar malesef tüm denemelerim başarısız sonuçlandı kılıf ve ekran koruyucu önerileriniz varmı??
  • mk41 kullanıcısına yanıt
    Biçimlendirdim yine de olmadı, ilk beta yi yüklerken update dosyasını bu bellekten yüklemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnytkyz -- 13 Aralık 2018; 17:29:57 >
  • Deniz kullanıcısına yanıt
    edge ekranlara wrapsol full body den başkası olmaz
    S 8 de ekran koruyucudan dilim çok yandı. Note 9 u led view kılıf ile kullanıyorum. Ekran koruyucu yok telefonda.

Spigen Thin Fit 360

Hem görüntü hem koruma olarak çok memnunum.

• caneryendi C kullanıcısına yanıt
    Bal gibi de var araştırın biraz. Uv jel ile kür edilen ortası da yapışan edge ekranı kaplayan kılıf takılınca çıkmayan kırılmaz cam.

• 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.