Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] ♣Android 10 Beta 3 e direk gecis, Turkiye cihaz kurulum talimatiyla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Isfahan, LiveAndDieOnThisDay, dhüngör Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
15.845
Cevap
225
Favori
34.857
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] ♣Android 10 Beta 3 e direk gecis, Turkiye cihaz kurulum talimatiyla
Giriş
    690 Mesaj

Ben iPhone X den geçtim dostum. Batarya olarak gerçekten insan çok rahatlıyor. Ayrıca bir aparat almadan hızlı şarj olayı mükemmel. Tek el kullanımı biraz zor ama saç baş yolduracak cinsten değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Barthemana kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13426 Mesaj

Bu tur olaylar profesyonel kameralarda bile gorulmektedir. Camin yapisi geregi ... Lens Flare denir ...

http://www.wikizeroo.net/index.php?q=aHR0cHM6Ly9lbi53aWtpcGVkaWEub3JnL3dpa2kvTGVuc19mbGFyZQ

Lens Hood denen aparatlar bu olayi ciddi oranda azaltmaktadir keza profesyonel kameralarda bu aparat vardir.

Telefonlarda da vardir kilifla beraber monte edilebilenleri de vardir ya da kilifsiz direk telefona da sabitlenenleri vardir ekstra ozel lensleri de olmakta bu tur parcalarda .

Apple larda cogunda cok kaliteli dayanikli safir cam olmasa da onlarda da safir materyalinin kendisine has dezaavantajlari mavimsi flare ler filan ayrica gorulmektedir ...

Kisacasi sirf bu durum yuzunden baska bir cihaz almak istersen de suan icin oyle bir cihaz yok :/ ...
    |
    |
    Paradaisu. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    19 Mesaj

Hocam kısaca mevcut experience arayüzünden ne gibi farkları var, ne gibi avantajları var, özetleyebilirmisiniz.

|
    |
    grolof kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1579 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ekrem_6655

Arkadaşlar hakem daha önce haziran 2018 de almış olduğum s9+ telefonumu hakem heyeti kararına istinaden değiştirdim. Yalnız değişim şu şekilde oldu; 900 TL fiyat farkı vererek note 9 aldım. Şimdi sorum şu; bana sadece 900 TL alındığına dair servis fişi verildi, yeni bir fatura düzenlenmedi ama benim merak ettiğim garanti suresi ne zaman başlar? Kanunda birebir değişimde ilk alınan ürünün faturası geçerlidir diyor. Tamam ama ben fiyat farkı vererek başka bir telefon aldım bu durumda son alınma tarihi değil midir garanti başlangıcı? Ayrıca burada Samsung fatura kesmeyerek vergi kaçırmış midir?
    Hayır başka cihaz satın almadınız cihazı değiştirdiniz, Samsung vergi kaçırmadı çünkü s9’unuzu alırken zaten vergisini verdi Samsung.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

çok enteresan.
    Bir Samsung un pil kullanım verilerini de paylaşabilir misiniz
    |
    |
    montaj34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ffrisby

Peki EDGE kenarlara tam olarak yapışıyor mu?
    Hava alıyor mu oralardan?
    EDGE ekranlarda bu sorun oluyor genelde?
    90% oranında tam olarak yapışıyor diyebilirim.. 10% bi boşluk var gibi elimle yoklayınca anliyorum onuda ama problem yaratmıyor kesinlikle. Görüntüde de hiçbir problem yok. Sadece birdaha yapacak olsam daha iyi yapışması için fön makinesi ile önce ekranı ve koruyucuyu ayrı ayrı ısıtıp öyle yapıştırıp biraz daha baskı uygularım. O şekilde daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Ama bu haliylede hiçbir problem yok ısıtmadan direk temizleyip yapıştırdım.

|
    |

kullanım verileri ve şarzın düşüş hızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montaj34 -- 29 Aralık 2018; 15:14:1 >
    |
    |
    Emirism kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradaisu. -- 29 Aralık 2018; 17:54:27 >
    |
    |

Fikirler Ölmez....
  • Yarbay
    2380 Mesaj

Samsung un orjinal verilerini kast etmiştim ama.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirism -- 29 Aralık 2018; 17:53:57 >
    |
    |
    montaj34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu konu hakkında yardımcı olabilcek varmıdır bir kaç sorum daha olucak yardımcı olabilirseniz

1:Pro Modda çekilen fotoğraf raw modda kaydedilior bu ne işimize yarar otomatik modda kaydedilmiyor ?

