Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.787
Cevap
39
Favori
161.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Cihazımda bahsettiğim kilit ekranı lagı bu şekilde. Çok sinirimi bozdu, iade hakkım varken samsungtan iademi istedim.

GIF'ten anlamayanlar aşağıdaki videonun 5.55 dakikasından itibaren izleyebilir ilgili lag problemini.
    https://www.youtube.com/watch?v=54y4i3TRMYE

• Bu telefonda rehber deki kişilere arayan resmi ve arayan kisiye ozel zil sesi eklenmiyormu acaba baya ugraştım ama olmuyor bulamadım böyle bir özellik yok sanırım. Birde cihaz 4gb ram telefonda bir şey yüklü değil sistem 2gb kullanıyor 500mb zaten ayırmış bize kalanda 1.5ram normal midir bu degerler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen sizin mesaji okuduktan sonra baktım parmak izinle açınca anlık çentik kısmı siyah

• Cappuccino35 C kullanıcısına yanıt
    Siz ağustos güncellemesinde misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cappuccino35

Bu telefonda rehber deki kişilere arayan resmi ve arayan kisiye ozel zil sesi eklenmiyormu acaba baya ugraştım ama olmuyor bulamadım böyle bir özellik yok sanırım. Birde cihaz 4gb ram telefonda bir şey yüklü değil sistem 2gb kullanıyor 500mb zaten ayırmış bize kalanda 1.5ram normal midir bu degerler
    Foto da özel zil sesi de ekledim ben.

• quote:

İnternetten m30s için başka ülkenin kasım güncellemesini home csc ile attım, bir problem olmadı. Şu an cihaz kasım güncellemesinde ve csc değişmedi, bilginize.

Bu işlemi nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz?

Ben de bu telefonu sipariş ettim haftaya cuma gününe kadar gelir diye umuyorum. Epey araştırdım, kendi segmentinde diğer markalarda amoled ekran olmadığı için direk eledim zaten. A70'le baya kıyasladım. Volkan Manav'ın inceleme videosundan sonra M30s'de karar kıldım. Umarım sorun yaratmaz..

Bir kaç sorum olacak ;
    1- Kutudan ekran için koruyucu çıkıyor mu? Çünkü anladığım kadarıyla Corning Gorilla yok. Neden yok acaba? M30s için önereceğiniz kırılmaz cam var mı?
    2- Silikon Kılıf için önerilerinizi alabilirim..
    3 - AOD ekranda hareketli mi? Amoled yanığı gibi bir sorun yaşamayalım sonra..
    4- Aylık güvenlik güncellemelerini anladığım kadarıyla düzenli almıyor. Yurtdışında güncelleme çıktığında ülkemize gelmesi uzun sürüyor mu? Mesela Android 10 OneUI 2.0 çıktığında bize gelmesi uzun sürecek mi?
    5- Google Camera root edilmeden yüklenebiliyor anladığım kadarıyla. Sorunsuz çalışan GCam var mı. Deneyeniniz oldu mu?

GM 9 Pro'dan geçeceğim. Bir daha asla GM cihazı almam. Firma 9 Pro için 2019'da sadece 3 güvenlik güncellemesi verdi. Güya Android One cihazı..

Bugüne dek sürekli Stock Android kullandım. One UI ile ilgili bir deneyimim yok ama muhtemelen biraz kurcalama ile öğrenirim.

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar

• quote:

GIF'ten anlamayanlar aşağıdaki videonun 5.55 dakikasından itibaren izleyebilir ilgili lag problemini.
    https://www.youtube.com/watch?v=54y4i3TRMYE

Alıntıları Göster
    Zararı nedir anlamadım kullanimsal bir engel mi teşkil ediyor. Ben halen farkedemedim olayı.

• Deae kullanıcısına yanıt
    Kilit açarken takılarak açılıyor hocam, sinir bozuyor biraz
  • Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Boş verin hocam, o işlemi yapmaz olaydım. Yaptığımdan beri parmak iziyle kilit açarken takılarak açılıyor. Gelelim sorularınıza;

1.Ben samsung shoptan sipariş etmiştim, içinden ekran koruyucu çıktı. Ekran koruyucu sevmediğimden önereceğim bir şey yok.
    2.Kılıf alacak olsaydım spigen bakardım.
    3.Evet aod hareketli. Burn-in sorunu olmaz yüksek ihtimal.
    4.Evet maalesef 3 ayda bir update alıyor. Yurt dışına geldikten birkaç hafta sonra bize gelir genelde updateler. Samsung tarafında böyle yürür bu iş.
    5.Ben GCam kurdum ama video çekmiyor, portre modu çalışmıyor, night sight çalışmıyor. Sadece bas çek fotoğraf çekmenize yarıyor.
  • quote:

Kilit açarken takılarak açılıyor hocam, sinir bozuyor biraz
    Deniyorum ama görebildiğim bir takılma yok.

Hocam ağustos güncellemesinde yok zaten. Ben cihazı aldığım gün kasım güncellemesi yaptım ondan sonra başladı bu. Dün gece hard reset attım yine aynı.
  • Wow bunu gördünüz mü bilmiyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=DRhoNGTkH8I&feature=youtu.be

Maşallah ekran baya sağlam görünüyor:))

Nasıl yaptınız acaba tarif edebilirmisiniz

• Evet hic guncelleme falan yapmadım gel3n bir güncellemede olmadi zaten

İlginçmiş hocam. Kiminde var kiminde yok bu sorun. Hazır iade sürem dolmamışken iade edicem ben.
  • Valla ben benim elime geçtiği gün iade edicektim ama hanıma verdim telefonu o kullanıyor. Ben m20 ye devam

hayırlısı olsun
  • m30s soyle. bir sorun yasiyorum

resimlere bakarken yan ceviriyorum ekrani resim dik duruyor dik ceviriyorum yan duruyor

boyle bir sorun ve cozum yonetemi hakkinda bilgisi olan var mi

1 haftalik cihaz

• Samsung Galaxy M30S [ANA KONU]

Arkadaşlar amozon'un sitesinde M30s satışında özellikler kısmında ekranın Gorilla Glass 3 olduğu yazıyor. Ne kadar doğru bilmiyorum ama başka bir yer de de görmüştüm bunu.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.