Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
170
Favori
370.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]
  • carman1tr kullanıcısına yanıt
    4GB güncelleme mi gelmiş?

EDİT: 65.79MB güncelleme gelmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 15 Kasım 2018; 17:2:45 >
  • Bugün dün bahsettiğim dostumla görüştüm. Uygun bir fiyata Note 9’u verecek kendi telefonumun üzerine 1000 TL vereceğim sadece ancak garantisi olmayacak. Arabistan veyahut Dubai cihazı olacak. Daha önce hiç bu şekilde telefon kullanmadım. Bazı kişiler yurt dışı Android cihazlarda Türkçe kurulum dahi yapılsa bazı widgetlar değişmiyor diyorlar onun yanında güncelleme konusunda bir sıkıntı yaşanır mı? Bu sorularıma cevap verirseniz sevinirim. Eğer belli başlı sorunlar varsa paraya kıyıp Türkiye garantili alacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tema dükkanında uyarı geliyor, bundan sonra ücretsiz temalar ,14 gün denemeden sonra silinecekmiş.

Ne saçma iş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam amazondan alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam kontrol amaçlı niye açılsın ;) Büyük ihtimalle ya geri iade cihazdır ya da başka bir durum var. HB ye güvenmeyin derim aktıflestırılmıs iphone sattığını bilirim forumdan bir arkadaşa.
    Kontrol amaçlı açılıyor derken kutuyu açıp tekrar kapatıyorlar anlamında dedim. Hepsiburada ve N11’de böyle şikayetler olmuş. Güvenilmez diyorsanız hepsiburadaya bulaşmayalım o zaman. Az önce Mate 20 Pro’yu test etme imkanım oldu o gerçekten çok iyi cihaz olmuş ama bazı işleri çok iyi bazı işleri çok kötü yapan bir cihaz. Note 9 ise herşeyi ortalamın üzerinde yapan bir cihaz hal böyle olunca yine Note 9 tercih edeceğim.

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Çok güzel bir tespit ;) Note 9 totalde çok iyi bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Çok güzel bir tespit ;) Note 9 totalde çok iyi bir cihaz
    Rica ederim. Ayrıca bugün çok iyi bir cihaz olarak görünebilir ama zaman geçtikçe göreceksiniz algısı değişecek. Ama bu iPhone’larda ve Samsung’un S ve Note serisinde böyle olmuyor. Bugün Note 8 dahi hala çok iyi bir cihaz.

Yukarıda da yazdım bugün telefon getiren dostumla görüştüm kendisi Note 9’un Arabasitan ya da Dubai cihazı olacağını söyledi. Sadece 1000 ile 1500 TL fark ile bana verebilir. Ancak kendisine de araştırmasını söyledim burada sorayım tekrar bazı yerlerde yurt dışından alınan Android cihazlarda Türkçe kurulum yapılsa dahi menüde veya widgetlarda Türkçe olmuyor şikayeti okudum onun yanında güncelleme alır mı bu cihaz buradayken onu da merak ediyorum. Çünkü zamanında bir arkadaşım Amerika’dan Note 3 getirmişti ve güncelleme alamamıştı.

Bugünde mağazalarda Note 9 fiyatları arttı ya parayı önemseyip rahatıma bakacağım ya da 1000 1500 lira farkla aman ne olacak deyip Note 9 alacağım siz ve diğer arkadaşlar ne düşünüyor bu konuda.

Bu arada Note 9 aldığımda geniş bir deneyim yazısı yazacağım. İPhone ile karşılaştırmalı olarakta iki ekositemi değerlendireceğim bu tarz soruları olan arkadaşlarada duyurum olsun naçizane.

• quote:

Orijinalden alıntı: slmessi

Samsung un yeni uygulaması navstar sanırım goodlock uygulamalarına eklenmiş ve ilk sürümü henüz.

Navigasyon tuşlarında özelleştirme imkanı sunuyor.Tuslarin şekillerini değiştirme,yeni tuşlar ekleme,tuşları sağa sola yaslama gibi.

Bu da link:
    https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-navstar/navstar-1-0-00-5-release/navstar-1-0-00-5-android-apk-download/
    yükledim note 9 da menüye gelmedi simge si

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Ben Android cihazlarda yurt dışı olayına sıcak bakmıyorum. (Pıxel dışında). Kafamın rahat olması en güzeli. ;) Yalnız pahalı alıp alısamamanız durumunda çok zarar etmenizi istemem. Keşke deneyımleme şansınız olsa öyle karar verbılsenız.

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Hocam simge menüye gelmiyor.Bu nedenle Nova Launcher uygulamasını kurun(launcher değişmesi gerekmiyor).Sadece widget bölümünden nova launcher e girin.Etkinlikler seçeneğine basılı tutarak navstar uygulamasını bulup kısayolunu oluşturun.Sonrasinda uygulamayı kullanabilirsiniz

• Neden snapdragon lu ve çift simli cihazlar Türkiye garantili gelmiyor acaba.

• Beyler ana ekrana çift tıklayarak uyutma ve kapalıyken ekrana çift tıklayarak uyandırma varmı. Birde acar açmaz depolama bilgilerine baktım 48 gb kullanıyor sistem.bu fazla değil mi

• Arkadaşlar cihazınızın üretim tarihi nedir? Samsung info programı ile bakar mısınız. Benim telefon 11.07.2018. Yanı tanıtımdan önce.

• quote:

Hocam simge menüye gelmiyor.Bu nedenle Nova Launcher uygulamasını kurun(launcher değişmesi gerekmiyor).Sadece widget bölümünden nova launcher e girin.Etkinlikler seçeneğine basılı tutarak navstar uygulamasını bulup kısayolunu oluşturun.Sonrasinda uygulamayı kullanabilirsiniz
    teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: KeanuReeves

Arkadaşlar cihazınızın üretim tarihi nedir? Samsung info programı ile bakar mısınız. Benim telefon 11.07.2018. Yanı tanıtımdan önce.
    n11 shubuo san aldım 4850 ye mal ettim mavi renk

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Beyler ana ekrana çift tıklayarak uyutma ve kapalıyken ekrana çift tıklayarak uyandırma varmı. Birde acar açmaz depolama bilgilerine baktım 48 gb kullanıyor sistem.bu fazla değil mi
    bende herşey yüklü olduğu halde 20 gb kullanıyor yanlışınız olmasın.

• quote:

Samsung un yeni uygulaması navstar sanırım goodlock uygulamalarına eklenmiş ve ilk sürümü henüz.

Navigasyon tuşlarında özelleştirme imkanı sunuyor.Tuslarin şekillerini değiştirme,yeni tuşlar ekleme,tuşları sağa sola yaslama gibi.

Bu da link:
    https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-navstar/navstar-1-0-00-5-release/navstar-1-0-00-5-android-apk-download/
    süper bir uygulama ne kadar teşekkür etsem az valla. çok teşekkürler nav bar

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] süper oldu

• Arkadaşlar cevap vermemişsiniz bir yerde bulamadım amazondan note 9 512 gb sipariş vermek istiyorum 5900 tl gözüküyor ve satıcı Amazon.com.tr sizde alınır mı amazondan güvenilir mi ve hiç açılmamış 0 ürün mu yollarlar

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Bende n11 den aldım o fiyata. Benimki siyah. Daha yeniler varmı ki

• 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.