Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

LG g7 mi bu mu ne dersiniz ?
    benim fikrim şuan lg alınmaz lg mi kaldı yahu çöpe gider para a70 derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatta düşüş bekleyen arkadaşlar boşuna beklemesin ÖTV bu telefona yansıtılımadı o karardan önce geldi çünkü. Uzun bir süre bu bantta kalır sonradan talep görürse bırakın düşüşü artış bile yaşanır. Daha öncede yazdım note 9 a 4800 den başladım bakmaya şimdi 6100 tl telefon. Başka birşey demeye gerek yok.

• A70'in kapakli kiliflari hala Turkiyede piyasada yok.Beyler A9 (2018)'in Zore kapakli kiliflari A70'e uyuyor.A70'in kapakli kilifini Aliexpressten siparis ettim.simdilik bu yontemle muhafaza edecegiz gelene kadar

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B65C556FE -- 14 Mayıs 2019; 17:41:52 >
  • 3100 tl ye n11 den aldım ilk defa samsung kullanıcam umarım memnun kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hands0meJack

3100 tl ye n11 den aldım ilk defa samsung kullanıcam umarım memnun kalırım.
    hangi satıcıdan aldın kupon uygulandın mı

• Merhabalar bu telefonu uzun süredir bekliyordum kayseri vatan bilgisayar stoklarına girdiği gün aldım. 3mayısta. Mağazada ilk aldığım telefon görevliler açıp bana teslim ettiğimde kasasında boya kusurları gördğm ve değiştirmek istedim. Mağaza sorumlusu geldi. Bu her kutudan çıkabilir bir defaya mahsus değiştirelim diğer kutuda böyle kusurlu çıkarsa değişimim yapamam dedi. Tmm dedik diğer kutu açıldı. Bu telefonda içime pek sinmedi ama neyse dedim aldım. Daha mağazadayken hattımı taktım görüşme esnasında ahize sesinin bozuk olduğunu farkettim çalışana gösterdim oda bozuk olduğunu kabul etti. Ama hat taktığım için alamayacaklarını servise vermem gerektiğini söylediler. Samsungu aradım format atın düzelir dediler. Fotmat attım ama düzelmedi. Araya haftasonu girdiği için 06.05.2019pazartesi günü servise gönderdim. Servis trlefon kutusundaki kitapçıklar yok diyerek bana telefonu geri gönderdi halbuki herşey içindeydi adam kutunun üst kısmına bakmaya tenezzül bile etmemiş. Servis tutanağına baktığımda alınan kayıtların benim telefonuma ait olmadığını gördüm servis formunda yazan bütün bilgiler başka bir telefona aitti. Yani servis farklı telefonlara farklı bilgiler girmiş. Şimdi ben telefonumun para iadesini istiyorum. Şuan telefon serviste 3 gündür teknisyen incelemesinde diyor. Ben sıfır aldığımda bozuk çıkan telefonun tamirini istemiyorum. Şikayet vara yazdım Samsungu yüzlerce kez aradım. Para iadesi istiyorum diye ama kimsenin unrunda değil. İçinizde böyle durumla karşılaşan oldu mu ne yapmamı tavsiye edersiniz. Uzun oldu biraz kusura bakmayın😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 11.05.2019 cumartesi elime geçti cihaz bundan önce Sony Xperia XA1 Ultra kullanıyordum nerdeyse aynı boydalar ama ekranı daha küçük çerçevesi çok genişti ama ben telefonu film video izlemek ve sosyal medyada gezmek için aldığım için büyük ekrana önem veriyorum ayrıca üniden eve gelirken yolum uzun olduğundan video izlerken pilde benim için baya önemliydi 1 aydır araştırma sonucu en iyi telefon olarak a70 gördüm ve aldım gerçekten güzel bir telefon hem pil hem ekran olarak parmak okuyucusu 2 saniyede açıyor en geç parmağı koyuşunuza göre kamerası gerçekten çok iyi hem ön hem arka şarjı aşırı hızlı kısa bir sürede 3-5 dakika civarında %10 şarj oluşuna şahit oldum telefonu kullanırken bide onun dışında kılıf ve koruyucu fiber nano cam aldım ama koruyucu camın üstündeki çerçeve ekranı kapattığı için takmadım o yüzden almanızı önermem ama kılıf baya iyi silikon köşeleri ve sert plastik arka kapağı destekliyor kılıfı ama kılıf normalde tamamen silikon sadece sert plastik bir katman konulmuş ekstra koruma sağlaması için arka taraf için onun dışında merak ettiğiniz bir konu varsa sorabilirsiniz ve koruyucu cam alan varsa güzelinden haber verirse sevinirim bu arada hepsiburada üzerinden 3399 tl olarak aldım yanında 500 tl hediye çeki verdiler haziran ayı için onuda kulaklık almak için kullanıcam

KILIF:https://www.kilifve.com/samsung-galaxy-a70-kilif-zirhli-tam-koruma-silikon-crash-arka-kapak-siyah-33211
    CAM:https://www.kilifve.com/samsung-galaxy-a70-tam-koruma-fiber-nano-glass-ekran-koruyucu-siyah-33588

