Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
170
Favori
370.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok enteresan.
    Bir Samsung un pil kullanım verilerini de paylaşabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Peki EDGE kenarlara tam olarak yapışıyor mu?
    Hava alıyor mu oralardan?
    EDGE ekranlarda bu sorun oluyor genelde?
    90% oranında tam olarak yapışıyor diyebilirim.. 10% bi boşluk var gibi elimle yoklayınca anliyorum onuda ama problem yaratmıyor kesinlikle. Görüntüde de hiçbir problem yok. Sadece birdaha yapacak olsam daha iyi yapışması için fön makinesi ile önce ekranı ve koruyucuyu ayrı ayrı ısıtıp öyle yapıştırıp biraz daha baskı uygularım. O şekilde daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Ama bu haliylede hiçbir problem yok ısıtmadan direk temizleyip yapıştırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    kullanım verileri ve şarzın düşüş hızı

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montaj34 -- 29 Aralık 2018; 15:14:1 >

• Arkadaşım mi max 3 aldı telefon çok iyi gidiyor bataryası note 9 a göre hayran kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradaisu. -- 29 Aralık 2018; 17:54:27 >
  • montaj34 kullanıcısına yanıt
    Samsung un orjinal verilerini kast etmiştim ama.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirism -- 29 Aralık 2018; 17:53:57 >
  • JeveLry kullanıcısına yanıt
    bu konu hakkında yardımcı olabilcek varmıdır bir kaç sorum daha olucak yardımcı olabilirseniz

1:Pro Modda çekilen fotoğraf raw modda kaydedilior bu ne işimize yarar otomatik modda kaydedilmiyor ?

2-Kamera Kısmında Tam Görünüm ne zaman hangi tür fotoğraflarda kullanılınır örneğin canlı odak çekim yaparkenmi yoksa manzara resmi çekerken mi ?

3-kamera ayarları bolumunde 18.5:9 7.2 mp olarak ayarlı 4:3 12 mp olarak ayarlasak daha iyi değilmi biri 4032x1960 diğeri ise 4032x3020 ne fark var bunların tam görünüme alınca kamerayı 18.5:9 a düşüyor tam görünümden çıkarınca ise 4:3 12 mp olarak değişiyor
  • Sevgili arkadaşlar Note 9 dan önce telefon çağrılarını kaydeden programlar, şimdi karşı tarafın sesini yok ederek kaydediyor. Total Recall adlı programla sorunu çözdüm. Ancak bu program ücretli oluğu için reklamla telefonu kastı. Çağrı kaydedeceğim ücrertsiz bir uygulma bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOKHANCEVIK

Sevgili arkadaşlar Note 9 dan önce telefon çağrılarını kaydeden programlar, şimdi karşı tarafın sesini yok ederek kaydediyor. Total Recall adlı programla sorunu çözdüm. Ancak bu program ücretli oluğu için reklamla telefonu kastı. Çağrı kaydedeceğim ücrertsiz bir uygulma bilen var mı?
    Call Recorder - SKVALEX

googleplayde var. ücretsiz değil ama note 3 telefonumdan beri kullanıyordum. note 9 a tam uyumlu . tavsiye ederim. gelen - giden ses sorunu yok. şifre ile programa girilebiliyor. istersen parmak izi ile de girebiliyorsun programa.
  • MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    S9+ yerine note 9 aldım 900 TL farkla ama...

• Note9 pie yükleyenlere sorum olacak. Kilit ekranına el feneri kısayolu atanabiliyor mu deneyebilirler ? Ekranı kaldır, ekran uyansın ve feneri aç yapılabiliyor mu yani?

• Arkadaşlar ön selfi kamerasını açıyorum 10-15 sn bulanık Bi görüntü geliyor sonra netleşiyor sizde böyle bir durum varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JeveLry kullanıcısına yanıt
    Diğer şıkları bilmem ama 1 numara hakkında bildiğimi söyleyim. Raw özellikle dsl tipi fotoğraf makinalar ında kullanılan ham halde foto çekimi. Üzerinde photoshoap gibi uygulamalarla istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz. Şöyle düşünün dvr cdler vardır birde dvdrw yani yeniden yazılabilir cdler vardır. Dvdr de yazdığınız veriyi kapatırsınız ve artık üzerine birşey yazamazsın dvdrw de ise istediğiniz zaman değişim yaparsınız bu Raw da buna benzer birşey.

• Ort. Güç tasarruf modunda arka planda veri kullanimina izin ver dememe rağmen sadece wifi de iken whatsapp bildirimleri ve bazı bildirimler gelmiyor. Mobil veride geliyor. Bir türlü çözemedim bunu. Bildirim ancak uygulamayı açınca geliyor. Bilen var mıdır sebebini ?

• Arkadaşlar bu ekran yanmaları olayından biraz tırstığım için ekran parlaklığını hiç sona kadar açmıyorum. ekran çözünürlüğü de FHD+'ta WQHD+'ta kullanmak sorun teşkil eder mi? bu yanma muhabbeti biraz aklımı kurcalıyor.
  • Kısayol olarak sadece uygulama atanabiliyor. Belki başka bir el feneri uygulaması yüklenerek o atanabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi süredir ekran modu wqhd ekran parlaklığı da otomatikte bir sorun oluşmadı sadece sarj süresi biraz kısalıyor.

bu şekilde 5 saat ekran süresi veriyor gün içi eve gelene kadar bana yettiği için bu şekilde kullanmayı tercih ediyorum.

• EnDiViT kullanıcısına yanıt
    Hayır yok. Öyle bi durumun olmaması gerek cihazı sıfırlayın düzelmediyse garantiye gönderin bence.

• Ben hep Wqhd kullanıyorum. Bu telefonun en büyük özelliği ekranı zaten. Ekranı hakkıyla kullanmadıktan sonra ne önemi varki Note 9 almanın. Iphone x ile devam ederdim. Youtube dan video açınca diğer telefonlar Note9 un yanında Tüplü televizyon gibi kalıyor. Özellikle ipx,xs max.. Mate20 pro da samsungdaki parlaklığı ve canlılığı veremiyor 4k videolarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 30 Aralık 2018; 9:4:26 >
  • Yani. Şarj 2 saat fazla gitsin diye bu ekrandan mahrum bırakmam kendimi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kullanım senaryolarıma göre bu telefonun bir eksikliğini görmedim. 4 aydır kullanıyorum. Bir de HTC One MAX'tan kamera harici çok memnun kalmıştım. Umarım böyle gider.
  • 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.