Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
41
Favori
292.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

GittiGidiyor teledükkan satıcısından 1645 liraya sipariş vermiştim sonra burdan Knox olayını öğrendim ve satıcıya mesaj atıp konuyu sordum. Satıcı knox 0 çıkacağına garanti veremedi Bende iptal etmek istediğimi söyledim sorun çıkarmadan iptal etti.

Sonra ceppaket satıcısına mesaj atıp sordum oda garanti veremedi.

Sonra idealsecim satıcısına sordum .

Knox 0x0 olduğundan eminiz diye cevap verdiler.

1699 liraya pembe renk sipariş verdim.

Salı günü saat 16:30 da sipariş verdim perşembe sabah elimde oldu.

Paket açılmış içine Türkiye uyumlu şarj başlığı konulmuş ve çok özenli bir şekilde kapatılmış. Neredeyse orjinal gibi.

Hemen açtım knox sayacını kontrol ettim ve 0x0 çıktı.

Cihazı açtım Türkçe seçip kurulum başlattım.

Açılır açılmaz güncelleme aldı sorunsuz yükledim.

Güvenli klasör çalışıyor Google play çalışıyor Google klavye indirip kurdum klavyem Türkçe oldu.

Sonra IMEI kaydına baktım e devletten kayıtlı çıktı.

Sonuç olarak sorunsuz bir telefon almış oldum.

Çok hoşuma gitti telefon. Şimdi tam uyumlu bir ekran koruyucu ve kaliteli bir kılıf almam gerekiyor bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Bu arada bu alışverişden 120 lira bonus kazandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba Arkadaşlar,

Knox Sayacı 0x0 olarak alanlar telefonlarında hangi ROM yüklü bilgi verebilirler mi ?
    Odin ile Sammobile sitesinden ROM yüklenebildiğini biliyorum ancak ilk gelen ROM un
    hangi versiyon olduğunu öğrenmek istiyorum. Acaba C900ZHU1AQA2 Hong Kong ROM yüklü
    olarak geliyor mu? Ayrıca cihazda Odin ile ROM değiştirildiğinde Knox Sayacı bilgisi
    değişiklikten dolayı etkileniyor mu ? Cihazda son versiyon C900ZHU1AQA2 Hong Kong ROM
    olanı tercih edeceğim. Ancak olası bir değişikliğin Knox Sayacına etkisini merak ettim.

Saygılarımla,
  • SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

• Benimki bu şekilde

Burda bahsedilen hiç bir sorun yok

• moorker M kullanıcısına yanıt
    odin den orjinal rom atmak knox sayacını etkilemez. sıfırsa sıfır olarak durur bir ise bir olarak durur.
    hong kong son sürüm yüklü ben de.
  • o değil de bu telefonu 2000 lirayken aldım şimdi düşmüş 1600 liralara :)) kafadan zarar.. her zaman ki gibi
  • Şimdi aklıma geldi burda bir arkadaş benim knox 2.7 demişti başka bir arkadaş da senin cihazına çakma rom yüklenmiş iade et filan demişti bu bilgi kesinlikle yanlış arkadaşlar knox 2.7 knox sürümü

Önemli olan knox waranty code yada knox garanti kodu 0x0 olması

• Telefonu ilk aldığımda ahize deki en son sesteki çızırtı sesi...

Dün aksam yüklediğim son honkkong romundan sonra gitmiş...

Not:romu yükledim teli açtım 77mb lık güncelleme aldım kapatıp recoverye girip wipe cache yaptım ondan sonra kişisel uygulamaları yükledim..son seste çızırtı çekenler deneyebilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Revaha_06

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

Evet arkadaşlar sanırım son Hong Kong firmware versiyon artık C9000ZHU1AQC1 Hong Kong 6.0.1

https://samsung-firmware.org/download/Galaxy%20C9%20Pro/81j6/TGY/C9000ZHU1AQA2/C9000ZZH1AQA2/

C9000ZHU1AQA2 Hong Kong 6.0.1 versiyon tarihi 25.01.2017

https://samsung-firmware.org/tr/download/Galaxy%20C9%20Pro/50u1/TGY/C9000ZHU1AQC1/C9000ZZH1AQC1/

C9000ZHU1AQC1 Hong Kong 6.0.1 versiyon tarihi 10.03.2017

Sanırım ürünü C9000ZHU1AQA2 olanlar firmware güncelleme alarak C9000ZHU1AQC1 haline geliyor.

Saygılarımla,

• Şu videoyu izledikten sonra C9 Pro almakla doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anladım
  • Arkadaşlar hangi ekran koruyucuyu kullanıyorsunuz marka önerisi verebilecek olan var mı

• Hızlı şarj özelliği var mı.eğer varsa Nasıl açılıyor bu özellik.

• A380 kullanıcısına yanıt
    Varda bende aynı şeyden müzdaribim benim de şarj olurken 1040mah geçmiyor...

Acaba bi yerlerde başka ayarı mı var merak etmekteyim...

• Bişey sorayım bu kutudan typc dönüştürücü falan çıkmıyor değil mi?Ben 2 .el aldığımdan merek ettim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Revaha_06

Arkadaşlar hangi ekran koruyucuyu kullanıyorsunuz marka önerisi verebilecek olan var mı

Merhaba,

Sanırım bu ürün için en uygun ekran koruyucu Nillkin

https://tr.aliexpress.com/item/Tempered-Glass-For-Samsung-Galaxy-C9-Pro-C9000-Nillkin-Amazing-H-PRO-Anti-Explosion-For-Samsung/32771942475.html

https://www.youtube.com/watch?v=hccMKmHa744

Türkiye'den önerisi olan arkadaşlar olur ise ekran koruyucu konusunda ürün tavsiyesi paylaşmaları çok faydalı olacaktır.
    Çünkü Türkiye'de satılan mevcut ekran koruyucular konusunda 2.5 D ekran dolayısıyla bazı sorunlar yaşandığı anlatılıyor.

Saygılarımla,

• quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Bişey sorayım bu kutudan typc dönüştürücü falan çıkmıyor değil mi?Ben 2 .el aldığımdan merek ettim...

Yol hocam çıkmıyor öyle bir şey

• Türkiyede satılanlar 1dolar bile olmayan camlar.

Nilkin camlarını herkes önerir...

Birde bu camda parmak izinden yağlanmada yapmaz...

5.5 inc ler için 7 küsür dolardı.

Malum 6 inç olunca fiyat 9 dolara dayanmış...

• Nilkin marka satan yok Türkiye de sanırım Ali express den almak lazım oda 1 aya ancak gelir

• http://www.kilifmarketim.com/microsonic-samsung-galaxy-c9-pro-kavisli-kirilmaz-ekran-koruyucu-film-seffaf

Bu linkteki koruyucudan alan var mı bu her yerini kapatır gibi duruyor home tuşunun altını ve kulaklığın üst kısmını açık bırakan koruyucuları hiç sevmiyorum

• siyah rengi 2 hafta içinde idealsecim geliyo
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.