Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21822183218421852186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Garanti devam ediyorsa servise verin batarya değişimi ücretsiz yapılıyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAMAZANS38

Anladım telefon dün birden öyle şarjı eksilince sorun olacağını düşündüm

Telefonda sorun çıkmazsa uzun süre kullanmayı düşünüyorum ama batarya da sorun çıkarda kullanamam

bi kaç kişiden de "Ben 12 saat şarj ettim" diye duyunca.... sorunun sarjdan olacağını düşünmüştüm... bir de note note 5 in eski üretim olduğunu düşününce...

Umarım dediginiz gibi olur bi süre sonra düzelir.

Bugün 12 saat kadar sarj etsem sorun olur mu peki telefon %15 in altına düşünce 12-13 civarındayken takip 12-13 saat şarjda bekleyeyim interneti filan da kapatırım bu durumun faydası ya zararı olur mu????

Normalde note 5 in ne kadar gitmesi gerek şarjının siz (note 5 kullaniyosaniz) ya da diğer arkadaşlarda nasıl sarj durumu????

Aşırı yoğun kullanımda hiç bir akıllı telefonun şarjı 1 gün gitmez sen milletin dediklerine bakma. Bu şarj meselesinde fazla kafanı takma derim sonra takıntı olur. Cihazın zaten hızlı şarj özelliği var . Tepe tepe kullan .

• RAMAZANS38 R kullanıcısına yanıt
    Bir tuhaflık göremedim şahsen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabiniz için teşekkür ederim dün akşam saat 9 da çektim sarıdan şimdi %19 da şarkı umarım normaldir bi sorun çıkartmaz böyle giderse takıntıya dönüşecek dediginiz gibi şimdilik böyle kullanmak en iyisi galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAMAZANS38 -- 27 Eylül 2017; 13:53:59 >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Ilk ii şarjda iyi gibiydi ama 3. 'de biraz fazla gibi tüketti şarjı gibi gelmişti aslında ama bu saatten sonra servise go deren içini filan açacaklar galiba en iyisi fazla takıntı yapmadan kullanmak.... ilerde duruma bakariz olmadi.. cevabınız için tesekur ederim...

• RAMAZANS38 R kullanıcısına yanıt
    Saymayın hocam. Kullanın gitsin. Emin olun zamanla pil düzelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: GeoMatrix

Beyler galiba şarj süresi ile ilgili gerçek sonuçları sadece bu anketle öğreebileceğiz..

Sizin Note 5'inizde Android 7 güncellemesinden batarya süresinde nasıl bir değişim oldu?
    http://www.strawpoll.me/14006931

Up...

<iframe src="http://www.strawpoll.me/embed_1/14006931/r" style="width:680px;height:457px;border:0;">Loading poll...</iframe>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeoMatrix -- 27 Eylül 2017; 15:52:21 >
  • Sizin Note 5'inizde Android 7 güncellemesinden batarya süresinde nasıl bir değişim oldu?

Şarj Sürem Uzadı 10 Oy %29
    Emin Değilim 9 Oy %26
    Şarj Sürem Kısaldı 9 Oy %26
    Herhangi Bir Değişiklik Olmadı 7 Oy %20

Açılan sandık sayısı 35
  • Hocam qwerty turkçe klavye yok mu gboard klavyede ben mi bulamadım. Şuan onunla yazıyorum alfabe qwerty seçtim. Bu seferde tahmin ve duzeltme yapmıyor ayarlada açık olmasına karşın..

• quote:

Orijinalden alıntı: blocktrade

Hocam qwerty turkçe klavye yok mu gboard klavyede ben mi bulamadım. Şuan onunla yazıyorum alfabe qwerty seçtim. Bu seferde tahmin ve duzeltme yapmıyor ayarlada açık olmasına karşın..

Ayarlardan sadece Türkçe q yu secin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 27 Eylül 2017; 18:4:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeoMatrix

Sizin Note 5'inizde Android 7 güncellemesinden batarya süresinde nasıl bir değişim oldu?

Şarj Sürem Uzadı 10 Oy %29
    Emin Değilim 9 Oy %26
    Şarj Sürem Kısaldı 9 Oy %26
    Herhangi Bir Değişiklik Olmadı 7 Oy %20

Açılan sandık sayısı 35

Açılan sandık sayısı.

• Hocam bu seferde klavye de Türkçe karakterler de gözüküyor. Onların gözükmesini istemiyorum. Bunun için bir ayar mevcut mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blocktrade -- 27 Eylül 2017; 18:31:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blocktrade

Hocam bu seferde klavye de Türkçe karakterler de gözüküyor. Onların gözükmesini istemiyorum. Bunun için bir ayar mevcut mu ?

Oradaki siklari denesene hocam elinin altında hocam benim güzel kardeşim biraz karıştırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 27 Eylül 2017; 21:3:52 >
  • :) abi Almanca da falan qwerty diye yazıyor ama bunda bulamadım valla :) biraz daha kurcalayayım:)

• Telefonumda normal kilit ekranım bu şekilde;

Ancak son 1 haftadır şarjdayken ekran şu şekilde oluyor sebebi nedir acaba

• EnDiViT kullanıcısına yanıt
    Kilit programı yüklü.şarjda iken aktif olması işaretlenmiş.

• Arkadaşlar telefonum şebeke bulmuyor. Aslında buluyor ama bağlanmıyor. Arama yapamıyorum birden bire oldu :S Turkcell de mi sorun var dedim acaba ama nette bir durum bulamadım sanırım problem bende :S Başına gelen oldu mu ? Sim kartı değişeli çok olmadı aslında, çıkarıp taktım düzeldi sanki ama tekrar kayboldu. Net gitti sandım aramada yapamıyorum
  • Arkadaşım garantisi bitmiş note 5'ine şu rom'u yüklemiş.
    https://forum.xda-developers.com/note5/development/7-0-khongloi-nougat-rom-aod-edge-t3580620

Efsane rom olmuş. Always on var ve güç nerdeyse tüketmiyor. Ayrıca ekran kapalı iken home tuşuna basmadan parmak izini okutarak ekranı açma var.
    10 gündür kullanıyormuş çok memnun. Ben de baktım biraz çok iyi cidden.
    Cihazımın garantisi olmasa yüklerdim muhtemelen.
  • Böyle bir program yüklediğimi bilmiyorum. Nasıl bulup iptal edebilirim?

• _EsmeR kullanıcısına yanıt
    Arama yapamıyorum bende ilginçtir ama şebeke var.

• 
Sayfa: önceki 21822183218421852186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.