Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hayırlı olsun, ben de otadan yükleyip ardından wipe cache ve factory atıp temiz kurulum sağladım.Biraz kullanayim editleyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brave353 kullanıcısına yanıt
    Irak için yayınlanan güncellemeleri mi alırım peki?

• Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Evet onları alırsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun arkadaşlar. Yedek Alma işi biraz uzun olduğu için henüz temiz kurulum yapmadim. Sadece wipe cache uyguladim. Simdilik şarj biraz hızlı gidiyor geldi ama toparlar heralde bir kaç güne toparlamazsa temiz kurulum düşünüyorum başka bir eksisini görmedim şimdilik dün geceden beri kullanıyorum.

Birde bu samsungun bilgisayardaki yedek alma programı uygulamalarımızıda yedek alıyormu onla yedek alıp tekrar geri yüklemekmi mantıklı yoksa dosyalarımı hafıza kartına tasiyip hard reset attıktan sonra kendim teker teker kurmammı. Bir sürü temiz apk bulup kurdum ve apk dosyalarimi silmişim tekrar bulmak zaman alıcak. Onları geri yüklüyormu bu samsungun pc deki programı.

• osmanaktag O kullanıcısına yanıt
    Ben tum uygulamaları silmeyi göze alip temiz kurulum yapsam fotolar haric yedek almazdim. Yedek alinca bana sifir kurulummus gibi olmuyor.

Hard reset atip kullananlar batarya konusunda ne derler? Gozle gorulur fark oluyor mu?

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    Hard reset atinca fark oluyor sonucta bellekte birsuru bizim erisemedigimiz ve temizleyemedigimiz eski guncellrme dosyalar kurulum artiklari sistemi yoran ıvır zıvir cok.

Benim derdim playde ucretli olan uygulamalarin virussuz temiz stabil apklarini bulmustum onlari tekrar bulmak zor olucak yoksa diger uygulamalar sknti degil zaten play sana tekrar yuklemek istedigin uygulamalari sectirip yukletiyor.

Acaba telefonda ki uygulama nin apk sini cikartabilecegim bir program varmi biliyomusunuz. En azından 5 6 tane uygulamanın apk sini cikartsam skntı kalmayacak.

• Bixby artık devre dışı bırakılmıyor sanırım.Bence öyle ahım şahım bir değişiklik göremedim şuan hâlâ test ediyorum batarya konusu için tekrar yazacağım sanki bir tık daha iyi gibi şarj durumu

Edit : Sanal tuşlardan 3 çizgi olana basınca böyle bir kasma durumu var gibi bug oluyor gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DesertEagle67 -- 5 Nisan 2020; 14:43:24 >
  • Bixby da eskiden yaklaşan etkinlikler i görebiliyorken artık göremiyoruz. Kötü olmuş

• merhabalar tekrardan cache partition wipe data yaptim kurdum tekrardan teli bariz daha iyi oldu arkadasin da belirttigi gibi 3 cizgiye aon uygulamar tusuna yani basinca bazen kasiyormus gibi oluyor onun disinda guzel o sanirim bir bug duzelir zamanla

• osmanaktag O kullanıcısına yanıt
    Hocam şu program ile uygulamalarınızı apk şeklinde dosyalarınıza yedekleyebiliyorsunuzhttps://es-file-explorer.tr.uptodown.com/android

• DesertEagle67 kullanıcısına yanıt
    Evet tam olarak bunu yazmak için foruma girmiştim :) Navigasyon çubuklarını kaldırıp ios'a benzer modele geçince takılmalar azaldı. Bende mecbur buna alışmaya çalışıyorum.

• Sanal tus olayinda bende kasılma yok. Demekki temiz kurulum yapmak gerek.

• Whatsapp bildirimleri bazen gözükmüyor şuanda gördüğüm başka sıkıntı da bu

Edit: Temiz kurulum yapıp test ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DesertEagle67 -- 5 Nisan 2020; 16:34:45 >
  • Ukrayna rom dan tekrar TR rom a geçmek istiyorum fakat odin üzerinden flashlayabilmem icin rom dosyasını nereden indirebilirim? (sam mobile harici)
  • Temiz kurulumdan kasıt format atmak mı oluyor? Herşey gidecek ve ben tekrar herşeyi kurmak için uğraşacaksam açıkçası cizahım takılsın daha iyi modundayım. Iş profilimdede yer alan bi sürü program var. Her biri için tekrar kurulum yapmak ıd şifre girmek vs çok fazla vakit alır. Muhakkak yedekleyip geri yükleme vardır ama ne seviyede? Bunun kolay bi yöntemi varmı?

• GreenMamba kullanıcısına yanıt
    Samsung account ile yedek alın cihazi , tüm düzeniniz geri geliyor galeri kısmıni da sd karta atarsınız 10 saniyelik işlem.

• Bu ekran kaydetme nereden oluyor ben mi bulamadım? Bir de komple temizleme değil de ufak çaplı cacheleri falan nereden silebilirim?

• Ara güvenlik yamalarında format a gerek yok ama böyle versiyon güncellemerinde kesinlikle ihtiyaç var.Android 11 alacağını sanmıyorum bu cihazın o yüzden son kez böyle bir zahmete girmek gerekli

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    Şu an sammobile da dahil hiç bir sitede göremedim türkiye sürümünü yakında çıkar inşaallah

• Gurur34 kullanıcısına yanıt
    Ekranı üstten aşağı çekin. Ordaki ayarın biri ekran kayıt

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.