2-Kamera Kısmında Tam Görünüm ne zaman hangi tür fotoğraflarda kullanılınır örneğin canlı odak çekim yaparkenmi yoksa manzara resmi çekerken mi ?

3-kamera ayarları bolumunde 18.5:9 7.2 mp olarak ayarlı 4:3 12 mp olarak ayarlasak daha iyi değilmi biri 4032x1960 diğeri ise 4032x3020 ne fark var bunların tam görünüme alınca kamerayı 18.5:9 a düşüyor tam görünümden çıkarınca ise 4:3 12 mp olarak değişiyor
    |
    |
    JeveLry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sevgili arkadaşlar Note 9 dan önce telefon çağrılarını kaydeden programlar, şimdi karşı tarafın sesini yok ederek kaydediyor. Total Recall adlı programla sorunu çözdüm. Ancak bu program ücretli oluğu için reklamla telefonu kastı. Çağrı kaydedeceğim ücrertsiz bir uygulma bilen var mı?

Orijinalden alıntı: GOKHANCEVIK

Sevgili arkadaşlar Note 9 dan önce telefon çağrılarını kaydeden programlar, şimdi karşı tarafın sesini yok ederek kaydediyor. Total Recall adlı programla sorunu çözdüm. Ancak bu program ücretli oluğu için reklamla telefonu kastı. Çağrı kaydedeceğim ücrertsiz bir uygulma bilen var mı?
    Call Recorder - SKVALEX

googleplayde var. ücretsiz değil ama note 3 telefonumdan beri kullanıyordum. note 9 a tam uyumlu . tavsiye ederim. gelen - giden ses sorunu yok. şifre ile programa girilebiliyor. istersen parmak izi ile de girebiliyorsun programa.
    |
    |

S9+ yerine note 9 aldım 900 TL farkla ama...

|
    |
    MrT4ngo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    5570 Mesaj

Diğer şıkları bilmem ama 1 numara hakkında bildiğimi söyleyim. Raw özellikle dsl tipi fotoğraf makinalar ında kullanılan ham halde foto çekimi. Üzerinde photoshoap gibi uygulamalarla istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz. Şöyle düşünün dvr cdler vardır birde dvdrw yani yeniden yazılabilir cdler vardır. Dvdr de yazdığınız veriyi kapatırsınız ve artık üzerine birşey yazamazsın dvdrw de ise istediğiniz zaman değişim yaparsınız bu Raw da buna benzer birşey.

|
    |
    JeveLry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ort. Güç tasarruf modunda arka planda veri kullanimina izin ver dememe rağmen sadece wifi de iken whatsapp bildirimleri ve bazı bildirimler gelmiyor. Mobil veride geliyor. Bir türlü çözemedim bunu. Bildirim ancak uygulamayı açınca geliyor. Bilen var mıdır sebebini ?

|
    |
    Arkadaşlar bu ekran yanmaları olayından biraz tırstığım için ekran parlaklığını hiç sona kadar açmıyorum. ekran çözünürlüğü de FHD+'ta WQHD+'ta kullanmak sorun teşkil eder mi? bu yanma muhabbeti biraz aklımı kurcalıyor.

SONY XPERIA™ Z5 Premium | BLACK
  • Binbaşı
    1261 Mesaj

Kısayol olarak sadece uygulama atanabiliyor. Belki başka bir el feneri uygulaması yüklenerek o atanabilir.

|
    |
    byserhatt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    802 Mesaj

Bi süredir ekran modu wqhd ekran parlaklığı da otomatikte bir sorun oluşmadı sadece sarj süresi biraz kısalıyor.

bu şekilde 5 saat ekran süresi veriyor gün içi eve gelene kadar bana yettiği için bu şekilde kullanmayı tercih ediyorum.

|
    |
    suphanakca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.