Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
170
Favori
370.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bunlar ne demek hangisini seçmeliyiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zone ekran koruyuc berbat otesi dokunmatigi mahvetti spigen neoflex aldik o da kaleme engel oluyor spigen daha cam gelmemiş buff marka nasıldır acaba yorum yapabilcek opan var mi yada başka marka önerisi yapabilecek yapabilecek var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Fotoğrafını çekip paylaşma şansınız var mı hocam? Çünkü bugün ben de aldım. Bakalım ben de ne olacak?
    Bende aldim zone berbat otesi dokunmatigi mahvetti spigen neoflex aldik o da kaleme engel oluyor spigen daha cam gelmemiş buff marka nasıldır acaba yorum yapabilcek opan var mi yada başka marka önerisi yapabilecek yapabilecek var mi

• vasel kullanıcısına yanıt
    Hocam ben dün aldım Zore ve şu an gayet iyi bir ürün. Dokunmatikte hiç bir problem yok. Resimlerini de paylaştım, aldığım ürünün modelini de.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Bu deskpad sadece bilgisayara mı bağlıyor ne yapıyor yani. ben kulaklık seçeceğim gibi.
  • https://shop.samsung.com/tr/Note9-aksesuar-paketi buraya girip formu başarılı bir şekilde dolduran var mı?

• Arkadaşlar samsungun kendi launcherinde oluyor, ama nova launcherde ayarını bulamadım ana ekranı nasıl yatay yapabilirim

Birde note 9 alınca aksesuar kampanyasına katılabiliyorum sizce, Level U Bluetooth Kulaklık mı Dex Pad Multimedia istasyonunumu seçiyim tavsiyeniz varmı
    https://shop.samsung.com/tr/Note9-aksesuar-paketi

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Hocam ben dün aldım Zore ve şu an gayet iyi bir ürün. Dokunmatikte hiç bir problem yok. Resimlerini de paylaştım, aldığım ürünün modelini de.
    Bilemiyorum biz uyguladık ondan sonra adama iade ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: EnDiViT

Arkadaşlar samsungun kendi launcherinde oluyor, ama nova launcherde ayarını bulamadım ana ekranı nasıl yatay yapabilirim

Birde note 9 alınca aksesuar kampanyasına katılabiliyorum sizce, Level U Bluetooth Kulaklık mı Dex Pad Multimedia istasyonunumu seçiyim tavsiyeniz varmı
    https://shop.samsung.com/tr/Note9-aksesuar-paketi

Teşekkürler
    Samsung bu kampanya işinin iyice suyunu çıkardı İcon x için 20 gündür haber yok bırakın onu yeni alanlara verecekleri hediyeler için dikkat eden oldumu bilmiyorum ama kampanya onayından sonra 90 gün içerisinde gönderilecek diyor en az 4 ay sürer hediyelerin gelmesi onayı 1 ay sürüyorsa siz düşünün artık

• silversmith S kullanıcısına yanıt
    Telefonun sağ kısmındaki görülen tum toz vs camın altından girdi ve cikarma şansı yok. Hakkını yemeyeyim edge kisimlarini büyük oranda kapatıyor fakat bi yerlerde yapışma sıkıntısı oluyor.

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

• Ben kılıf kullanmadığım için arka+ön film deneyeceğim ( fiyatları da çok pahalı olmadığı için en kötü deneme yanılma yaparım). Bulabildiğim fena durmayan " bestsuit full body " sitelerde 40 lira gibi bir fiyatı var deneyen vardır belki yorumlarsa sevinirim.
  • Arkadaşlar aranızda Iphone X kullanıp Note9 a geçen var mı? Bu aralar geçmeyi düşünüyorum ama hayatımda hiç android telefon kullanmadım. Artılarıyla eksileriyle yorumlarınızı bekliyorum.