• şu an 3040 lira hepsiburadada
  • İnstagramda arama yerine gelince ekran gidip geliyor. Silip tekrar yükledim değişmedi. Böyle bir hatayla karşılaşan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Kim demişse doğru demiş. Sırf bataryası iyi diye telefon alacaksan git gm9 pro al 1500 liran cebinde kalsın. Gm9 proda 4k video çekiyor, snapdragon 660 ile 675 in gpu su arasında neredeyse fark yok. Zaten hepsiburada da 20 tane yorum var, bu konununda sayfa sayısı mesaj sayısı çok az. Alan az kişi var. Ötv artmasa bu cihaz şimdiye 3000 altına inmişti bile.
    Gm9 nedir Allahını seversen...

telefon alınırmı alınmazmı bu kadar verilirmi edermi diye forum kaç sayfa oldu.. ya lütfen telefonu alanlar paylaşım yapsın aklı yatan alır , beğenmeyen almasın ..telefon on numara gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy59 -- 14 Mayıs 2019; 23:58:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pascal.Nouma

şu an 3040 lira hepsiburadada
    2.969,50 TL n11 , 2500TL ve üzerine 77 TL kupon ile birlikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mungan22

İnstagramda arama yerine gelince ekran gidip geliyor. Silip tekrar yükledim değişmedi. Böyle bir hatayla karşılaşan var mı
    baktım tekrar öyle bir durum yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozy59

Gm9 nedir Allahını seversen...

telefon alınırmı alınmazmı bu kadar verilirmi edermi diye forum kaç sayfa oldu.. ya lütfen telefonu alanlar paylaşım yapsın aklı yatan alır , beğenmeyen almasın ..telefon on numara gerçekten.

Alıntıları Göster
    Boş yapma kardeşim. Gm9 pro alarak daha kazançı çıkabilirler. Daha iyisi varken sırf general mobile adı var diye gidip daha dandiğini alıyorlar ya. Adamlar sitesinde şarj kablosundan tur şarj adaptörüne kadar her şey satıyor. Siz gidin aynı cihaza 2 kat para verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 15 Mayıs 2019; 0:6:9 >

• lafına dikkat et...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy59 -- 15 Mayıs 2019; 0:39:35 >
  • Arkadaslar ben de siyah alarak araniza katildim. Gm9 proyla karsilastiran arkadasa da cikip hava almasini oneririm, bu cihaz gm9 pro'yu ikiye katlar her anlamda.

Mi 6'dan gectim ilk izlenimlerim inanilmaz olumlu. Kamerasi bekledigimden de iyi. Bu fiyata olmus, samsung yapmis. Note 3'ten sonra samsung almam diyordum ama cihaz gercekten iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kdvlgl

Merhabalar bu telefonu uzun süredir bekliyordum kayseri vatan bilgisayar stoklarına girdiği gün aldım. 3mayısta. Mağazada ilk aldığım telefon görevliler açıp bana teslim ettiğimde kasasında boya kusurları gördğm ve değiştirmek istedim. Mağaza sorumlusu geldi. Bu her kutudan çıkabilir bir defaya mahsus değiştirelim diğer kutuda böyle kusurlu çıkarsa değişimim yapamam dedi. Tmm dedik diğer kutu açıldı. Bu telefonda içime pek sinmedi ama neyse dedim aldım. Daha mağazadayken hattımı taktım görüşme esnasında ahize sesinin bozuk olduğunu farkettim çalışana gösterdim oda bozuk olduğunu kabul etti. Ama hat taktığım için alamayacaklarını servise vermem gerektiğini söylediler. Samsungu aradım format atın düzelir dediler. Fotmat attım ama düzelmedi. Araya haftasonu girdiği için 06.05.2019pazartesi günü servise gönderdim. Servis trlefon kutusundaki kitapçıklar yok diyerek bana telefonu geri gönderdi halbuki herşey içindeydi adam kutunun üst kısmına bakmaya tenezzül bile etmemiş. Servis tutanağına baktığımda alınan kayıtların benim telefonuma ait olmadığını gördüm servis formunda yazan bütün bilgiler başka bir telefona aitti. Yani servis farklı telefonlara farklı bilgiler girmiş. Şimdi ben telefonumun para iadesini istiyorum. Şuan telefon serviste 3 gündür teknisyen incelemesinde diyor. Ben sıfır aldığımda bozuk çıkan telefonun tamirini istemiyorum. Şikayet vara yazdım Samsungu yüzlerce kez aradım. Para iadesi istiyorum diye ama kimsenin unrunda değil. İçinizde böyle durumla karşılaşan oldu mu ne yapmamı tavsiye edersiniz. Uzun oldu biraz kusura bakmayın😊
    Hocam edevletten hemen tüketici hakem heyeti başvurusu yapın belgeleri vs ekleyebiliyorsunuz ama geri dönüş birkaç ay sürüyor. Birazda şansızlık olmuş sıfırın bu şekilde çıkması

• tilgarimo58 T kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim hocam. Kaç gündür araştırıyorum yalnız değilim benim gibi olan çok kişi var. Aylarca da hakrm heyetini beklemek istemiyorum. Bütün paramı bu telefona verdim telefonsuz kaldım şimdi. Samsungla bi şekilde çözmeye çalılacağım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: chn_yldz_

hangi satıcıdan aldın kupon uygulandın mı

Alıntıları Göster
    n11 6 taksit kupon yok
    bugün daha da düşmüş
  • Kulaklığın neresi güzel?

• Bu telefonu kullanan arkadaşlar kasasında gözünüze batan tuhaflıklar var mı hiç. Mesela alt hoparlör delikleri ile kasa ekran birleşitiği noktada ekstra bir boşluk farkettiniz mi hiç.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.