Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2042. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20402041204220432044
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TEşekkür ederim dostum verileri sil dedim kapattım açtım düzeldi... iyi forumlar.
  • Yahu şu ultra güç tasarruf modu çok işime yarıyordu noldu ona
  • Elensari E kullanıcısına yanıt
    O zaman öneririm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de aynı şekilde cihazınızla uyumlu değil diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız arkadaşıma bu gün Note 5 aldık, hattı Vodafone ve 7'ye güncelleyince direk VoLTE aktif oldu..Ben Turkcell'im bende ne den olmadı ki :(
  • Arkadaşlar bu yeni 50 mb lık güncelleme geldikten sonra telefona bir şeyler oldu galarideki videoyu açınca "video oynatılmadı bilinmeyen bir hata oluştu" diyor , twitter da video açarken "oynatılamadı" hatası veriyor

Aynı sorunları yaşayan oldu mu? Çözüm ne önerirsiniz guncellemeyi yukledigime pisman oldum bonus : 7 saat giden sarj 5 saati zor görüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kostokss kullanıcısına yanıt
    Tam yüklüyordum sizin yazdığınizi okuyana.kadar suan.batarya mükkemmel gidiyor bunu kaybetmeyi göze alamam :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Kostokss

Arkadaşlar bu yeni 50 mb lık güncelleme geldikten sonra telefona bir şeyler oldu galarideki videoyu açınca "video oynatılmadı bilinmeyen bir hata oluştu" diyor , twitter da video açarken "oynatılamadı" hatası veriyor

Aynı sorunları yaşayan oldu mu? Çözüm ne önerirsiniz guncellemeyi yukledigime pisman oldum bonus : 7 saat giden sarj 5 saati zor görüyor.

bende de aynı sorunu yaşıyorum twitter da bazı videoları açamıyorum... çözümü bende bekliyorum.
  • Twitter ve instagramda videoları Güç Tasarruf Modu'ndan çıkınca açabiliyosunuz..Güç tasarruf modunda açmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeoMatrix

Twitter ve instagramda videoları Güç Tasarruf Modu'ndan çıkınca açabiliyosunuz..Güç tasarruf modunda açmıyor

güç tasarruf modun da değil ki telefon. birde tüm videolar değil bazı videolar açılmıyor twitter da...
  • Benim derdim ise telefonun seslerinin kendiliğinden kaybolması olduğu için 6.0.1 e döndüm bugün. Alarm seslerini çalmadığı için kaç kere geç kaldım artık canıma tak edince de geri döndüm. Nougat bana hiç güven vermedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elensari

Geometri öğretmeniyim. Çocuklardan gelen soruları çözmek için kalemli telefon almak istiyorum. Bunu önerir misiniz ? Yoksa bildiğiniz başka bir telefon var mı?

Şuan bu cihaz piyasanın en gelişmiş telefonu kalemliolanlar arasında... Kalemse çok kullanışlı, o yüzden kalemsizleri ne kdar gelişmiş de olsa hiç saymıyorum bile... Bir de Hocam samsung, yani görüntülü görüşme, vowifi, VoLTE gibi özellikler zaten başka markalarda bulunmaz. Tek eksiği radyosunun olmaması ve ekstra hafıza kartı takılamıyor oluşu.
  • Teşekkür ediyorum.. O şekilde bir kayıt olduğunu bilmiyordum, buldum ve hallettim..

• GeoMatrix kullanıcısına yanıt
    Bildirim cubugunda guc tasarrufu simgesine uzun basarsan ya da cihaz bakimindan Pil kismina girersen orada ORT. yada MAKS. seeceneklerini gorursun. MAKS i secersen ultra guc tasarrug modu acilir. ORT. a basarsan normal guc tasarrufuna girer.
  • Küçük bir düzeltme yapmak istiyorum izninizle.

Volte ve Vowifi desteği sadece Samsung'a özel bir durum değil.

Normalde Turkcell'de NOte 5 desteği hala gözükmemekte ama farklı bir yöntem ile kullanabiliyoruz.

Hali hazırda Turkcell şebekesinde Volte ve Vowifi desteği olan marka ve modeller;
    - iPhone 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, SE
    - Samsung S6, S6 Edge, S7, S7 Edge
    - LG K10 (2017 model), G4, G5, V20

Vodafone'da kullanan modeller için;
    http://www.vodafone.com.tr/yardim/tr/soru.php/bireysel/internet/45g/126/717

Türk Telekom'da kullanan modeller için;
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/4-5G/hd-gorusme.html

Saygılarımla...

• Üst taraftaki artı işaretinin anlamı ne ? Nasıl kapatacağım bilgisi olan var mı?

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• hmercan1905 H kullanıcısına yanıt
    Veri tasarrufunu kapatın düzelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: GeoMatrix

Galiba hepimiz eski versiyona döneceğiz..

Bu kadar çabuk pes etmeyin hocam. Bir büyük hata düzeltme güncellemesi gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: Furkan0760

quote:

Son güncellemeden sonra cihazın tepkime süreleri uzadı. Ekran kapalı iken güç tuşuna basınca anında gelirdi ekran. Şimdi 1 sn belki daha fazla bekliyor...

Güncellemeden sonra ilk yarım saat de aşırı kasiliyordu cihaz. Küçük bi güncelleme harika halini bozdu. Çok memnundum önceki halinden.

Bende de aynı sorun mevcut.. telefonun uyanma süresi biraz uzadı maalesef

Düzgün çalışan bir sistemi bozmayı harika beceriyorlar...

Konu Samsung hocam. Şaşırdınız mı yoksa?

Malesef...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Furkan0760

quote:

Son güncellemeden sonra cihazın tepkime süreleri uzadı. Ekran kapalı iken güç tuşuna basınca anında gelirdi ekran. Şimdi 1 sn belki daha fazla bekliyor...

Güncellemeden sonra ilk yarım saat de aşırı kasiliyordu cihaz. Küçük bi güncelleme harika halini bozdu. Çok memnundum önceki halinden.

Bende de aynı sorun mevcut.. telefonun uyanma süresi biraz uzadı maalesef

Düzgün çalışan bir sistemi bozmayı harika beceriyorlar...

Konu Samsung hocam. Şaşırdınız mı yoksa?

Malesef...

Bende anında açılıyor, 7yi yükledikten sonra sıfırladınız mı?

• 
Sayfa: önceki 20402041204220432044
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.