• Ho0k kullanıcısına yanıt
    Hocam, ben ileride bu cam filmini kılıfı çıkarıp kullanacağım. Resmen telefonlar çöpe bürünüyor bu tür şeylerle ama yapacak bir şey yok.
  • Aratorn Oglu Aragorn kullanıcısına yanıt
    Ben geçtim hocam. Ama sizin aksine benim X deneyimim kısa sürdü. Android başka Note 9 ise Android dünyasının liderlerinden. Kalem gerçekten çok işlevsel. Siz olmazsa merak ettiklerinizi sorun ben cevaplayayım.
  • Apple Fanboy X A kullanıcısına yanıt
    bir kere bu olayın gerçekliği belirsiz? kaldıki böyle bir şey yaşanmış olsa bile içeriği sebebi gerçekten telefon ile alakalı olup olmadığı kesinleşmişmi hayır! bir karalama kampanyası amaçlanarak kullanıcı hatası yada bir çeşit kurgu ile ortaya cıkıp çıkmadığı ne malum ? ayrıca dünya yüzeyinde seri üretim yapılıp milyonlarca adet üretilen ve bütün dünyaya pazarlanan ürünlerde istastistik olarak bir takım hatalı ürünlerin yanlış çalışan arzalanan ürünlerin olabileceği zaten kabul edilir ve teknik servis dediğimiz şeyde zaten bu tarz şeyler olduğu zaman müdahale tamirat yada değişim yapılsın diye ortaya çıkmış bir şeydir. şöyle söyleyeyim messi ronaldo dünyanın en iyi ve en kolay gol atan futbolcuları ama ben ikisininde gol kaçırdığı ne maçları izledim. şimdi o maçlara bakarak kötü futbolcu gol atamaz bunlar sahadan çekerler ikisinide diyebilirmiyiz. dünyada bütün sektörlerde bütün marka ve modellerde mesela mercedes bosch gibi alanında en iyi olan markaların bile seri üretim bazı ürünlerinde bir takım sıkıntılar cıkabilir tüketicide bu olduğu zaman yetkili servise yada teknik servise gider işini halleder. münferit yaşanan olaylar her marka ve her ürün için sözkonusu olabilirken bunlar üzerinden genel yorumlar yapmak algı yaratmaktan öteye gitmezz ve art niyetlidir.
    amerikanın uzakdoğu ve çin pazarı ile ilgili kaygısı hatta müdahale ve kısıtlamaları ortada iken,amerikanın başta apple gibi amerikan ürünlerinin yaşadığı sıkıntıları örtbas etmek sonrada bu markaları öne çıkarmak için çırpındığı ortamda bu olayların ne tesadüfki hep amerikada ortaya çıkması çok ilginç değil mi? lütfen mantıklı olun güldürmeyin !

• silversmith S kullanıcısına yanıt
    Benim için X te en kullanışlı özellik uygulamalar arasında tek dokunuşla geçebilme özelliği, genelde telefonu iş için kullanıyorum. Pages uygulamasından kira kontratı satış sözleşmesi falan hazırlarım, note9 un kalemi belki burada faydalı olabilir diye düşünüyorum. Iphone kamerasının doğallığını seviyorum samsung telefonlardaki o makyaj ayarı falan bana çok yapmacık geliyor. Oyun pubg dışında pek oynamam performansı güzel ama 20-25 dk dan sonra ekran parlaklığını düşürüyor iphone, note 9 da nasıldır bilmiyorum. Siz geçtikten sonra nelerden memnun kaldınız veya kalmadınız bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vasel kullanıcısına yanıt
    bende neo flex aldım bir kaç gün oldu ve 2. gün de bütün kabarcıklı yerleri kendi kendine düzeldi çok da güzel oldu .ekranın siyah tonu olmak üzere herhangi bir ton farkı yaratmadı. dokunmatik hassasiyetini arttırmadım bile .aynı şekilde kalemle kullanımda da sıkıntı olmadı.
  • Merhaba

Note 8 kullanıyorum 8 aydan buyana. ve hepsiburada dan ithalatçı garantili almıştım. ithalatçı garantili hem çok daha ucuza geliyor ve Snapdragon işlemcili, dual sim, radio, ve quickharge ( diğer androidlerde daha çok bulunan ) özellikleri ile geldiği için bana ben ithalatçı garantili alıyordum.

fakat note 9 çıkalı neredeyse ay ı geçti, hiç bir yerde ithalatçı garantili yani USA & China telefonu satılmıyor. sebebini bilen varmı ?
  • BRAVEHEARTH1977 B kullanıcısına yanıt
    Olumlu yorumlardan sonra tam alacaktım, fiyatını 75 TL.ye çıkardılar Spigen çok oynuyor fiyatlarla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRAVEHEARTH1977

bende neo flex aldım bir kaç gün oldu ve 2. gün de bütün kabarcıklı yerleri kendi kendine düzeldi çok da güzel oldu .ekranın siyah tonu olmak üzere herhangi bir ton farkı yaratmadı. dokunmatik hassasiyetini arttırmadım bile .aynı şekilde kalemle kullanımda da sıkıntı olmadı.
    Bende 3 gündür neo flexi kullanıyorum ama hoşuma gitmeyen bir durum var ekran bazen yapış yapış oluyor kayganlık yok denecek kadar az uygulamayı çok dikkatli yaptım her yeri çok iyi yapıştı uygulamada problem yok misal telefonu cebimden çıkarıyorum tozlar yapışmış oluyor sürekli nemli bezle temizlemek zorunda kalıyorum gözlük beziyle dahi zor temizleniyor illaki nemli bir bez ile silmek gerekiyor görüntü süper ekranda birşey yokmuş gibi her kılıfla kullanıyorum herhangi biryerinde kalkma olmadı ama kayganlık yok maalesef şu an için en iyi koruyucu diyebilirim şu dome glass ucuz olsa keşke

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.